Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Hubpages - pasidalinkite nuomone, patirtimi?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Posted 25 January 2014 - 10:55 PM

Ar esate dirbę, uždirbę? Kažin ar apsimokėtų pradėti ten skelbti savo straipsnius? 


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 26 January 2014 - 07:14 PM

Tai yra kažkas panašaus į Squidoo, aš šiuo metu kaip tik testuoju jį, greitu metu paskelbsiu savo nuomone, kas ten gero iš jo :)


  • 0

#3 Armani

Armani
  • Lytis:Not Telling

Posted 26 January 2014 - 07:54 PM

Butu idomu greiciau sulaukti nuomones, Justinai, galetum ikelti kolkas dabartinius rezultatus. :)


  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 26 January 2014 - 08:57 PM

Greitų rezultatų čia nebūna, nes reikia laukti kol sukurtą hubą pradės indeksuoti paieškos sistemos ir tik tada pradės matytis kažkas :)


  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023
  • Lytis:Moteris

Posted 26 January 2014 - 09:00 PM

Kiek žinau, Hubpages už straipsnių peržiūras nemoka, kaip Squidoo. Ten galima uždirbti tik iš savo "Google Adsense" .


  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 26 January 2014 - 09:13 PM

Taip, iš Adsense arba iš parduotų daiktų iš Amazon ir Ebay per affiliate nuorodas :)


  • 0

#7 Fastmoney

Fastmoney
  • Lytis:Not Telling

Posted 30 January 2014 - 02:53 PM

Tai tada koks skirtumas ar tu kursi paprastą blogą ir dėsi ad sense ar dirbsi su hubu?


  • 0

#8 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Posted 03 February 2014 - 10:12 PM

Tai tada koks skirtumas ar tu kursi paprastą blogą ir dėsi ad sense ar dirbsi su hubu?

mano nuomonė tokia pati


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#9 Justinnas

Justinnas

Posted 20 June 2014 - 02:54 PM

Sveiki, ar dar kas nors bandot uzdirbineti is Hubpages? :)


  • 0

#10 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 21 June 2014 - 10:01 PM

Aš buvau su juo neseniai užsivedęs, norėjau pažiūrėt ar eina iš jo kažką išspaust, bet nusivyliau. Straipsnių kriterijai čia labai aukšti, o ir lankytojų auditorija jame labai susilpnėjusi, tai nieko gero neuždirbau. Manau turint tikrai geras anglų kalbos žinias ir straipsnių rašymo įgudžius, gal ir eitų pasidaryti pasyvias pajamas, bet eiliniams mėgėjams hubpages mano nuomonė nevieta :)


  • 0

#11 Justinnas

Justinnas

Posted 25 June 2014 - 12:23 PM

Aciu uz atsakyma. Jai nepaslaptis kiek hubu buvote parases?


  • 0

#12 Uzdarbiautoja

Uzdarbiautoja

Posted 22 September 2014 - 12:00 PM

Parašiau atrodo gerą straipsnį, bet vis atmeta jį :(  Nesuprantu kas blogai, nes net neprašo konkrečios priežasties :(


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas