Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Restoranai :)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 metalove

metalove

Posted 25 August 2018 - 09:09 PM

sveiki, siulau pasidalinti jums patinkanciais restoranais savo miestuose :) As pati ziauriai megstu pica, tai sitame straipsnyje galima rast grynai visas vieteles kurias megstu :) https://www.madeinvi...picas-vilniuje/Nors labiausiai patinka Don Simon bei Pizza di Ascari :) O jus kaip?


  • 0

#2 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Posted 26 August 2018 - 07:28 PM

Geriausias restoranas: kai pasigamIni pats arba drauge pagamina :D na zinoma dar mamos ir mociutes restoranai :)


  • 0

#3 trudeckis

trudeckis

Posted 30 September 2018 - 03:57 PM

Aš irgi picos megėjas, tai man visos šitos patinka - Pizza di Ascari, Pizza Verde, Monstro pica. Yra ir dar daug gerų, bet šitos man skaniausios :) Dar gan didelis atradimas man buvo čia https://www.panorama...esar-salad-bar/, kur salotos labai skanios, o jeigu salotų nepakanka, tai galima ir jautienos kepsnį kokį šalia pasiimti :) Ir apskritai ten tam panoramos gourmet pasaže galima rasti labai gerų restoranėlių, tiek azijos virtuvės tiek tų pačių picų :D


  • 0

#4 VisatosPrincas

VisatosPrincas
  • Lytis:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 09:26 PM

Pritariu, aš irgi tik namie gaminu. Ir sveikiau ir pigiau :lol:


  • 0
Darbas internetu - Sužinokite kaip užsidirbti pinigų internete

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas