Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Atsakymai i foruma


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 fralfakt

fralfakt

Posted 24 May 2018 - 06:56 PM

Nesuprantu kartais buna kad rasau atsakyma I tema neveikia space neina padaryti tarpo tarp zodziu kas cia per problema spaudziu space ir meta mane zemyn puslapio, kas gali but gal zinot ar kas susidurete ?

 


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#2 golf6

golf6

Posted 25 May 2018 - 04:00 PM

nesusiduriau , bet tu kaip senaas narys gal patartum man noriu toki marketinga padaryti irgi su spaudymais ir su lankytoju kiekiu ikalti viena populiare svetaine kur visi noredami atsisiusti failus eis per shortinimo svetaine na kur trumpina nuoruoas , ir ten pagrine ant jos laikytys tas reklamas kalti viska srauta surinkineti per trupinimo nuoruoa , ar apsimoketu kazkiek? trumpinimo svetaine butu irgi mano .


  • 0

logo777.png


#3 fralfakt

fralfakt

Posted 26 May 2018 - 07:22 PM

Kazka supratau ka nori padaryti bet reiktu kazkiek ispopuliarinti, reik reklamos, kad kazkas eitu ir tai darytu, nes turi buti kazkokos tai lankytoju srautas, ideja gal gera.


  • 1

Be happy be yourself  ;) 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas