Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Ką reiktu žinoti prieš kuriant savo e.parduotuvę?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 ubeR

ubeR

Posted 18 January 2012 - 08:55 PM

Sveiki, mintis sukurti e.parduotuvę atsirado jau gan seniai, bet vis nesiryždavau. Neseniai draugas pasiūlė kažkuo užsiimti kartu ir užsiminė apie e.parduotuves kūrimą, o draugui pasiūlė tėvas. Abu esame nepilnamečiai ir niekaip negautume IV pažymėjimo ir su tuo mums padėtu draugo tėvas. Jis už mus gautu IV pažymėjimą kad mes galėtume kurti legalia e.parduotuvę ir suteiktu kažkiek lėšų parduotuves plėtojimui. Bet prieš pradedant kurti aišku reikia pirma viską susižinoti kas kaip ir nuo ko pradėti. Pačia e.parduotuvę kursiu aš. Galvoju naudoti Opencart arba Prestashop tvs. Dizainą naudosiu koki nors paplatinta internete, tik aišku jį biški persidarysiu kiek mokėsiu savo žiniomis. Pirmą laiką manau dirbsime drop shipingu, o kai įsivažiuosime pradėsime užsakynėti prekes į namus ir tik gavus užsakymą siusime jas pirkėjui.
Įdėja aišku neoriginali, bet kaip manote ar verta tuo užsiimti? Ar mano mintys sukasi gerai? Gal reiktu ką nors pakeisti?

O dabar keli mano klausimai daugiau žinantiems apie šitą reikalą:

1. Ar IV pažymėjimas yra mokamas?

2. Jei draugo tėvas dirba įmonėj(pvž.: kuri daro langus) kiek proc. reikės mokėti kiekvienus metus nuo gauto pelno iš e.parduotuves? VMI radau štai ką: Apskaičiuojant ir deklaruojant 2010 metų ir vėlesnių metų mokestinių laikotarpių individualios veiklos pajamas, išskyrus pajamas iš laisvųjų profesijų veiklos ir pajamas ir vertybinių popierių (įskaitant pajamas iš išvestinių finansinių priemonių), joms taikomas 5 proc. pajamų mokesčio tarifas.

3. Ar 5proc. tai vienintelis mokestis kuri reikės mokėti VMI?
  • 0
http://Komiksai24.lt - Komiksai kurie praskaidrins Jūsų nuotaiką!

#2 ekersis

ekersis

    Buvęs slapyvardis: quarantine

  • Nariai
  • PipPipPip
  • 239 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaMazeikiai

Posted 18 January 2012 - 09:02 PM

Man atrodo kad dar gali reikt mokėt PVM
  • 0
Google - Feel the Power!!!

http://www.facebook.com/phoneasc

#3 ubeR

ubeR

Posted 18 January 2012 - 09:04 PM

Gal gali tiksliau? Kiek proc. PVM?
  • 0
http://Komiksai24.lt - Komiksai kurie praskaidrins Jūsų nuotaiką!

#4 ekersis

ekersis

    Buvęs slapyvardis: quarantine

  • Nariai
  • PipPipPip
  • 239 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaMazeikiai

Posted 18 January 2012 - 09:07 PM

PVM - pridetines vertės mokestis, atrodo 21%
  • 0
Google - Feel the Power!!!

http://www.facebook.com/phoneasc

#5 ubeR

ubeR

Posted 18 January 2012 - 10:00 PM

Tai taip išeina kad man reikės mokėti 5% + 21% = 26% ?
Viename forume radau štai ką:
Jeigu gyventojas nusprendžia iš individualios veiklos pajamų neatimti šiai veiklai vykdyti patirtų leidžiamų atskaitymų, nuo bendros tokių pajamų sumos jis moka 15 proc. pajamų mokestį.
Jei gyventojas nusprendžia pajamų mokestį skaičiuoti iš individualios veiklos pajamų atėmęs leidžiamus atskaitymus, likusią pajamų dalį turi apmokestinti 33 proc. pajamų mokesčiu.


Tai čia taip išeina kad jei aš užsidirbu 1000LT pelno iš parduotuves ir pasirenku mokėti 15proc. tai ir moku tuos 15proc. nuo viso pelno.
O jei pasirenku mokėti 33proc. tai moku juos nuo tos sumos kuria užsidirbau parduodamas prekes. Pvž.: nusipirkau batų už 500lt ir juos pardaviau visus už 1000lt. Tai pusė sumos yra mano pinigai kuriuos aš įnvestavau į prekę, tai 33proc. reikės mokėti tik nuo gauto pelno tai yra nuo 500lt.

Ar ne taip gaunasi?
  • 0
http://Komiksai24.lt - Komiksai kurie praskaidrins Jūsų nuotaiką!

#6 ALStudio

ALStudio
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipeda

Posted 03 May 2012 - 02:46 PM

Turetum moketi 15% pelno mokesti :)
  • 0

#7 bon

bon

Posted 30 May 2012 - 12:35 AM

Na kiek ziniu isvardinai ta dar ne viskas kad tavo el-parduotuve butu pelninga. Reikia daugeliu dalyku dometis.. Nes paskui kad viskas veiktu tinkamai dar reiks daug babpkiu kisti ir normalius specelistus samdyt, nes tai ka tu cia manai padarysi yra tik vargana pradzia. Bet galiu palinketi tik sekmes tau.
  • 0

#8 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Posted 22 June 2012 - 08:52 AM

O kokias prekes galvoji pardavinėti?
Nes dabar tu el partduotuvių labai daug, tad tau reikėtu pagalvoti apie kažką unikalaus, susirasti tiekėjus ir žiūrėti, kad kainos būtų konkurencingos.
Kas dėl pačios pardutuvės, tai dar ne viskas, nes reikės tokių investicijų kaip serverio išlaikymas, reklama, seo optimizacija, konkursai ir t.t.
  • 0
Nuotrauka

#9 lif

lif

Posted 11 July 2012 - 11:27 AM

Jei tikiesi su IV uždirbti internetinėje parduotuvėje,tai tavo pelnas bus minus su daug nulių.Mūsų valstybėje ,tau pasakys kiek ir kada reik mokėti tik tada kai atsidarysi veiklą ir galės tave prigriebti už gerklės.PVM moket tau reikės ,nes tiek nesuprekiausi (nebent nekilnoja turta pardavinėtum),o savininko mokesti 500 litu kas 3 men tai tikrai +15 % arba 27% pasirinktinai,nuo pardavimu sumos +pajamų mokestis,kai nuiminėsi pinigus nuo saskaitų + dar mokestis....ir čia tik jei dirbsi vienas,o jei dar idarbinsi drauga, :blink: +dar visi sodros ir vmi mokesciai+draudimai+++ ir tavo pelnas gali isivaizduot koks....Rašau tau ne nesamones o iš savo patirties :D .Nagal tau geriau pavyks ...sekmės!
  • 0

#10 Agniete1

Agniete1

Posted 20 September 2017 - 03:43 PM

Norėjau paklausti, kur įprastai vykdomas prekių sandeliavimas, kai turima el. parduotuvė ? Jei nedideli kiekiai, tai jo, galima ir namie, bet jeigu parduodi stambesnius daiktus... Ar įmanoma išsinuomoti vietą sandėlyje, kai tos vietos tau visai nedaug reikia ?


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas