Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Bankai užsienyje (pinigu išėmimas)


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Posted 29 January 2015 - 04:42 PM

Sveiki, 

Norėjau paklausti gal esate susidūrė su tokia problema arba žino iš kur nors kitur. Aš dabar su erasmus+ esu išvažiavęs į daniją. Ir man įdomu ar išsiimant pinigus iš visai kito banko bankomato (ATM) yra papildomas mokestis (fee) ten kokia suma sumokėti ar mokestis kaip nuskaičiuoja procenta tam tikra nuo nuimamos sumos ? Ir nuo ko tai priklauso nuo lietuviško banko kur turi saskaita ir kortele ar nuo užsinietiško bankomato ? :)

 

Būčiau dėkingas už info :)

 

Mantas


  • 0

#2 Mantvi5

Mantvi5
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Posted 29 January 2015 - 09:35 PM

Kažkoks procentinis mokestis nuo išimamos sumos yra, bet tiksliai nepasakysiu dabar.


  • 0

#3 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Posted 29 January 2015 - 10:18 PM

Ankščiau regis būdavo 10Lt mokestis išsiimant pinigus iš bankomato ir nesvarbu kokio, nes jei ne lietuvoje tai reiškias ir nelietuviškas bankomatas.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas