Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

jorez sako labas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 jorez

jorez

Parašyta 18 kovo 2017 - 11:46

Sveiki

 

Man 28 ir gyvenu uzsienyje jau antra desimtmeti, tai prasau nepykit del mano rasybos klaidu :).

Turiu puiku darba, bet mano gislele yra verslas. Visada norejau ir noresiu tureit kazka savo ir dirbti sau o ne ponui ;).

 

Kaip uzsidirbti internete jau pradejau duometis  pries 10 metu.

 

Tai tikrai nera lengva ir pavyksta tik keliems is simto. Svarbiausia tau tai turi patikti, nes tik taip tai ka tu darai igaus prasme... o pinigia tai tik tavo pastangu rezultatas.

 

Su sia logika ir daug daug laiko isleista i ''reasearching'' marketinga nusprendziau pradeti virtualiu daiktu/valiutos prekyba. 

 

Esu puikus MMORPG zaidejas o ipatingai MMORPG/FPS hybridu SANDBOX full loot zaidimu (kas zaidzia tas supras).

 

Jau pradejau ieskoti zmoniu kurie noretu man dirbti, partneriu  neieskau, bet potencialiam ''darbuotojui'' padarysiu issimti.

 

Darbo atlyginimas butu tuolygiai  50 centu iki 1.50 euro per valanda ir daugiau. Tai gali atrodyti mazokai, bet tai yra bene daugiausiai is ko galima uzdirbti sioje srytije. Ir dydelis pliusas yra tai, jog dirbti galima bet kuriuo paros metu is savo namu.

 

Konkretus zaidimas, nuo kuriuo ir pradesim, bus isleistas vasaros pradzioje, tai komanda renku jau dabar ir noriu apmokyti, bei paruosti zmones kol dar beta versija.

 

Visus klausymus atsakysiu cia sioje temoje.

 

 


  • 0

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 19 kovo 2017 - 01:06

Prisistatymas ir darbo pasiūlymas kartu.


  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 kovo 2017 - 01:25

Sveikas atvykęs ir prisijungęs prie Edarbas.net bendruomenės,

Sėkmės tau įgyvendinant savo trokštamus planus !! O apie patį žaidimą ir koks maždaug tas darbo pobūdis lauksime platesnės informacijos, nes dabar kol kas pasiūlymas manau daugelį  intriguoja, bet realiai niekas neaišku kas kaip ir kur.. :)


  • 0

#4 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 kovo 2017 - 04:35

sveikas atvykęs ir prisijungęs :)


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#5 RimantasK

RimantasK

Parašyta 27 kovo 2017 - 02:36

Sveikas, pasiūlymas domina, koks tai žaidimas ir ką reiktų ten daryti?


  • 0

#6 jorez

jorez

Parašyta 29 kovo 2017 - 12:36

Zaidimas, o siuo metu galimai net du zaidimai, tai mmorpg tipo. Siuo metu projektas kuriamas  Darkfall New Dawn zaidimo platformoje .

Reikes paprasciausiai rinkti zaidimo virtuolius daiktus ir perduoti man.

 

Atlygis bus mokamas priklausomai nuo daiktu vertes ir t.t.

 

Kol kas zaidimas vis dar beta versijoje todel konkreciu ikainiu nera.

 

Galingo PC siam zaidimui nereikia, bet kuo geresnis pc tuo geriau butu paciam.

Naudosites mano prieigom prie zaidimo. Galimai ta pacia prieiga bus naudojama keliu skirtingu zmoniu pavieniui.

 

 

 

 


  • 0

#7 Vald1s

Vald1s

Parašyta 05 balandžio 2017 - 10:48

Esu patyręs online gameris, laukiu nesulaukiu kol paleisi  savajį projektą, bandysiu uždirbti.


  • 0

Ieškau gerų pasiūlymų uždarbiaujant internete. Turiu ilgalaikę patirtį su CPA/CPC/CPI ir daugelyje kitų sferų. Būsiu puikus referalas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas