Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Infinity-Oig.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 02:13

dNDFVV9.jpg

 

Bankai: PM,BTC,Payeer 

 

HYIP naujas tik vakar atsidares :)

 

Pats investavau 20$ i Plan V, uz valandos tureciau pasiimti 30$ jeigu viskas. Ikelsiu iskarto ismoka kai gausiu :)

3H9IQj5.jpg

 

Reff Link:

https://infinity-oig...hp?ref=arnas557


  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 02:56

Nu laukiam ir spaudžiam kumščius, kad gautum :)


  • 0

#3 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 06:09

E8nNc2F.jpg

 

Problema tokia investavau i plana kur po valandos gauni 120%, gavau 24$ paprasiau ismokas 20$ ir buvo ne instant o pending neismoka, tai atsakiau ir pradejau mazesniais kiekiais, tai va tiek ismokejo 2.24$ daugiau neturi balanse jie :) dabar sedesiu ir lauksiu kol kaikas investuos ir bandysiu cashout darytis. isviso cia turiu 24.24$ 2.24$ isemiau 14$ reinvestavau nes nera kur deti ju daugiau, ir 8$ pasilikes ir bandysiu kas kazkiek laiko cashout darytis. nuo refeferalu gavau 0.24$ komisinius.


  • 0

#4 Orange88

Orange88

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 06:36

Ne kažką, jei programa net tokių sumų neturi balanse :D


  • 0

#5 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 07:02

Ne kažką, jei programa net tokių sumų neturi balanse :D

Tau jau tikrai :D nesitikejau kad taip bus pirmom dienom :D bet kiek bandau isimti kai kaikas investuoja neleidzia man :) gal jie tiesiog man nemoka nezinau :) bet jie nera patikimi Investuoti nepatariu :) 


  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 09:51

Aš neišlaukęs tavo išmokos įkišau čia 5 USD šiandien popiet. visa laimė, kad pritrūko balanse pinigų, nes būčiau daugiau investavęs :D  Jau nebesitikiu kažką atgauti. Tokie jau tie reikalai su tais HYIP.. Senokai buvau kišęs nagus prie jų, tai buvau primiršęs kokie jie pavojingi :)


  • 0

#7 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 rugpjūčio 2015 - 10:39

Aš neišlaukęs tavo išmokos įkišau čia 5 USD šiandien popiet. visa laimė, kad pritrūko balanse pinigų, nes būčiau daugiau investavęs :D  Jau nebesitikiu kažką atgauti. Tokie jau tie reikalai su tais HYIP.. Senokai buvau kišęs nagus prie jų, tai buvau primiršęs kokie jie pavojingi :)

 

Jo povojingas cia reikalas su jais. Nesitikejau kad jie taip greitai pirmomis dienomis nebeismoka. snd netekau 80$ per situos HYIP visus. Na nieko yra kaip yra :)


  • 0

#8 Orange88

Orange88

Parašyta 13 rugpjūčio 2015 - 08:22

Dėl to aš persimečiau prie RevShare programų. Nors procentai mažesni, bet bent jau truputį daugiau tikrumo. SU HYIP visada taip, kad ir koks fantastiškas bebūtų, gali užsilenkti, kad ir kitą dieną :D


  • 0

#9 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 14 rugpjūčio 2015 - 12:22

Scam! Pazymejo mano pending ismoka ismoketa, o pinigu balanse nera :)


  • 0

#10 golf6

golf6

Parašyta 14 rugpjūčio 2015 - 06:35

Scam! Pazymejo mano pending ismoka ismoketa, o pinigu balanse nera :)

Tai reikia bandyti pasiskaityti pries tai kokiu atsiliepimu , ir dabar neapsimoka nei tu buxu nei hyip vien tik skamai visokie , nesuprantu tokiu zmoniu kam kurti tuos hyip savaitei paskui jau bus blogi atsiliepimai niekas nekisa tai kuria zmones savaitei tarkim kokie keli ikisa nu apie 500 usd. ga lir padaro per viena tinklapi , per tokius visokius paskui ir pilnas internetas skameriu , pasidaro is patikluoliu kelis simtus usd , paskui vel kuria kokius 5 hyip saitus naujus taip ir eina toliau , maziau ten kistu visokie naivuoliai tai ir nebutu tu hyip skameriu .


  • 0

logo777.png


#11 Orange88

Orange88

Parašyta 14 rugpjūčio 2015 - 06:42

Kad tokius elementarius HYIP paleisti nei 500$ nekainuoja, tai ir kuria juos kasdien. Jei pavyksta surinkti bent šimtu kitu daugiau įplaukų, - kūrėjai neria į krūmus. Kita dieną vėl viskas iš naujo :)


  • 0

#12 golf6

golf6

Parašyta 14 rugpjūčio 2015 - 06:53

Kad tokius elementarius HYIP paleisti nei 500$ nekainuoja, tai ir kuria juos kasdien. Jei pavyksta surinkti bent šimtu kitu daugiau įplaukų, - kūrėjai neria į krūmus. Kita dieną vėl viskas iš naujo :)

Na tai taip , cia zmogui tik nervu gadinimas , ka matau , tai cia dabar atsirinkus is revshare dar galima pasidaryti kaip pavyzdis musu raudonasis angelas neblogai darbuojasi .


  • 0

logo777.png





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas