Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Parduodu facebook puslapį.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Facebook

Facebook
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 spalio 2016 - 10:25

Parduodu facebook puslapį su 18k likų, skype mindaugas7693

https://www.facebook...ugas.terescenko


  • 0

Facebook : https://www.facebook...ugas.terescenko

Skype : Mindaugas7693


#2 edvinasl

edvinasl

Parašyta 25 spalio 2016 - 07:59

Mano puslapis, buvo tartasi gaučiau sistemą už puslapi plius dar gavo pinigus.

Nepatikimas, duoda visai kitų žmonių sąskaitas.


  • 0

#3 Facebook

Facebook
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2016 - 04:09

Mano puslapis, buvo tartasi gaučiau sistemą už puslapi plius dar gavo pinigus.

Nepatikimas, duoda visai kitų žmonių sąskaitas.

 

Pats tu nepatikimas. Pardaviau facebook anketą su 19k sekejų, už 30e tik. Nesugeba pasikeist V.P mėnesį, ir dar priekaištauja man.  Su anketa nieko nedaro palikti draugai, nežinia ką išdarinėja. Puslapį įkišo su autoritetinem teisem, ir negalima aplikeišiono rašyt, o sakė kad galima. Šūdo primalęs, daug. Ir visur neigiamus apie mane rašo, blokuot tokį :)


  • 0

Facebook : https://www.facebook...ugas.terescenko

Skype : Mindaugas7693


#4 edvinasl

edvinasl

Parašyta 26 spalio 2016 - 05:31

Pirmas sandoris įvyko, o dėl kainos jau čia tavo problema už kurią pardavei. Dėl pakeitimo vardo pavardės, neleidžia facebook buvo redaguotas kaškada, ir du mėnesius neis. Taip, kad nepradėk skleist kad cia mano kaltė. Su anketa kada pradėsiu kašką daryt mano problema. Dėl puslapio viskas buvo perspėta jis apsižiūrėjo prieš susitarimą buvo adminas uždėtas. Minėjau kad yra įmanomą panaikinti, nes nevisam laikui yra uždėta ir ne dėl mano problemų. Tokius kaip tu blokuot net savo sąskaita bijančio duot, sako užsiblokavęs, dar skleidžia telefono neturintis. Nors šiuo metu visi žmonės turi net ir senyvo amžiaus žmonės.

 

Visi logai yra kaip žmogus atrašo tik į neigiamą mano žinutę. Dėl sandario nei žodžio laiko neturintis. Nors prisijungęs dažnai.

Siūlau nieko nepirkt iš jo.

Pats tu nepatikimas. Pardaviau facebook anketą su 19k sekejų, už 30e tik. Nesugeba pasikeist V.P mėnesį, ir dar priekaištauja man.  Su anketa nieko nedaro palikti draugai, nežinia ką išdarinėja. Puslapį įkišo su autoritetinem teisem, ir negalima aplikeišiono rašyt, o sakė kad galima. Šūdo primalęs, daug. Ir visur neigiamus apie mane rašo, blokuot tokį :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas