Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

E-darbiečių dirbančių ir gyvenančių Užsienyje. Moku 0.5 Dolerio


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 MeskiukasTukis

MeskiukasTukis
  • Lytis:Vyras

Posted 08 January 2013 - 04:51 PM

Sveiki visi, taigi kaip iš temos supratote, ieškau užsienyje dirbančių, gyvenančių e-darbiečių.
Kam man jų reikia? Turiu jiems pasiūlymą, kadangi talpinu failus, kuriuos kai žmonės parsisiunčia aš gaunu nuo 1 iki 20 dolerių. Taigi noriu pasiūlyti, žmonėms gyvenantiems užsienyje, galimybę visai greitai ir laisvai užsidirbti 0.5 dolerio.

Kaip reikia?
Visų pirma reikia parašyti temoje ar man į AŽ.
Atsiūsių nuorodą, kuri yra tikrai švari, jokiu virusų ir panašiai, tiesiog .txt tipo failas.
Užpildyti survey( Lietuvoje nėra leidžiama, todėl neveikia)
Bei parsisiusti failą.


Tai tiek.
Lauksiu žmonių. Tiesa, už vieno parsisiuntimo(kol kas tiek ir tėra) gavau - $1.81, todėl manau greit surinksiu su jūsų pagalba išmoka ir galėsiu jums išmokėti.
  • 0
Nieko neperku, nieko nekeičiu.

#2 Ofline

Ofline
  • Lytis:Vyras
  • VietaUnited Kingdom

Posted 08 January 2013 - 05:12 PM

Sveikas, galiu tai padaryti už dyką, Gyvenu United Kingdom.
  • 0
Prieš vogdamas pagalvok apie pasėkmias!

#3 MeskiukasTukis

MeskiukasTukis
  • Lytis:Vyras

Posted 08 January 2013 - 05:54 PM

Parasyta AZ
  • 0
Nieko neperku, nieko nekeičiu.

#4 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Posted 08 January 2013 - 06:10 PM

tor, proxy, vpn, ar kiti būdai, ir tau niekam nereiks mokėt, pats parsisiūsi su kitų šalių ip
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#5 MeskiukasTukis

MeskiukasTukis
  • Lytis:Vyras

Posted 08 January 2013 - 09:10 PM

tor, proxy, vpn, ar kiti būdai, ir tau niekam nereiks mokėt, pats parsisiūsi su kitų šalių ip


Neveikia šitas dalykas.
  • 0
Nieko neperku, nieko nekeičiu.

#6 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Posted 09 January 2013 - 12:58 AM

is visu internetiniu uzdarbio budu nekenciu survei nes per juos senojoj vietoj kur gyvenau tie reklaminiai zurnalai ir visokios kitokios nesamones kalnais eidavo i namus
  • 0

#7 MeskiukasTukis

MeskiukasTukis
  • Lytis:Vyras

Posted 09 January 2013 - 02:01 PM

Na niekas ten nepraso vest tiksliu adresu, bet taip ir man nepatinka tie survey..
  • 0
Nieko neperku, nieko nekeičiu.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas