Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Edarbas.net jau 6-eri !

Edarbas.net gimtadienis

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 13 gruodžio 2014 - 05:35

Sveiki Edarbiečiai,
Vakar nebespėjau parašyti pranešimo, tad kuo skubiausiai pranešu šiandien, kad Gruodžio 12d ( Vakar ) Edarbas.net sulaukė šeštojo savo gimtadienio ir toliau užtikrintai tvirtinasi seniausių ir patikimiausių Lietuvos internetinių bendruomenių gretose. Noriu visiems padėkoti, už dalyvavimą forumo diskusijose ir forumo informacinės vertės apie darbą internetu plėtimą per praėjusius metus ir palinkėti, kad nenustotumėte to daryti toliau, vienytumėtės bei toliau skleistumėte žinią, jog darbas internetu nėra joks pramanas ar neįmanomas dalykas, bet kiekvienam prieinama ir įveikiama galimybė turėti alternatyvų, o gal net ir pagrindinį pajamų šaltinį.
 
Per 2014-uosius metus stebėjau ir toliau analizavau forumo trūkumus, ieškojau, ką būtų galima patobulinti, kad visiems būtų geriau. Pagrindinis mano pastebėtas trūkumas, kuris jau seniai neduoda ramybės, yra kova su besidubliuojančia informacija forume ir su jūsų pritarimu, manau, kad  reikia galutinai išspręsti šią problemą.
 
Suprantu, kad kompanija, kurioje galima uždirbti pinigų yra viena, o norinčių ja pasidalinti su forumo nariais yra gerokai daugiau. Nors forumo taisyklės griežtai draudžia kurti temas apie tas pačias kompanijas, tačiau tokių atvejų praslysta vis daugiau ir kas svarbiausia būna tokių atvejų, kad nebežinau nei ką daryti, nes sukurta antra tema apie tokią pačią kompaniją neretai  būna vertingesnė informacine prasme arba pats jos autorius yra gerokai labiau išmanantis tą dalyką ir geriau gali padėti kitiems. Taigi čia ir kyla dilema: Ką daryti, kad žmonių teisės nebūtų pažeistos, bet kad būtų užtikrinta kuo aukščiausia informacijos kokybė? 
 
Prieš keletą mėnesių pradėjau spręsti šią problemą sukurdamas pranešimą su apklausomis apie besidubliuojančios informacijos problemas, tad visi, kurie jos nematėte arba užmiršote, sugrįžkite į ją ir išreikškite savo nuomonę, kadangi iki šių metų pabaigos būtų gerai jau priimti galutinį sprendimą ir sutvarkyti šią problemą.
 
Na, o kol ši bėda neišspręsta, noriu priminti visiems, kad yra ir kitų būdų pasidalinti savo siūloma kompanija su kitais.
 
Forumo parašai
 
Naudokitės forumo parašo galimybe, nes tai yra galinga priemonė pareklamuoti kitiems tai ką norite. Savo paraše galite trumpai pristatyti savo siūlomą uždarbio būdą, reklaminį skydelį, o jei vietos neužtenka, galite pateikti nuorodas į savo asmenines svetaines, blogus ar forumo temas. Forumo parašo nauda tiesiogiai priklauso nuo jūsų aktyvumo forume. Kuo dažniau reikšitės forumo diskusijose, tuo geriau kiti žmonės pastebės informaciją jūsų paraše.
 
 
Šis skyrius yra pati idealiausia vieta tiems, kurie nori pateikti uždarbio internete būdą ar kompaniją ir pasidalinti savo referaline nuoroda. Šiame skyriuje pasikartojančias temas kurti, nėra limitų. Tai gali daryti bet kas, nepriklausomai ar tokia tema jau egzistuoja bet kur forume ar ne. Vienintelis reikalavimas: privaloma pateikti savo gautos išmokos išrašą ( įrodymą ) apie kompanijos mokumą. Kartu su juo galite pateikti platesnę informaciją apie kompaniją bei rašyti joje atnaujinimus, atsakinėti į susidomėjusiųjų komentarus. Kitaip tariant, tai yra puiki išeitis visiems susidūrusiems su problema, kai norite kurti temą, kuri jau yra, tad naudokitės šia galimybe.
 
Naujiena: Būsenų atnaujinimų modulis.
 
Na ir kaip kiekvienas Forumo gimtadienis, privalo atnešti bent kažką visiškai naujo savo aktyviems nariams.
 
Taigi pristatau jums nors ir nedidelį, tačiau manau gana naudingą dalyką Edarbas.net bendruomenei. Tai- būsenos atnaujinimų modulį, kuris viešai rodys ( Dešiniajame pagrindinio forumo puslapio šone ) jūsų būsenos atnaujinimus. Šis dalykas jau seniai buvo integruotas į Edarbas.net, tačiau nebuvo rodomas viešai. Jūsų būsenos atnaujinimus kiti nariai galėjo matyti tik apsilankę jūsų profiliuose, todėl tai buvo visiškai neveiksminga ir nereikalinga. Dabar visa tai bus matoma viešai ir jūsų asmeninė būsenos žinutė bus gerokai efektyvesnė.
 
Kuo tai bus naudinga jums?
 
Tai gali būti kaip alternatyva šaukyklai/chatui. Kas kartą kai norėsite kažką trumpai pasakyti visiems forumo nariams, specialiame langelyje savo profilyje jums tereikės tai įrašyti ir viskas bus matoma viešai. Kiti nariai galės tai akimirksniu perskaityti ir komentuoti jūsų pranešimą.  Iš tikro tai būtų galima pavadinti skubiais mini skelbimais ir diskusijomis Edarbas.net viduje, neteršiant pagrindinės diskusijų lentos trumpais, skubiais klausimėliais arba savo būsenos išsireiškimais. Taip pat tai yra dar viena galimybė visiems norintiems pareklamuoti viešai uždarbio internete kompanijas su savo referalinėmis nuorodomis, visiškai nepriklausomai ar apie tai yra diskutuota forume. Šis modulis rodys 10 naujausių įrašų. Atnaujinti seną arba paskelbti naują įrašą galite patekę į savo asmeninį profilį vieną kartą per 24 valandas, tad pasiplanuokite, kada tai geriausia daryti.
 
Priedas  busena.jpg   30,28K   0 Parsiųsta kartų Priedas  busenu modulis.jpg   44,19K   0 Parsiųsta kartų
 
Ką gi, tam kartui tiek. Laukiu jūsų komentarų, diskusijų, klausimų, nuomonių apie visa tai. ;)
 

  • 1

#2 Franky

Franky

Parašyta 13 gruodžio 2014 - 10:58

Sveikinu! Bet norėčiau , jog čia būtų daug žmonių , kurie apsilankę padėtų išspręsti vieni kitiems savo problemas. Tai tikiuosi , kad jūs susiimsite ir atgaivinsite šį projektą , sėkmės.


  • 0

#3 Mantvi5

Mantvi5
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 14 gruodžio 2014 - 12:20

Projekto lankomumas tolygus 0. Nėra nei su kuo dalintis informacija, nes iš ko sulaukt pagalbos.

Kas liečia atnaujinimą, tai užtruko maždaug 2 sekundes. Tereikėjo nuspausti 'Enable' mygtuką. :)


  • 0

#4 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 14 gruodžio 2014 - 08:03

Sveikinu visus su gimtadieniu


  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 gruodžio 2014 - 11:16

Jau šešeri metai, sveikinu.


  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 15 gruodžio 2014 - 12:50

Sveikinu! Bet norėčiau , jog čia būtų daug žmonių , kurie apsilankę padėtų išspręsti vieni kitiems savo problemas. Tai tikiuosi , kad jūs susiimsite ir atgaivinsite šį projektą , sėkmės.

 

 

Projekto lankomumas tolygus 0. Nėra nei su kuo dalintis informacija, nes iš ko sulaukt pagalbos.

Kas liečia atnaujinimą, tai užtruko maždaug 2 sekundes. Tereikėjo nuspausti 'Enable' mygtuką. :)

 

 

Dėkoju už pastabas ir kritika, 

 

Visų pirmą noriu priminti, kad Edarbas.net yra ganėtinai siauros auditorijos bendruomenė ir nereikia norėti, kad čia diskusijos virtų, kaip eiliniame blevyzgų forume.

 

Visų antrą, lankomumas tikrai nėra 0. mes turime apie 300 unikalių lankytojų per dieną, kas tokiai bendruomenei yra ganėtinai nemažai. Jei manai mažai, prašyčiau pateikti kitą Lietuvišką uždarbiautojų internete forumą su didesnių lankomumu. Tad dalintis informacija tikrai yra su kuo. Tiesiog reikia tai daryti.

 

Galiausiai noriu priminti, kad aš neesu burtininkas ir neturiu tokių galių, kad paversčiau šį forumą kunkuliuojančiu diskusijų puodu. Žinoma, darau kas mano jėgoms. Reklama, seo, periodiniai atnaujinimai ir šio forumo priežiūra bei  išlaikymas jau šešerius metus. Tai nepakankamas įnašas administratoriui? . Edarbas.net juk yra ne asmeninis mano tinklapis, kurio kokybė ir lankomumas priklauso nuo mano patalpinto turinio. Tai yra atvira diskusijų lenta, kuri yra sukurta Tau ir visiems kitiems uždarbiautojams. Nuo jūsų pačių ir priklauso lankomumas bei diskusijų aktyvumas. Tad jeigu norite aktyvesnių diskusijų, pradėkite nuo savęs ir jas turėsite. Jums suteiktos visos sąlygos tą daryti :)

 

Jeigu visgi turite pasiūlymų, kaip kitaip tą lankomumą ar diskusijų aktyvumą pakelti. Prašau siūlykite savo variantus. Aš atviras visiems pasiūlymams.


  • 1

#7 Mantvi5

Mantvi5
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 15 gruodžio 2014 - 12:54

Dėkoju už pastabas ir kritika, 

 

Visų pirmą noriu priminti, kad Edarbas.net yra ganėtinai siauros auditorijos bendruomenė ir nereikia norėti, kad čia diskusijos virtų, kaip eiliniame blevyzgų forume.

 

Visų antrą, lankomumas tikrai nėra 0. mes turime apie 300 unikalių lankytojų per dieną, kas tokiai bendruomenei yra ganėtinai nemažai. Jei manai mažai, prašyčiau pateikti kitą Lietuvišką uždarbiautojų internete forumą su didesnių lankomumu. Tad dalintis informacija tikrai yra su kuo. Tiesiog reikia tai daryti.

 

Galiausiai noriu priminti, kad aš neesu burtininkas ir neturiu tokių galių, kad paversčiau šį forumą kunkuliuojančiu diskusijų puodu. Žinoma, darau kas mano jėgoms. Reklama, seo, periodiniai atnaujinimai ir šio forumo priežiūra bei  išlaikymas jau šešerius metus. Tai nepakankamas įnašas administratoriui? . Edarbas.net juk yra ne asmeninis mano tinklapis, kurio kokybė ir lankomumas priklauso nuo mano patalpinto turinio. Tai yra atvira diskusijų lenta, kuri yra sukurta Tau ir visiems kitiems uždarbiautojams. Nuo jūsų pačių ir priklauso lankomumas bei diskusijų aktyvumas. Tad jeigu norite aktyvesnių diskusijų, pradėkite nuo savęs ir jas turėsite. Jums suteiktos visos sąlygos tą daryti :)

 

Jeigu visgi turite pasiūlymų, kaip kitaip tą lankomumą ar diskusijų aktyvumą pakelti. Prašau siūlykite savo variantus. Aš atviras visiems pasiūlymams.

Na gal būt ir per daug kritiškai išsireiškiau, tiesiog pastebėjau, jog aktyvumas krenta. Nors ir yra lankomumas, bet nėra to narių aktyvumo, koks buvo anksčiau.


  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 15 gruodžio 2014 - 01:13

Aš tą matau, tik nežinau kaip su tuo kovoti. Kaip priversti žmones rašyti ir dalintis informacija. Tiesiog manau keičiasi uždarbiautojų požiūris. Nebėra to stimulo dalintis informacija, nes iš esmės keičiasi ir pati uždarbio internete technologija. Žmonės pereina ant tokių uždarbio būdų, kuriuose nėra motyvacijos kviesti referalus, o kadangi dauguma iš mūsų esame tokie, jog be naudos sau nieko nedarysime, todėl taip ir gaunasi. Aplankyti forumą ir paskaitinėti, ką naujo kažkas parašė, entuziazmo dar pakanka, tačiau diskutuoti ir pačiam kažką parašyti tingisi nes iš to nėra asmeninės naudos.

 

Tai ką aš daugiau galiu padaryti ? :) Prieš gerus metus buvau nusprendęs visgi atgaivinti taškų sistemą ir apdovanoti aktyvius dalyvius taškais, tačiau paskaičiavau, jog nebus iš ko dalinti prizus. O dalinti juos iš savo kišenės, kai ir taip šį forumą iš savo lėšų išlaikau, negaliu. Kita vertus iš priverstinių diskusijų, tikros naudos bus nedaug. Geriau informacijos mažiau, bet tegul ji būna tikra ir parašyta iš entuziazmo, o ne to dėl, kad už jos parašymą buvo sumokėta.

 

Taigi, išeitis yra tik viena. Aš esu suteikęs ir pasiruošęs dar labiau gerinti sąlygas diskutuoti ( Tik sakykite kaip ), na o tiems, kurie norėtu jog čia būtų įdomiau, pradėkite nuo savęs. Diskutuokite, dalinkitės informacija patys, taip galbūt paskatinsite elgtis ir kitus ir užvesite diskusijų variklį. Dar kartą kartoju, kad šis forumas yra ne MANO, BET JŪSŲ ;)


  • 2

#9 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 16 gruodžio 2014 - 12:01

Sveikinimai 6 gimtadienio proga!!

Kad ir koks bebūtų šis forumas- Aktyvesnis ar neaktyvesnis, bet bent jau man tai yra vienintelė Lietuviška vieta, kurioje galiu sužinoti kažką naujo apie uždarbį internetu, sužinoti apie naujas kompanijas ir pan, nes kiek naršiau internete, neradau padoraus ir aktyvaus analogo šiam forumui, tad viskas čia gerai. Ačiū jums už tai, jog jau šešerius metus išlaikote šį forumą. Nors aš pats negaliu pasigirti aktyvumu čia, nes žiauriai trūksta laiko, bet pabandysiu pasistengti :)


  • 0

#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 17 gruodžio 2014 - 01:36

Su pasikartojančiomis temomis tikrai reikėtų kažką daryti. Gal tiesiog laikytis principo "kas pirmesnis, tas gudresnis"? Tuo labiau, kad Išmokų skyriuje nėra apribojimų pasikartojančioms temoms.


  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Edarbas.net gimtadienis

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas