Jump to content

  •  


Photo

Internetinės parduotuvės su WooCommerce kūrimo pamokos nemokamai ( TIK ŠIANDIEN )

woocommerce woocommerce pamokos internetinė parduotuvė

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 05 September 2014 - 01:30 PM

Jeigu domitės internetinių parduotuvių kūrimu, o jei tiksliau naudojate ar ruošiatės naudoti vieną geriausių internetinėms parduotuvėms kurti sistemą Wordpress+ Woocommerce, tuomet, kuo skubiausiai  noriu su jumis pasidalinti StackSocial.com skelbiama akcija. Tai 17 Dolerių vertės visapusiška WooCommerce įskiepio naudojimo instrukcija ( Nuo parduotuvės administravimo iki programavimo ), kuri šiandien dovanojama visiškai nemokamai. 

Taigi, jei jums tai aktualų, paskubėkite, akcija gali baigti bet kurią akimirką: 

https://stacksocial....ce-course-free#


  • 0

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Posted 05 September 2014 - 01:56 PM

Dėkui labai, man kaip multimedui pravers :) tas kursas niekur nedings man ? bet kada prisijungsiu tai man jis ir liks tame edurila ? 


  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 05 September 2014 - 02:33 PM

Vat dėl šito nežinau tiksliai, bet manau, kad neturi dingti, nes tu ji tiesiog nusipirkai, nesvarbu kad su 100% nuolaidos kodu :)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas