Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Papildai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 metalove

metalove

Parašyta 25 rugpjūčio 2018 - 09:07

Sveiki. Kas uzsiimate sportu, gal nori pasidalinti, kokius papildus vartoja ?:)


  • 0

#2 POlinas

POlinas

Parašyta 26 rugpjūčio 2018 - 03:15

Aš sportuodamas vartoju tik proteiną, jau antrus metus naudoju būtent šį ir rezultatais esu patenkintas

10530943-2084357599234105.jpg


  • 0

#3 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 26 rugpjūčio 2018 - 07:32

Gera mityba, sveikas gyvenimo būdas ir nereikia jokių papildų. Na jau nebent labai liesas\a esi... Bet nieko gero iš jų.. 


  • 2

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 rugpjūčio 2018 - 10:05

Gera mityba, sveikas gyvenimo būdas ir nereikia jokių papildų. Na jau nebent labai liesas\a esi... Bet nieko gero iš jų.. 

 

Labai teisingas požiūris :)


  • 0

#5 vandergrafas

vandergrafas

Parašyta 31 gruodžio 2018 - 06:42

AŠ tai šiuo metu naudoju tik maisto papildus ir vitaminus. Iš pažįstamų girdėjau nemažai gerų atsiliepimų apie šitą maisto papildą https://www.gintarin....aspx?ID=350827, tai galiu pasakyt kad savijauta tikrai pagerėjo pavartojus mėnesį. Turi begalo daug proteinų, geležies, beveik visus B grupės vitaminus. Žodžiu, tikras superfood'as. Dar ypač žiemos mėnesiais vartot stengiuos kuo daugiau vitamino D ir C. Ir tai viskas. Sportuojant aš manau daugiau dėmesio reiktų skirti ne į papildus o į subalansuotą mitybą :) Žiūrint dar ar ketini mesti svorį ar kaip tik priaugt masės.


  • 0

#6 radianas

radianas
  • Lytis:Not Telling
  • VietaKaunas

Parašyta 01 kovo 2022 - 11:06

Įvairūs sveikatinimo produktai internetu pigiau https://farmace.lt. Kokybiški produktai už prieinamas kainas - vitaminai, mineralai, aliejai, arbatžolės, papildai


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas