Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

MOTO


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 tapke

tapke

Posted 27 June 2009 - 02:27 PM

Pastebejau kad skiltyja auto/moto isvis nematau moto :D taigi as pagalvojau ir sukuriau nauja tema gal ir atsiras zmoniu kurie domisi ar nedgi turi koki motocikla ar mopeda ka nors su dvejais ratais ir varikliu :laugh: ir parasys cia pasigirs ir seip pasiteiraus jei kas neaisku.Taigi, as pats dabar remontuoju aprilia rs 125cc fullpower kam negirdetas galit pasiziureti visur google.com youtube.com visur ju yra apstu :) sita "pusbritve" yra labai gera ji yra geriausia is "pusbritviu" kiek skaiciau tai 3metus iseiles laimejo kaskoki tai pusbritviu cempionata. Taciau ji yra LABAI brangi detales brangios ir benzina rija neekonomiskai :) .
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 28 June 2009 - 05:21 AM

Domiuosi labai ir taip pat turiu. Aišku, ne britvą tačiau keletą rusiškų chlamų :) motociklai šiaip užema labai didelę mano laisvvalaikio dalį :) Dažniausiai jei nebūnu prie PC tai būnu garaže ir bandau iš numirusiųjų prikelt rusiškus motociklus :) Galvoju ir apie britvos pirkimą ,tačiau man priešingai nei tau Aprilos nepatinka :) iš silpnosios britvų klasės man kažkaip labiau prie širdies Cagiva britvutės :) Cagivos Max poweris turi tiek pat kilovatų kiek ir Aprilos rs, tik plius dar kuro tikrai nedaug valgo ir šiaip man Cagivos labai gražiai žiūrisi :)
  • 0

#3 tapke

tapke

Posted 28 June 2009 - 03:06 PM

Cagiva??? Pirma kart girdziu :laugh: reikes pasidometi :) o tu matau meksti restauruoti senus as ir viena sena turiu bet jis neuzsikuria :) net nezinau kaip vadinasi toks kur pamint reik kad uzsikurtu :laugh:
  • 0

#4 pevrs

pevrs

Posted 28 June 2009 - 03:55 PM

Pakolkas turiu tik motorolerį Aprilla SR. 2005 m.Galvoju pirkti "pusbritve". Bet viskas su laiku, dar neturiu jai teisiu.Jeigu keturrati užskaitot kaip MOTO, tai dar ir jį turiu.600 kūbų. Manau nemažai. Užsimušti užtenka :laugh: :laugh:
  • 0

#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 28 June 2009 - 05:44 PM

tapke wrote:

Cagiva??? Pirma kart girdziu :laugh: reikes pasidometi :) o tu matau meksti restauruoti senus as ir viena sena turiu bet jis neuzsikuria :) net nezinau kaip vadinasi toks kur pamint reik kad uzsikurtu :laugh:

Taip Cagiva, gal Aprilos ir geriau traukia, bet Cagiva, bent jau man gražesnė yra :). Šiaip aš nerestauruoju senų motociklų. Tiesiog, pasiremontuoju, kad galėčiau pats karts nuo kart pavažinėt, nes atmink Rusiškas motociklas yra išskirtinis, nes jis dažnai sugenda stovėdamas vietoje :laugh: , tad taisymo per akis :)
  • 0

#6 modestas

modestas

Posted 28 June 2009 - 07:25 PM

pevrs wrote:

Pakolkas turiu tik motorolerį Aprilla SR. 2005 m.Galvoju pirkti "pusbritve". Bet viskas su laiku, dar neturiu jai teisiu.Jeigu keturrati užskaitot kaip MOTO, tai dar ir jį turiu.600 kūbų. Manau nemažai. Užsimušti užtenka :laugh: :laugh:

Kaip mano dėdė sako uztenka ir dviratcio užsimušimui :) :)
  • 0

#7 pevrs

pevrs

Posted 28 June 2009 - 08:01 PM

modestas wrote:

pevrs wrote:

Pakolkas turiu tik motorolerį Aprilla SR. 2005 m.Galvoju pirkti "pusbritve". Bet viskas su laiku, dar neturiu jai teisiu.Jeigu keturrati užskaitot kaip MOTO, tai dar ir jį turiu.600 kūbų. Manau nemažai. Užsimušti užtenka :laugh: :laugh:

Kaip mano dėdė sako uztenka ir dviratcio užsimušimui :) :)

Užtektų net ir paspirtuko arba riedučių kad užsimuštum :) :)
  • 0

#8 tapke

tapke

Posted 30 June 2009 - 03:10 AM

admin wrote:

tapke wrote:

Cagiva??? Pirma kart girdziu :laugh: reikes pasidometi :) o tu matau meksti restauruoti senus as ir viena sena turiu bet jis neuzsikuria :) net nezinau kaip vadinasi toks kur pamint reik kad uzsikurtu :laugh:

Taip Cagiva, gal Aprilos ir geriau traukia, bet Cagiva, bent jau man gražesnė yra :). Šiaip aš nerestauruoju senų motociklų. Tiesiog, pasiremontuoju, kad galėčiau pats karts nuo kart pavažinėt, nes atmink Rusiškas motociklas yra išskirtinis, nes jis dažnai sugenda stovėdamas vietoje :laugh: , tad taisymo per akis :)

Apie rusiska motocikla pasakei visiska tiesa ir privertei nusisipsot :laugh: :laugh:
  • 0

#9 pevrs

pevrs

Posted 21 February 2010 - 05:12 PM

tapke parašė:

admin wrote:

tapke wrote:

Cagiva??? Pirma kart girdziu :laugh: reikes pasidometi :( o tu matau meksti restauruoti senus as ir viena sena turiu bet jis neuzsikuria :( net nezinau kaip vadinasi toks kur pamint reik kad uzsikurtu :laugh:

Taip Cagiva, gal Aprilos ir geriau traukia, bet Cagiva, bent jau man gražesnė yra :(. Šiaip aš nerestauruoju senų motociklų. Tiesiog, pasiremontuoju, kad galėčiau pats karts nuo kart pavažinėt, nes atmink Rusiškas motociklas yra išskirtinis, nes jis dažnai sugenda stovėdamas vietoje :laugh: , tad taisymo per akis :)

Apie rusiska motocikla pasakei visiska tiesa ir privertei nusisipsot :laugh: :laugh:

Prikelsiu seną temą, gal atsiras norinčių padiskutuoti ta tema. Beje rusiškas motociklas kartais ir pasitaiso stovėdamas vietoje :laugh:
  • 0

#10 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 21 February 2010 - 05:19 PM

Visiškai teisus esi. Rusiški chlamai, kaip sugenda nieko nedarant, taip ir pasitaiso :laugh: .Buvo man nevienas toks atvejis, kai vakare kažkas nutinka- tai kibirkšties nėra, tai "čiaudo", tai nesikuria ir pnš, o ryte viskas veikia :laugh: . Ateina pavasaris, gal reiks prsimint senus laikus ir išsitraukt iš garažo kokį nors sugedusi... Gal gi bus pats pasitaisęs per žiemą :laugh:
  • 0

#11 viliukas3

viliukas3
  • Lytis:Vyras

Posted 18 April 2010 - 05:20 PM

sveiki :) man tai domina labiau endura visureigiai. Pvz kaip Suzuki dr 600. Jei norite nueikite į youtube vaizdelių pilna :D .. Na nieko nesakau britvos irgi gražus aparatai, bet juk svarbiausia yra variklis, o ne išvaizda. Bet jei su britva važineji mieste tai gerai, o jei kaime tai žvirkeliais palakstai ir iškarto plasmasese duobučių pilna nuo akmenuku...
  • 0

#12 pevrs

pevrs

Posted 19 April 2010 - 06:32 PM

viliukas3 parašė:

sveiki ;) man tai domina labiau endura visureigiai. Pvz kaip Suzuki dr 600. Jei norite nueikite į youtube vaizdelių pilna :D .. Na nieko nesakau britvos irgi gražus aparatai, bet juk svarbiausia yra variklis, o ne išvaizda. Bet jei su britva važineji mieste tai gerai, o jei kaime tai žvirkeliais palakstai ir iškarto plasmasese duobučių pilna nuo akmenuku...

Nusišneki totaliai. Plastmasėse duobučių? ;DD Tu logiškai pamastyk. Gal greičiau įbrėžimų.Ir šeip niekas žvirkeliais nevažinėja su britvom, nebent tavo kaime :laugh: :laugh:
  • 0

#13 viliukas3

viliukas3
  • Lytis:Vyras

Posted 19 April 2010 - 08:55 PM

gal tau akiniu reikia ar ka? juk ir turejau omenyje jei kur gyveni kur blogi keliai birtvos pirkt neapsimoka.. ir tik nebesvaik kad nuo akmenu britvos dugnas nebuna sušaudytas. logiškai pagalvok mesk akmenuka ir iskart bus iduobimas ir tikrai nusibraižis;D greičiau dazai tuoj vietoj nusilups o ne susibraižis...
  • 0

#14 pevrs

pevrs

Posted 20 April 2010 - 02:45 PM

viliukas3 parašė:

gal tau akiniu reikia ar ka? juk ir turejau omenyje jei kur gyveni kur blogi keliai birtvos pirkt neapsimoka.. ir tik nebesvaik kad nuo akmenu britvos dugnas nebuna sušaudytas. logiškai pagalvok mesk akmenuka ir iskart bus iduobimas ir tikrai nusibraižis;D greičiau dazai tuoj vietoj nusilups o ne susibraižis...

Tu paskaityk, ką prieš tai parašei. Tu sakei, jog plastmasėse bus duobučių :laugh: :laugh: :laugh:
  • 0

#15 viliukas3

viliukas3
  • Lytis:Vyras

Posted 20 April 2010 - 03:43 PM

as turejau omenyje, kad ant britvos plasmases dažu bus duobutes...
  • 0

#16 pevrs

pevrs

Posted 20 April 2010 - 08:59 PM

viliukas3 parašė:

as turejau omenyje, kad ant britvos plasmases dažu bus duobutes...

Ant dažų duobutės? :laugh: :laugh: :laugh: Tu žiaurus.Tai jeigu tu dažai 5 cm dažų sluoksniu, tai tada jo ;DD
  • 0

#17 viliukas3

viliukas3
  • Lytis:Vyras

Posted 21 April 2010 - 05:38 AM

e gal tau rimtai nevisai gerai su deže? visu pirma reikia ant britvos paieskok kur 5cm dazu butu sluoksnio.. :laugh: ir tik nebepisk man proto kad britvos dugnas nebuna susaudytas nuo akmenuku. ir tu paziurek nereikia net dazu kaip tu sakai 5cm;D užtenka plono sluoksnio akmuo pataiko ir iskart dazai tuoj vietoj nusilupa ir duobute buna. ir pers jei neturi kaip cia pasirodyti tai geriau visai patylek
  • 0

#18 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Posted 21 April 2010 - 01:00 PM

Pevrs manai ant britvos plastmasiu negali buti duobuciu? Nelabai suprantu jusu dialogo, toks jausmas kad pevrs nera mates kas buna kai su britva pro zvyra praleki..
  • 0

#19 pevrs

pevrs

Posted 21 April 2010 - 02:22 PM

weno parašė:

Pevrs manai ant britvos plastmasiu negali buti duobuciu? Nelabai suprantu jusu dialogo, toks jausmas kad pevrs nera mates kas buna kai su britva pro zvyra praleki..

Ant plastmasių duobučių? Jūs logiškai pagalvokit, kokios duobutės ant plastmasės. :laugh: :laugh:
  • 0

#20 viliukas3

viliukas3
  • Lytis:Vyras

Posted 21 April 2010 - 04:47 PM

pevrs jei tu neturi ka pasakyt tai geriau patylek.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas