Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Youtube Muzikos Kanalas (Startas nr.2)

musictouch

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 sausio 2016 - 02:21

Sveiki forumiečiai,

Galiausiai nusprendžiau pasidalinti ir su jumis startavusiu muzikiniu projektu. Tikiu, jog ir šiame forume atsiras tų, kurių skonis sutampa su kanale keliama muzika! smile.gif

Temoje pasidalinsiu trumpa istorija kaip viskas vyko ir tolimesniu procesu. Papildoma informacija tiems, kurie galvoja ar tik norėtu paleisti tokio pobūdžio kanalą. 
Taip pat pasidalinsiu visomis žiniomis/įžvalgomis kurias esu išmokęs iki šiol.

1IzsucH.png


Kodėl muzikinis kanalas?

Visa gyvenimą man patiko muzika, įvairiausia. Prieš gerus 5 metus buvau pradėjęs net pats ją kurti, po to sekė mixavimo mokymasis ir t.t 
Pradėjau pastebėti, jog turiu tikrai kažkokį išskirtinį skonį, nes galėdavau parinkti tokia muziką, kad šalia esantiems žmonėms ji tikrai patiktu. Kartas nuo karto gaudavau komplimentus apie tai. Pastaruosius metus neturėjau nieko bendro su muzika, tai ir pagalvojau, kodėl nesiimti sunkesnės užduoties ir atfiltruoti tuos perliukus iš nepopuliarių artistų ir pateikti žmonėms mėgautis jais? Tuo pačiu, padėti artistams populiarėti ir siekti savo aukštumų.


Kodėl startas nr.2?

Vidutinė istorija trumpai:
Startavau kaip ir minėjau vien iš noro dalintis ir išmėginti ar atsiras tie, kurių skonis sutampa su manuoju. Starto tikslas buvo iki mėnesio pradžios surinkti 10,000 peržiūrų. Įpusėjus rezultato pasiekimui, gaila, bet kažkam nepatikau/trukdžiau ir man youtub'as užblokavo. Iki šiol nėra galutinai išspręsta kaip kas ir kodėl. Bet nutariau su -90% motyvaciją startuoti iš naujo.


Kokia muzika rasi kanale?

Užeik pats ir pažiūrėk, tikriausiai ilgesniame laikotarpyje stilių ir skonių bus visiems tinkančių smile.gif
Kanalas




Šiuo metu tikslas yra kiekvieną dieną įkelti po 2 dainas (Perkelti senąsias kurios buvo pirmame kanale) Po to kai tai padarysiu, kiekvieną dieną bus keliama vos po 1 kruopščiai atrinkta dainą.



Laukiu nuomonių, kritikos, klausimų.

Antrasis startas dvigubai sunkiau sekasi, todėl laukiu ypač palaikymo iš jūsų pusės +90% motyvacijos atgal!

Esu pilnai atviras bendradarbiavimui, partnerystei ir žinoma žinių apsikeitimams. 
Drąsiai gali parašyti į privačiai su rūpimu klausimu


Pridedu visas soc. vietas kuriose yra MT

Youtube: http://bit.ly/MusicTouchYTT
Instagram: http://bit.ly/MusicTouchIG
Facebook: http://bit.ly/MusicTouchFB

Apie kiekvieną galima pakalbėti atskirai. smile.gif 


  • 0

#2 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 27 sausio 2016 - 10:07

Ką darysi su autorinėm teisėm. Šiais laikais geresnę dainą sunku iketi į Youtubę, nes iškarto arba užtildo garso takeli arba ištrina, o kartais net ir visam kanalui baną duoda..
  • 0

#3 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 sausio 2016 - 09:48

Ką darysi su autorinėm teisėm. Šiais laikais geresnę dainą sunku iketi į Youtubę, nes iškarto arba užtildo garso takeli arba ištrina, o kartais net ir visam kanalui baną duoda..

90% atvejų pasikalbu su atlikėjais prieš įkeliant kūrinį.


  • 0

#4 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 sausio 2016 - 10:42

O kaip yoiutubas sužino, kad su jais kalbėjai?


  • 2

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#5 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 sausio 2016 - 09:04

O kaip yoiutubas sužino, kad su jais kalbėjai?

Youtubas ne prie ko. Viešų autorinių teisių nepažeidžiu :) 


Kanalas orentuotas į mažai žinomus kūrėjus.


  • 0

#6 Mantvi5

Mantvi5
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 08 vasario 2016 - 04:10

Yra NCS (No Copyright Songs) kūriniai.


  • 0

#7 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugpjūčio 2016 - 12:36

Praėjo daugiau laiko, šiek tiek daugiau patirties. Atsakant į klausimą dėl copyrights.

Stengiuosi palaikyti kontaktą su autoriais. Neprašau raštiško leidimo. Tuo atveju rizikuoju. Bet nekeliu jų muzikos jeigu mano pasirinkto kūrinio teises turi koks nors Label'as. Taip pat nesitaikau į garsių atlikėjų kūrinius. Nors ir sutikčiau, kad neleistu man dėti reklamos ant jų, bet vistiek nerizikuoju, nes pasitaiko labai nedraugiškus artistų manager'ių. :)


Tai vat, būtu šaunu, jog palaikytumėte mus. Kritika priimu, dar padėkoju už pastabas. :)

 


  • 0

#8 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 spalio 2016 - 10:24

Shit happens. Pilnu pajėgumu į priekį!


  • 0

#9 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 lapkričio 2016 - 12:35



Final Song Dainos Remixo Unofficial Video Klipas


  • 0

#10 D4vidas

D4vidas

Parašyta 13 gruodžio 2016 - 02:59

Geras kanalas, gera muzika. Jau kuris laikas klausausi  B)


  • 1




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas