Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Musicxray- uždarbis už muzikos klausymasi

Uždarbis internetu muzika uždarbis iš muzikos

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 17 balandžio 2017 - 10:07

Prieš keletą mėnesių suradau įdomią galimybę uždirbti šiek tiek pinigų už muzikos klausymasi. Kadangi pinigai nors ir labai nedideliais tempais, tačiau renkasi, nusprendžiau pasidalinti su jumis. Gal būt uždirbsite daugiau nei aš arba gal rasite kitų būdų, kaip išnaudoti šią kompaniją.

 

357475a6cbf306a9a147a6f9d47093cb.png

 

Kompanija Musixray moka jums už tai jog perklausote ir įvertinate muzikos kūrinius. Užsiregistravę, turėsite pasirinkti muzikos žanrą, kuris jus domina ir kas kažkiek laiko pagal jūsų nurodytus kriterijus sistemoje atsiradus muzikos kūriniui, gausite jį paklausyti. Už kiekvieną perklausą, mokama po 0.1 USD. Atrodo skamba nerealiai, tačiau čia nėra taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kūrinių už kurių perklausą yra mokami pinigai, yra ribotas kiekis, o konkurencija tarp uždarbiautojų yra milžiniška tad norint uždirbti kuo daugiau, reikia pastoviai gaudyti kūrinius, kurių per dieną gali būti i keliolikos. Kiek man pavyko išsiaiškinti, tai priklauso šalies iš kurios esame bei nuo muzikos žanro, kurį klausote.

 

Aš asmeniškai nesureikšminu šio uždarbio internete būdo ir atkakliai neseku naujai atsiradusių kūrinių, kad galėčiau kuo daugiau uždirbti. Kaskarta pasirodžius apmokamui kūriniui yra gaunama žinutė į emailą, tad jei esu laisvas, prisijungiu ir perklausau bei pasiimu pinigėlius už tai. Man visas šis dalykas labiau patinka kaip naujos ir sau patinkančios muzikos suradimas, nei, kad galimybė uždirbti pinigų internetu. Esu tiksliai pasirinkęs žanrą kuris man patinka ir jau esu tokiu būdu suradęs nevieną kūrinį, kurio vėliau klausausi pastoviai. 

 

Pats išmokos dar negavau, nes ji yra gana didoka lyginant su tuo kiek uždirbu, tad dar nespėjau surinkti, tačiau teko matyti daug užsieniečių gautų išmokų įrodymų uždarbiaujant internete šiuo būdu ir netgi visai nemažų

 

Minimali išmoka: 20 USD, kuri išmokama į PayPal sistemą.

 

Sėkmės !

 

Nuoroda reigistruotis

 

Priedas  Musicxray- uždarbis už muzikos klausymasi.png   39,55K   0 Parsiųsta kartų


  • 1





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Uždarbis internetu, muzika, uždarbis iš muzikos

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas