Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Bloginimas

blogas pinigai nauda wordpress

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 02 kovo 2013 - 05:13

Sveiki, kokia nauda rašyti gerus straipsnius į blogą, kokia nauda turėti didelį srautą lankytojų? Tai yra kaip iš to galima pasipelnyti. Neskaitant affiliate programų :) Ačiū
  • 0

#2 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 02 kovo 2013 - 06:50

adsense.
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#3 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 03 kovo 2013 - 02:08

Labai issamus atsakymas. aciu! :)
  • 0

#4 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 03 kovo 2013 - 02:36

Labas,

Nauda rašant į blogus gali būti skirtinga:
  • Tobulinsi savo rašymo įgūdžius. (iš ko ateityje galimos nemažos pajamos)
  • Praplėsi savo žinių bagažą vienoje ar kitoje sferoje.
  • Susilauksi lankytojų, kuriems galbūt patiks tavo straipsniai ir gausi daugiau motyvacijos.
Dėl didelio lankytojų srauto turbūt yra tik vienas saldžiai skambantis dalykas - pelnas. Bet kokiu atveju turėdamas lankytojų turėsi ir minimalų pelną. (Žinoma, jeigu projektas ne komercinis). Uždirbti iš tinklapio galima kaip jau jūs sumąstote, šiuo atveju jeigu nenorite naudoti reklamų ir affliate sistemų reikėtų patikslinti jūsų svetainės tematiką ir tada padėčiau jums sugalvoti pasipelnymo būdus.
  • 0

#5 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 03 kovo 2013 - 02:53

Taip, tokie mane tikslai ir traukia, pradėti rašyti. Esu abiturientas bebaigiantis mokyklą, domiuosi įvairiomis sritimis, esu ir anksčiau kažką bandęs lipdyti bet vis ne iki galo, vis kažko trūksta. Noriu užsiimti kažkuo rimta, bet dar nežinau nuo ko pradėti. Manau trūksta žmonių, t.y aplinkos iš kurios galėčiau mokytis. Esu ieškojęs projektų prie kurių galėčiau prisidėti, taip galėčiau visko mokytis daug sparčiau. Tačiau niekas neima naujokų. P.s esu raštingas, kūribingas, manau rašyti galėčiau įvairiom temom. Tačiau sunku išsirinkti :) Būtų šaunu, jei padėtumėte.

O dėl pelno, žinoma tai taip pat siektinas tikslas, tačiau pirma reikia išmokti visą virtuvę po to jau eiti į žmones. Kažkiek esu susipažinęs su SEO optimizavimu, keyword ieškojimu ir pan. Dirbau su samurajum, kažkaip taip vadinosi.
  • 0

#6 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:00

Ko tu sieki šia tema?
Sužinoti kaip gauti iš bloginimo materialių dalykų?
Ar ieškai kas tave priimtų į projektą ir pamokytų kaip viskas daroma.

Nesi nieko padaręs, bet dediesi labai mokytu ir galinčiu rašyti.
P.S labai tiktų patarlė "Tušti puodai, garsiai skamba"
  • 0

#7 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:19

Siekiu kad žmogus išmanantis, apšviestu tokius kaip aš, kurie turi žinių įvairiose srityse, tačiau patys nežino nuo ko pradėti. Tikiu, kad tokių yra ne vienas ir ne du. Žinant kiek daug informacijos yra internete, labai lengva pasiklysti tarp visokių šiukšlių. Manau, kad ši tema galėjo būti puiki vieta tų patarimų pasiklausti ir gauti atsakymus. Tačiau visada atsiranda tokių bambeklių kaip tu, kurie ateina ir kišasi. Taigi, mielas „mantasxxl“, jeigu neketini patarti ir pasidalinti savo patirtim ir idėjom, šioje temoje komentuoti NĖRA būtina.

Na, o dėl įsiprašymo į projektus, tai nemanau, kad pranešimo tikslas buvo būtent toks. Tiesiog žmogus pasisiūlė padėti. Aš jam trumpai prisistačiau. Gal visgi užsuks čia reikiamas žmogus, kuris padės.

P.s Mantai tokį tinklaraštį ir aš buvau sukūręs, tačiau aš tai skaitau nieko vertomis pradmenimis :) Taigi tai dar vienas argumentas, kodėl tau nevertėtų čia komentuoti.
  • 0

#8 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:29

Man rodos sieki to, kad kas papasakotų kaip iš blog'o uždirbti pinigus.
Kai gavai atsakyma "adsense", tu atsakei "Labai issamus atsakymas. aciu!". Nežinau man nuskambėjo pašiepiančiai, ir pasirodė, kad nori, kad viskas būtų padėta ant lėkštutės. Turiu nuvilti niekada taip nebus. Viskas pasiekiama per sunkų darbą, o jei dirbama išviso dėl pinigų, nieko nesigaus išviso.
P.S tinklaraščio ir nesiekiu padaryti daugiau nei "pradmenys", koks yra tokio man užtenka.
  • 0

#9 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:30

Ko tu sieki šia tema?
Sužinoti kaip gauti iš bloginimo materialių dalykų?
Ar ieškai kas tave priimtų į projektą ir pamokytų kaip viskas daroma.

Nesi nieko padaręs, bet dediesi labai mokytu ir galinčiu rašyti.
P.S labai tiktų patarlė "Tušti puodai, garsiai skamba"


O tu man parodyk bent viena žmogų, kuris nieko nedaręs sugebėtų atlikti vieną ar kitą dalyką. (nešneku apie slovikų parnešimą iš rūsiaus)
  • 0

#10 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:40

O tu man parodyk bent viena žmogų, kuris nieko nedaręs sugebėtų atlikti vieną ar kitą dalyką. (nešneku apie slovikų parnešimą iš rūsiaus)

Tu netaip supratai. Sutinku, su tavo požiūriu, kad nieko nedaręs, tikrai nesugebėsi atlikt naujo dalyko.
Tačiau čia kalbama apie tai, kaip giriamasi, kad viskas mokama, bet padaryto darbo nematyti.

Šiaip parašiau vien dėl to, kad žmogus normaliai atsakęs kaip gauti pinigus iš blog'o, gavo mano atžvilgiu pašiepiantį atsakymą. Tada toliau gal ir nebelyskime, nes kaip sakoma "Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių"
Bet aišku galim diskutuoti, nuo to manau niekam blogiau nebus.
  • 0

#11 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:43

Kad dykai būna tik sūris pelėkautuose, tą aš jau seniai žinau. Esu išbandęs savo kailiu ir ruletės žaidimus, ir internetinius žaidimus tipo prizus laimėti, ir bux'us, ir freelancer.com anketą turiu( ten aplamai didžiausias darbas yra ne darbą atlikti,o susikurti anketą, kad gautum darbo. Nes pagrindiniai konkurentai su pradedančiojo statusu yra tūkstančiai indų, pakistaniečių ir t.t), taip pat kūriau e-book, kūriau pdf failus su įvairiausia propoganda apie pinigus, plėtojau piramidinę schemą, bandžiau įsibrauti į angliakalbių rinką( ten tokių kaip aš dar, žinoma, dar daugiau...), bandžiau pirkti package tom reklamom pirkti ir t.t Dabar pagalvojus tikriausiai nėra, ko neesu girdėjęs. Todėl mano tikslas ir yra, kad šioj temom labiau pažengę pasidalintų patirtimi šioje srityje.

P.s taip, galbūt mano komentaras buvo šiek tiek ironiškas, nes jame nebuvo to ko tikėjaus. Kadangi apie SEO mokiausi, kas yra adsence tikrai žinau:) Tiesiog man įdomu, kaip tas srautas žmonių, sukuria pajamas. Aš to nesuprantu. Visi žmonės kąnors darydami tikisi naudos, pelnas yra mano tikslas, tačiau žinoma ne čia ir ne dabar.
  • 0

#12 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:46

Kad dykai būna tik sūris pelėkautuose, tą aš jau seniai žinau. Esu išbandęs savo kailiu ir ruletės žaidimus, ir internetinius žaidimus tipo prizus laimėti, ir bux'us, ir freelancer.com anketą turiu( ten aplamai didžiausias darbas yra ne darbą atlikti,o susikurti anketą, kad gautum darbo. Nes pagrindiniai konkurentai su pradedančiojo statusu yra tūkstančiai indų, pakistaniečių ir t.t), taip pat kūriau e-book, kūriau pdf failus su įvairiausia propoganda apie pinigus, plėtojau piramidinę schemą, bandžiau įsibrauti į angliakalbių rinką( ten tokių kaip aš dar, žinoma, dar daugiau...), bandžiau pirkti package tom reklamom pirkti ir t.t Dabar pagalvojus tikriausiai nėra, ko neesu girdėjęs. Todėl mano tikslas ir yra, kad šioj temom labiau pažengę pasidalintų patirtimi šioje srityje.

P.s taip, galbūt mano komentaras buvo šiek tiek ironiškas, nes jame nebuvo to ko tikėjaus. Kadangi apie SEO mokiausi, kas yra adsence tikrai žinau:) Tiesiog man įdomu, kaip tas srautas žmonių, sukuria pajamas. Aš to nesuprantu. Visi žmonės kąnors darydami tikisi naudos, pelnas yra mano tikslas, tačiau žinoma ne čia ir ne dabar.

Supratau, atsiprašau jei užsipuoliau.
Tačiau klausimas, ne jau tiek išbandęs nišų neradai nieko priimtino ir nešančio pelno?
  • 0

#13 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:49

Tiesiog man įdomu, kaip tas srautas žmonių, sukuria pajamas. Aš to nesuprantu.


Pelnas iš lankytojų gali būti išgaunamas įvairiai:
Reklamų talpinimas
Affliate sistemos
Paslaugų pirkimas

Pelną galima daryti net ir iš pačios beprotiškiausios idėjos, svarbiausia, jog tai sudomintu klientą ir jis ją nupirktų.
  • 0

#14 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 03 kovo 2013 - 04:02

Kiek esu skaitęs, girdėjęs:

a) vienas reklamos tipas, kai įdedi reklama, iš adsense ar iš adclick ir kai žmogus ant jos paspaudžia tu gauni pinigus.
B) kiek esu matęs yra puslapių kurie duoda savo reklamą tu ją užsidedi ir tau moka už puslapio parodymus (ne už paspaudimus). aišku kainos mažesnės.
c) kaip sakė affiliate..
d) kai puslapis turi didelį ar normalų lankomumą, gali pardavinėti straipsnius su nuorodom į užsakovo nurodytas svetaines.
e) manau jei yra lankomumas, tai po kiek laiko atsiras ir PageRank, taip galėsi pradėt pardavinėti backlinks
f) gali talpinti nuorodas kurias sutrumpini per kokias sistemas, kurios už paspaudimus moka pinigus (adfly lyg viena vadinas)
g) gali dėti failus susijusius su svetainės tematiką, juos talpini ten kur moka už parsisiuntimą.

Manau labai daug būdų galima sugalvoti kaip uždirbti iš svetainės.
  • 0

#15 povilux

povilux
  • Lytis:Vyras
  • VietaPagegiai

Parašyta 03 kovo 2013 - 04:30

Aš taip pat atsiprašau, taip pat pasikarščiavau atsakydamas į pirmąją tavo žinutę. Na kažką lyg ir buvau radęs, bet nieko rimto, iš ko galėčiau gauti bent kažkokią naudą.

Beje, ačių jums. Bandysiu išsirinkti temą, ir vėl kažką kurti :) tikiuos pavyks.kažkas
  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: blogas, pinigai, nauda, wordpress

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas