Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Uždirbkite reklamuodami erotines web kameras

uzdirbkite uzdarbis internetu uzdarbis is reklamos gidas pamoka

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 19 lapkričio 2015 - 12:50

Šis uždarbio būdas nėra labai sudėtingas ar reikalaujantis didelių žinių, tačiau tai gali tapti stabiliu jūsų pajamų šaltiniu. Iš pradžių gali pasirodyti kiek ilgokas tačiau vos tik perprasite tai užims nedaugiau 15 minučių per dieną. Nemažai žmonių naudodami būtent šį būdą uždirba didžiules pinigų sumas.
 
 
 
Pirma ko jums reikės, tai prisijungti prie internetinių web kamerų puslapio. Aš naudoju chatrubate, kadangi tai viena geriausių ir patikimiausių platformų. 
 
 
Bet jau as nuolat užregistruoju naują domeną kiekvienam atskiram blogui. Kadangi bent jau aš vienu neapsiriboju. Jei jau nusprendėte ir jus registruoti domeną (ir taip padidinti savo pelną) pigiausiai galite nusipirkti namecheap arba lietuviškame Interneto vizija. Jei vengiate investuoti pinigus galite naudoti nemokamaus domenus tokius kaip Dot.tk
 
 
 
Sekantis žingsnis susikurti Tumblr paskirą. Registruodami paskirą, pavadinimą rinkite atidžiai ir taikykite į tam tikrą nišą/auditorija. Pvz. Hot Bondage Girls, Hot Stocking Girls. Nišą rinkitės kuo labiau specifinę. Kuo ji bus unikalesnė ir patrauklesnė tuo daugiau žmonių pritrauksite ir žinoma - uždirbsite. Profilio nuotraukai parinkite gražia ir patrauklią merginą ir būtinai nustatymuose pasirinkite, kad tai blogas skirtas suaugusiems.
 

  • 0

#2 Franky

Franky

Parašyta 19 lapkričio 2015 - 12:50

Dar tokio šudo neteko girdėti...Už šitas nesąmonęs atsakomybės sulaukti galima...


  • 0

#3 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 19 lapkričio 2015 - 01:41

Kokios atsakomybes? Argumentuok savo nuomuone. Nes man panasu kad pats suda skleidi  ;) Aisku kai kam daug patogiau yra spaudinet ptc reklamas ir gaut po 5 centus beveik nieko nedarant :) As pristatau truputi rimtesni buda, kas siame forume pasitaiko gan retai. O sis metodas siulo neribota uzdarbi. Yra tik ribodos zinios kaip populiarinti paskyras ir pritraukti zmoniu susidomejima. 


  • 0

#4 Orange88

Orange88

Parašyta 19 lapkričio 2015 - 10:38

Truputį įsikišiu ir aš :D

 

agadyz, visų pirma, yra žmonių, kurie gyvena iš PTC ir uždirba gerokai daugiau nei vidutinį lietuvišką atlyginimą, tad taip stipriai nenuvertink ;)

 

Franky, jei esi ką nors pirkęs interentu, tai greičiausiai ir pats naudojaisi tuo "šūdų". Nes iš to gyvena internetas.

 

Bendrai apie pasiūlymą. Tai yra affiliate marketingas. Iš to uždirbami patys didžiausi pinigai internete. Tačiau siūlyčiau rinktis ne webcam, o bet ką, kas labiausiai prie širdies. Batus, rūbus, akinius, mobiliuosius telefonus, šaldytuvus, baldus, automodeliukus, maisto papildus. Absoliučiai, bet ką, kas pačiam įdomu. Kam jauti aistrą, kuo greitai nenusibos domėtis. Nes taip bus paprasčiausiai lengviau dirbti, domėtis tendencijomis ir t.t. O pasirinkimą riboja tik fantazija, juk viskas ką perkame internetu gali būti parduodama per affiliate. Galima rinktis iš tūkstančių programų (nuo Amazon ar ComissionJunction iki visai mažyčiu nišinių, kaip šis webcam) ir... milijonų produktų :)

O šiaip, affliate marketingas reikalauja labai daug specifinių žinių (įtaigiu tekstų rašymas, SEO, reklamos kanalai ir t.t.). Ir nemažų investicijų, norint bent kažką pasiekti.


  • 1

#5 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 20 lapkričio 2015 - 01:05

Visur yra gerai uždirbančių, tačiau klausimas kiek jų ten yra gerai uždirbančiu.

 

Čia gidas tinginiams. Kurie tingi galvot. Paprasta, nesunku, ir kas svarbiausia net labai veiksminga ;)


  • 0

#6 Franky

Franky

Parašyta 20 lapkričio 2015 - 10:06

Kokios atsakomybes? Argumentuok savo nuomuone. Nes man panasu kad pats suda skleidi  ;) Aisku kai kam daug patogiau yra spaudinet ptc reklamas ir gaut po 5 centus beveik nieko nedarant :) As pristatau truputi rimtesni buda, kas siame forume pasitaiko gan retai. O sis metodas siulo neribota uzdarbi. Yra tik ribodos zinios kaip populiarinti paskyras ir pritraukti zmoniu susidomejima. 

 

Kokį aš tau šūdą skleidžiu ?  Iš kur čia ištraukei apie tas ptc jei aš tokiais šūdais neužsiemu, nes daugiau elektros prisuksi nei kažkokia nauda būs...Ir kuom jis toks rimtas ? Koks tas tavo uždarbis įvardink ? 5 doleriai į  diena? Nors daugiau išlaidų ir atsipirkimu nėra...Nežinau nebent tu ten tūkstančius uždirbi ir tada gal ir jo...Bet dabar pastebėjau, jog su webcam fb pilna nuoradu, kiek žinau epolicija ir kitos kibernetinės institucijos seka šia veiklą.


  • 0

#7 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 20 lapkričio 2015 - 10:23

Kokį aš tau šūdą skleidžiu ?  Iš kur čia ištraukei apie tas ptc jei aš tokiais šūdais neužsiemu, nes daugiau elektros prisuksi nei kažkokia nauda būs...Ir kuom jis toks rimtas ? Koks tas tavo uždarbis įvardink ? 5 doleriai į  diena? Nors daugiau išlaidų ir atsipirkimu nėra...Nežinau nebent tu ten tūkstančius uždirbi ir tada gal ir jo...Bet dabar pastebėjau, jog su webcam fb pilna nuoradu, kiek žinau epolicija ir kitos kibernetinės institucijos seka šia veiklą.

O ka ta epolicija gali padaryt suseke tave vargsa reklamuojanti veikianti legalu versla kuris moka mokescius ir t.t.? is kur tokia informacija? Pats sugalvojai nebent. Pateik faktus jei jau jautiesi toks teisus nes bent as tai nesu girdejes nieko panasaus. Taip kad pagal mane esi sudu skleidejes kuris neaisku is kur istraukia informacija ir klaidina zmones. Nepatinka kazkas apeik o ne klaidink zmones savo dezinformacija nezinodamas kaip viskas is tiesu. Islaidu jei nepastebejai (akinius uzsidek) cia nera, nebent nori uzdirbti daugiau ir nusiperki domena uz kokius 2-5$ METAMS. Visos tavo islaidos. As per diena naudodamas si metoda generuoju nuo 1000 iki 3000 paspaudimu dienai. Man to kol kas uztenka nes islaidu cia nera ir viskas veikia beveik autopilotu


  • 0

#8 Franky

Franky

Parašyta 20 lapkričio 2015 - 10:28

O ka ta epolicija gali padaryt suseke tave vargsa reklamuojanti veikianti legalu versla kuris moka mokescius ir t.t.? is kur tokia informacija? Pats sugalvojai nebent. Pateik faktus jei jau jautiesi toks teisus nes bent as tai nesu girdejes nieko panasaus. Taip kad pagal mane esi sudu skleidejes kuris neaisku is kur istraukia informacija ir klaidina zmones. Nepatinka kazkas apeik o ne klaidink zmones savo dezinformacija

 

 

Žmones ar tik tave viena žmogų ? Gal nešnekam apie kitus, nes kitų čia nėra, esi tik tu ir tu. Aš tikrai jokių faktu tau neatskleisiu nes pats juos surasi arba jie tave patį susiras :) Jei aš išsigalvočiau tikrai žinok negaišinčiau savo brangaus laiko čia rašinėdamas ir tau įtikinėdamas dėl tos nesąmones.


  • 0

#9 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 21 lapkričio 2015 - 12:57

Sita buda naudoju jau 1-2 metai. Naudoju netik chaturbate bet ir kitas live kameras. Ir kazkaip niekam niekad neuzkliunu, bet matai atsiranda zinovas kuris skleidzia erezijas. Prasiau neklaidint ZMONIU nes ne as vienas skaitau sia tema. Mazdaug 120 zmoniu apsilankiusiu sioje temoje per dvi dienas bandai suklaidint. Ir kol nebus faktu tol sakysiu kad rasai sudus ir pats nejauti ;)

 

YLDZXg7.jpg

Cia kad pridustum truputi ;)


  • 2

#10 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 21 lapkričio 2015 - 10:47

grazus skaiciai,as anksciau su filmais panasiai dirbau irgi neblogai iseidavo,nemeginai http://www.crakrevenue.com ten irgi ta pati nisa,tik ten net moka tarkim ne tik uz nupirktus kreditus bet ir uz korteles pridejima,nesvarbu tu pirksi naryste ar nea,kazkaip norejau pameginti seniau,bet taip ir neprisiruosiau.


  • 0

#11 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 22 lapkričio 2015 - 02:29

Yra du pasirinkimai uz ka nori gaut pinigus siame projekte:

 

1. 1$ uz registracija nuo zmogaus (zmogui net el pasto patvirtint nereikia) + 50$ jei tas zmogus pradeda pats filmuotis + 5% Nuo zmogaus uzdarbio puslapyje kuris taip pat uzsiema affiliate.

 

2. Gauni 20% nuo zmogaus isleistu pinigu + 50$ uz zmogu kuris filmuojas + 5% Nuo zmogaus uzdarbio puslapyje kuris taip pat uzsiema affiliate.

 
Su filmais siuo metu dar vis uzsiimu. Taciau po truputi apleidziu. Bet tai gana pelninga nisa :) Crakrevenue kazkaip nieka ir neteko isbandyti bet buvau girdejes geru atsiliepimu. Bus puiki proga paziuret

  • 0

#12 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 22 lapkričio 2015 - 12:35

Ar Tumblr, neblokuoja  paskyrų už tokių dalykų reklamavimą ?


  • 0

#13 Orange88

Orange88

Parašyta 22 lapkričio 2015 - 01:16

Ar Tumblr, neblokuoja  paskyrų už tokių dalykų reklamavimą ?

 

Tumblr beveik nieko neblokuoja. Ką ten deda šiuolaikiniai paaugliai, tai patikėk... :D


  • 0

#14 agadyz

agadyz
  • Lytis:Vyras
  • VietaUtena - Vilnius

Parašyta 22 lapkričio 2015 - 01:30

Blokuoja tik tada jei bandai i tumblr bloga prikist pop up reklamu pagrinde ar siaip netinkamu reklamu. Tad patariu i tumblr bloga visai nedeti reklamu ir aisku pasirinkti jog tai suaugusiems skirtas blogas.


  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: uzdirbkite, uzdarbis internetu, uzdarbis is reklamos, gidas, pamoka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas