Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ka manote apie kombinacijos.com?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 peckurys

peckurys

Parašyta 21 lapkričio 2018 - 10:22

Sveiki taigi noreciau paklausti jusu nuomones apie sia svetaine. Pats bandziau islosti su sios svetaines sugeneruotais skaiciais. Pirma karta islosti nepavyko antra irgi. Kaip raso jei esi nepatenkintas rezultatais (nepavyko laimeti) tai jie grazina pinigus. Bandziau susisiekti del pinigu grazinimo tai jau trecia diena neatraso... Bet kiek ziurejau atsiliepimu teigiamu tai labai daug yra. Nemazai zmoniu yra laimeje su jo sugeneruotom kombinacijom (skaiciais) Gal jis uz pinigus nusipirkes kad zmones parasytu teigiama atsiliepima... Zodziu nesuprasi laukiu jusu atsakymu.


  • 0

#2 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 21 lapkričio 2018 - 05:53

Aš taip pat buvau susigundęs, šiuo projektėliu tai grynas blefas yra čia nesamone netikėk tokiomis nesamonėmis, photoshop ekspertai šeis laikais tą išrašą gali padaryti koki tik nori. taip pat ką dar galiu pasakyti panašių puslapiu buvo daug visi jie scam pagooglink
  • 0

Uždarbis internete forumas - https://uzdarbisinternete.lt/ laukiami visi nauji nariai kurie turi pasidalinti naujais uždarbiais internete!!!


#3 peckurys

peckurys

Parašyta 21 lapkričio 2018 - 06:15

Aš taip pat buvau susigundęs, šiuo projektėliu tai grynas blefas yra čia nesamone netikėk tokiomis nesamonėmis, photoshop ekspertai šeis laikais tą išrašą gali padaryti koki tik nori. taip pat ką dar galiu pasakyti panašių puslapiu buvo daug visi jie scam pagooglink

O tai koks tolkas jiems kurt tokius puslapius? Del affiflates?


  • 0

#4 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 22 lapkričio 2018 - 12:14

Taip išeina nes čia tikrai neveikia sistema, jai veiktu tai labai greit išplystu o jai greit išplystu tuomet visi turtingi būtume. Toliau dar vienas dalikas pasidomėk vardu pavarde google.lt
  • 0

Uždarbis internete forumas - https://uzdarbisinternete.lt/ laukiami visi nauji nariai kurie turi pasidalinti naujais uždarbiais internete!!!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas