Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

reikalingas teisininkas advokatas

teiae advokatas. sistema.

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 golf6

golf6

Parašyta 12 rugpjūčio 2017 - 10:34

reikaligas advokatas ne dirbantis sitai lietuviu sistemai , yra reikalu gal pinigu bus tau ir man ;)

 


  • 0

logo777.png


#2 golf6

golf6

Parašyta 12 rugpjūčio 2017 - 10:44

pasakysiu trumpa istorija mane ikiso i psichiatrine sveika visada kankino ten riso ir leido okolus visokius kad nusmigciau , padare mane psichiniu invalidu , nors as normalus , kankino mane krate elektrosoku be jokiu priezasciu , tiesiog atvesdavo mane i psichuske ir kankindavo kaip kgb laikais , noreciau su jais susidoroti , pinigu yra galiu uzmoket 50 000 eu . jei isetu viskas, demokratija tai vadinasi ir laisvu gyvenimo pasirinkimu ;) sita debilu lietuva dar  kentes nx girde mane serqveliu ten nuo seksuoliniu manjaku isdeegino visa intymia vieta ir kepenys suvare ir svorio pridave dabar kaip kelmas nors buvau normalus piderosu salis ta lietuva as jus paliksiu visais invalidais kaip ir mane padare pati lietuva , kai zmones nera niekur baisiau kaip lietuvoi giventi pati debiliskiausia salis urodu .

 

man reikia galingo advokato prasau dieve padek man , sitie piderai lietuvos mane surado uzsienyje ir parveze i lietuva ir tada tyciojos as irgi kazkiek kaltas , kad ju nenukaliau ten sutikes galvojau grysiu i lt ir viskas bus normaliai bet sita invalidu kompanija padare ka padare , noreciau kazkaip ismesti sita pasa i sudu kruva ir pasiimti pabegelio statusa kazkokioi salyj , nes sitie urodai neduos man gyventi lietuvos piderosai


  • 0

logo777.png


#3 golf6

golf6

Parašyta 21 rugpjūčio 2017 - 06:31

;)


  • 0

logo777.png


#4 golf6

golf6

Parašyta 30 gegužės 2018 - 08:29

dabar reikalingas kietas advokatas lietuvos , bet uz minimuma


  • 0

logo777.png


#5 fralfakt

fralfakt

Parašyta 30 gegužės 2018 - 09:17

Baisu :D negalejau neperskaityt :D 


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#6 fralfakt

fralfakt

Parašyta 01 birželio 2018 - 04:34

Baisus tu zmogus, moderatoriai, adminas ar dar kas nors perziura padarykit imkites sankciju.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#7 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 01 birželio 2018 - 10:10

Golf6, jai taip komentuoji i zmogaus issireiskima (beje nieko blogo jis neparase) gal ne bereikalo  tave vis i psichuske uzdaro? Sveikas zmogus taip nereguotu... Fralfakt, tikrai baisu. 


  • 0

#8 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 02 birželio 2018 - 10:52

Kam trini parasytas zinutes, geda? Atsiprasyk tada, mirtim gi grasinai zmogui (nors net as jo nepazystu). golf6, ma pikta net, kad tu su savo kliedejimais, neprisiimi veiksmu.

Beja trink netrynes. Pacituosiu:

Mirsi tu ir kaip mano artimieji.

Zdz pan.

Zdz Justinai ar moderatoriai, ban ta gal sizika gal?


  • 0

#9 fralfakt

fralfakt

Parašyta 03 birželio 2018 - 08:17

Man atrodo nelabai eina istrint, tik editint, cia kazkas jau man taip atrodo patryne tas zinutes.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas