Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Stiprieji gerimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 trudeckis

trudeckis

Parašyta 29 rugpjūčio 2018 - 03:50

Ar kas geriat stipriuosius gerimus ?:) Kokie labiausiai patinka? Man tai gal is stripriu vienas tai zalios devynerios patinka. Kiti tai biski per stiprus... Zodziu galvojau tevui gal gimtadieniui koki buteli viskio padovanot, bet nelabai gaudausi juose.


  • 0

#2 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 29 rugpjūčio 2018 - 04:56

Na del zaliu devyneriu pritariu. Na, o tevui dovanot, pirma turi zinot gal jam nepatinka spalvoti, tada siulyciau tekila, jai patinka viskis,brendis,likeris. Gali absento padovanot. Aisku skonis, bent jau ne man (kazkiek primena anyzinius saldainius), bet egzotika gi :D ir laipsniu daug turi :) jei geras tai 70% :)


  • 0

#3 trunks

trunks

Parašyta 11 rugsėjo 2018 - 12:28

Aš pats visai išgeriu tų stiprių, tai viskis ir labiausiai patinka. Jei nežinai ką rinktis, nueik čia https://www.vynoteka...oliniai-gerimaiir pagal kainą maždaug išsirinksi. Gerą viskį gali rasti ir už 30+ EUR, pvz. Glenfiddich 12 metu senumo už 35 EUR :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas