Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paypal limited account // proof of address

proof address

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Smiges

Smiges

Parašyta 16 sausio 2017 - 08:45

Sveiki, gal kam buvo sustabdyta pp saskaita ir zinot kaip ja sutvarkyti? Zodziu beda su adreso patvirtinimu, niekaip neiseina patvirtint adreso, gal del to, kad adresas zodis zodin nesutampa su tuo kuriuo registravaus pp, arba blogus dokumentus nusiunciu..

Pridėtas failas(-ai)

  • Priedas  pp.png   172,87K   0 Parsiųsta kartų

  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 16 sausio 2017 - 10:31

Įdomu ką turi omenį kad nesutampa žodis žodin. Šiaip turėtų sutapti ir perdaug nesiskirti nuo to adreso, kuris yra įvestas PayPal'e. Kokius dokumentus bandei siųsti kad atmeta ?

 

Aš asmeniškai seniau buvau pasitvirtinęs PayPal adresą su SEB banko išrašu, o vėliau dar kartą kai prireikė su sąskaita už internetą.


  • 0

#3 Smiges

Smiges

Parašyta 17 sausio 2017 - 04:35

Įdomu ką turi omenį kad nesutampa žodis žodin. Šiaip turėtų sutapti ir perdaug nesiskirti nuo to adreso, kuris yra įvestas PayPal'e. Kokius dokumentus bandei siųsti kad atmeta ?

 

Aš asmeniškai seniau buvau pasitvirtinęs PayPal adresą su SEB banko išrašu, o vėliau dar kartą kai prireikė su sąskaita už interneSiunciau banko

Siunciau DNB banko saskaitos sutarties dokumento nuotraukas, ir kai nepriime pasirinkes ,,government issued documents'' siunciau savo darbo sutarti, ten aiskiai buvo parasyta gyvenamoji vieta. Bet vistiek kazkas netinka..


  • 0

#4 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 17 sausio 2017 - 05:16

Siunciau DNB banko saskaitos sutarties dokumento nuotraukas, ir kai nepriime pasirinkes ,,government issued documents'' siunciau savo darbo sutarti, ten aiskiai buvo parasyta gyvenamoji vieta. Bet vistiek kazkas netinka..

 

Darbo sutartis ne Goverment issued dokumentas. Dokumentai turi būti ne senesni nei 3 mėn.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#5 KyCaS

KyCaS
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 sausio 2017 - 09:36

www.kyc.lt konsultacijos :) 


  • 0

PayPal ir Ebay konsultacijos - http://www.kyc.lt

 

paypalas-ilgas.jpg


#6 Smiges

Smiges

Parašyta 19 sausio 2017 - 08:55

Darbo sutartis ne Goverment issued dokumentas. Dokumentai turi būti ne senesni nei 3 mėn.

Galbut zinai kokie dokumentai butu optimaliausi siusti? Nes as tai tokiu domunetu kaip ir neturiu, internetu mokesciu nemoku, ten saskaitos uz telefona negaliu nufotografuot nes pas mane ne abonimimentas ir pns.. Gal galima koki lapa gaut is banko ar kaip kad patvirtint sita adresa.


  • 0

#7 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 sausio 2017 - 12:17

Jei turi sąskaitą banke, gali nueiti ir paprašyti, kad tau jie išduotų kokį nors išrašą, kuriame būtų aiškiai parašyta tavo gyvenamoji vieta ir žinoma, banko inicialai ir parašas. žodžiu, kad matytusi jog lapas iš banko. Aš kadaise taip dariau SEB banke. Kadangi naudojau jų VISA Virtuon kortelę, paprašiau, kad duotu man kokį nors savo gyvenamosios vietos įrodymą, nes negaliu naudotis Paypalu, tai ir išrašė kažkokį lapą, nebeatsimenu jau kokį.. 

Jeigu ne, dar yra variantas, nueit į Migracijos skyrių ir išsiimti iš ten savo deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą. turėtų irgi sueiti toks variantas.


  • 0

#8 Smiges

Smiges

Parašyta 21 sausio 2017 - 03:10

Jei turi sąskaitą banke, gali nueiti ir paprašyti, kad tau jie išduotų kokį nors išrašą, kuriame būtų aiškiai parašyta tavo gyvenamoji vieta ir žinoma, banko inicialai ir parašas. žodžiu, kad matytusi jog lapas iš banko. Aš kadaise taip dariau SEB banke. Kadangi naudojau jų VISA Virtuon kortelę, paprašiau, kad duotu man kokį nors savo gyvenamosios vietos įrodymą, nes negaliu naudotis Paypalu, tai ir išrašė kažkokį lapą, nebeatsimenu jau kokį.. 

Jeigu ne, dar yra variantas, nueit į Migracijos skyrių ir išsiimti iš ten savo deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą. turėtų irgi sueiti toks variantas.

Dekui, meginsiu. :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas