Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pasiruošęs tapti referalu failų talpinime :)

failaifailu talpinimas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 09 spalio 2013 - 01:49

Sveiki, taigi norėčiau pradėti nuo to, kad dabar esu pradėjęs galima sakyti naują gyvenimo etapą. Esu jau studentas :D Gyvenu barake ir turiu gan nemažai laisvo laiko, kurį norėčiau išnaudoti naudingai, o ne žaidžiant visokius žaidimus :D

 

Todėl norėčiau pasiteirauti žmonių gal ką galėtų man pasiūlyti būtent šioje srityje failų talpinime, nes pas mane internetas gan neblogas ir uploadas gan aukštas, tai sąlygas tam kaip ir turiu:)

 

Be abejo  galėčiau tapti ir jūsų referalu, tiesiog man nėra sunku užsiregistruoti per kito žmogaus nuoroda, bet tuo pačiu būtų smagu sulaukti ir kokios nors pagalbos :) 


  • 0

#2 Guest_Valiuta_*

Guest_Valiuta_*

Parašyta 09 spalio 2013 - 03:06

Buciau ir as reffas, esu rimtai pasiruoses darbui, rasykit az.


  • 0

#3 Martynas21

Martynas21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 spalio 2013 - 03:11

Sveiki, taigi norėčiau pradėti nuo to, kad dabar esu pradėjęs galima sakyti naują gyvenimo etapą. Esu jau studentas :D Gyvenu barake ir turiu gan nemažai laisvo laiko, kurį norėčiau išnaudoti naudingai, o ne žaidžiant visokius žaidimus :D

 

Todėl norėčiau pasiteirauti žmonių gal ką galėtų man pasiūlyti būtent šioje srityje failų talpinime, nes pas mane internetas gan neblogas ir uploadas gan aukštas, tai sąlygas tam kaip ir turiu:)

 

Be abejo  galėčiau tapti ir jūsų referalu, tiesiog man nėra sunku užsiregistruoti per kito žmogaus nuoroda, bet tuo pačiu būtų smagu sulaukti ir kokios nors pagalbos :)

 

 

Galiu parekomenduot kelias video perziuru talpyklas jei nori but refas :)


  • 0

#4 Guest_Valiuta_*

Guest_Valiuta_*

Parašyta 09 spalio 2013 - 03:17

Galiu parekomenduot kelias video perziuru talpyklas jei nori but refas :)

parasyk az su info, gal sudominsi mane. :)


  • 0

#5 Martynas21

Martynas21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 spalio 2013 - 03:26

parasyk az su info, gal sudominsi mane.

Ar sienas pas karve eina ar karve pas siena? :D ar tavo nikas anksciau nebuvo london ?


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas