Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Darbasinternetu.lt


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 lapkričio 2013 - 11:40

Sveiki, na pati pirmoji tinklapio versija jau erdvėje. Prieš pradėdamas reklamuoti ir visa kita, norėčiau sulaukti patarimų ar kokių minčių kaip ir ką reiktų keisti, ką pridėti, ką išimti. Savaime aišku, kad trūksta turinio, jeigu norite kanors patalpinti patys, susisiekite ir mes būtinai tai patalpinsime (su jūsų ref nuoroda).

 

www.darbasinternetu.lt


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#2 radianas

radianas
  • Lytis:Not Telling
  • VietaKaunas

Parašyta 04 sausio 2014 - 04:24

baltas lapas ir kelios lenteles, taip man atrodo. gal reiktu virsuj koki moduly sukurt, plocio per visa puslapi, aukscio kokio 3-4 cm, kaip ten vadina, headeriu ar kaip. irasytum pagrindini svetaines pavadinima graziai, kontaktus, www, logotipa koki, kad uzkabintu aki


  • 0

#3 neTix

neTix
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 sausio 2014 - 01:48

baltas lapas ir kelios lenteles, taip man atrodo. gal reiktu virsuj koki moduly sukurt, plocio per visa puslapi, aukscio kokio 3-4 cm, kaip ten vadina, headeriu ar kaip. irasytum pagrindini svetaines pavadinima graziai, kontaktus, www, logotipa koki, kad uzkabintu aki

Taip headeris vadinamas. Seniau budavo kiek pamenu pilna pasiulymu ,o dabar vos 3, neverta uzeit.


  • 0

Registracija PaidVerts Pilnai grizo 2015.04.10.


#4 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 19 sausio 2014 - 12:35

Na atlikau šiek tiek pakeitimų. O pasiūlymų bus, be to jau 4 :)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#5 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 sausio 2014 - 02:46

man visai patinka tinklapio stilius, viskas konkretu ir aišku. puikus sidebarų išdėstymas, manau ;)


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#6 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 sausio 2014 - 02:20

man visai patinka tinklapio stilius, viskas konkretu ir aišku. puikus sidebarų išdėstymas, manau ;)

 

Ačiū. Taip pat pridėjau dar 1 uždarbio pasiūlymą, viso jau 5  B)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#7 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 vasario 2014 - 03:00

Jau 7 uždarbio pasiūlymai, netrukus įkelsiu kategorija mokėjimo procesoriai, išsamiai apie kiekvieną procesorių :)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#8 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 17 gegužės 2014 - 06:07

Neblogai sakyčiau, tik pabaikit išsiversti temą, nes angliškas žargonizmas lietuviškoje svetainėje varo vėžį. 


  • 0

#9 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 18 gegužės 2014 - 02:43

Neblogai sakyčiau, tik pabaikit išsiversti temą, nes angliškas žargonizmas lietuviškoje svetainėje varo vėžį. 

 

Ačiū, bus padaryta :)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#10 badmenas

badmenas

Parašyta 18 gegužės 2014 - 04:24

Neblogas, tik reiktu stilių patobulint truputį, per daug jau balta viskas :). Ir dar būrų labai gerai, kad už pasiūlymo įkėlimą būtų galima apmokėti PayPal.


  • 0

Iki 0,2$ per dieną. Prisijung

http://www.cashnhits...hp?ref=piktasis


#11 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 19 gegužės 2014 - 12:52

Neblogas, tik reiktu stilių patobulint truputį, per daug jau balta viskas :). Ir dar būrų labai gerai, kad už pasiūlymo įkėlimą būtų galima apmokėti PayPal.

 

Ačiū, pataisyta, kad dėl kitų apmokėjimo būdų būtų kreiptasi asmeniškai.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#12 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 18 birželio 2014 - 12:14

Sveiki, atlikta keletas atnaujinimų. Pilnai sulietuvinta DISQUS komentarų sistema ir pridėta skiltis El. valiutos, pirkti, parduoti dabar dar paprasčiau.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#13 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 01 gruodžio 2014 - 10:58

Tinklapyje atlikta keletas smulkių pakeitimų, atnaujinimų. Pridėtos ikonėlės išskiriančios naujus, populiarius ar probleminius uždarbio būdus. Taip pat atnaujinti valiutos keitimo kursai. Ir dar keletas smulkių neesminių pakeitimų.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#14 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 13 gruodžio 2014 - 01:21

Tinklapyje atlikta dar daug smulkių neesminių pakeitimų, supatoginta sąsaja ir patobulinta išvaizda.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#15 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 30 sausio 2015 - 08:23

Esu toks geras, kad kopijuoja 1:1? :D

Kopija: www.internetinisdarbas.lt

Originalas: www.darbasinternetu.lt


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#16 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 sausio 2015 - 09:08

Šitą ir aš prieš kelias dienas buvau radęs. Dar nieko, jei nenaudotų to pačio dizaino. Dabar iš vis be fantazijos.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#17 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 31 sausio 2015 - 01:26

Na kadangi tas dizainas nepriklauso tik tau, tai tu iš esmės negali reikšti jokių pretenzijų, tačiau to blogo kūrėjui tai turėtų būti biški gėda, nes nelabai suvokiu kokiu tikslu reikia kopijuoti dizaina ? ar gi maža tų nemokamų dizainų ?


  • 0

#18 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 sausio 2015 - 09:58

Na kadangi tas dizainas nepriklauso tik tau, tai tu iš esmės negali reikšti jokių pretenzijų, tačiau to blogo kūrėjui tai turėtų būti biški gėda, nes nelabai suvokiu kokiu tikslu reikia kopijuoti dizaina ? ar gi maža tų nemokamų dizainų ?

 

Ten dar buvo keli mano straipsniai nukopijuoti 1:1, bet po pranešimo juos pašalino, o kad toks pats dizainas man tai esmės labai nekeičia, tegu naudoja, jei jam atrodo naudinga taip elgtis :D


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#19 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 01 vasario 2015 - 08:27

negali sakyti skiriasi info turinys puslapiu,kas liecia tavo puslapi,viskas informatyvu,gerai isdestyta info,man patinka


  • 0

#20 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 vasario 2015 - 08:42

Ten dar buvo keli mano straipsniai nukopijuoti 1:1, bet po pranešimo juos pašalino, o kad toks pats dizainas man tai esmės labai nekeičia, tegu naudoja, jei jam atrodo naudinga taip elgtis :D

 

Tu tai isvis kazkoks vaikas esi, is pradziu grasino pareiskimais, poto jau rase, kad nesirodyciau jam gatveje. :)

 

Tai nelabai suprantu Taves, toks drasus vyras ir gazdina su policija. :)

 

Isvis man Tavo nuomone yra neidomi, tavo puslapio turinys yra gal bent 5 forumuose toks pat. Mano puslapiuose buvo nuorodos kuriomis forumo temomis remtasis parasytas straipsnis. :)

 

Iki verksniuk! :)


  • 1

BANNER_468x60.gif





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas