Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

GoldenTea refback(10%)


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Nifex

Nifex

Posted 28 July 2018 - 09:35 PM

Taigi jei dar yra neužsiregistravusių šiame žaidime, tai siūlau refback

Tiesiog užsiregistruojate per šitą nuorodą: https://golden-tea.me/?ref=171715

ir parašote man asmeninę žinutę su savo nick ir investuota suma :)

Refback: 10%

Sumokėčiau ir daugiau refback jeigu suma būtų didesnė.

Atsiskaityti galiu payeer, bitcoin, sms žinutėmis.


  • 0

#2 Nifex

Nifex

Posted 06 August 2018 - 09:28 AM

Projektas tikrai mokus, investicija aišku ilgalaikė, bet ateityje neš gražų pelną + 10% refback + puslapio bonusai iki 210% :)


  • 0

#3 golf6

golf6

Posted 07 August 2018 - 05:01 PM

senai jis yra cia pries kazkiek metu uzsireginau jame irtai dar va patikrinti prisijungiau rodo coins 10000 turiu ar cia rubliai ar kas nesuprantu kaip juos isiimti ;) ps jau nera arbatos plantaciju viska nunulino turbut reikia prisijungineti , kad nenunulintu na vienu zodziu akounta tai paliko tik viska nunulino ;) vienas rasyjos rublis 100 coinu , labai  idomios stafkes o nusiimti galima nuo desimt stuku kaip susirenki iseina as turiu dabar 10 rubliu kurio verte 0.13 cento hm idomu , bet tai nezmones kazkada prisipirkes buvau tu plantaciju ir galvojau man po keliu metu milejonu prisuks daba uzeinu viska nunuline ir palike man 10000 ;) eh netau martynai melynas dangus .


  • 0

logo777.png


#4 mirtisee

mirtisee
  • Lytis:Moteris

Posted 07 August 2018 - 09:58 PM

o cia ne klonas golden-tea.com

 

d52cb5070f2dt.jpg


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#5 Nifex

Nifex

Posted 07 August 2018 - 10:19 PM

o cia ne klonas golden-tea.com
 

//]]>d52cb5070f2dt.jpg

 

Tas pats tinklapis, tiesiog turi pora domenų :)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas