Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Tikrai geras PPI (Cinstaller alternatyva)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 21 vasario 2019 - 12:28

Sveiki, kaip matau ne man vienam stipriai krito uzdarbis is Cinstaller, ieskojau priezasciu is traffic puses (yt,fb,web),  beda su Cinstaller yra ta, kad jus tiesiog platinatine cinstaller siuloma nuoroda, kurioje nera jusu siulomo failo, bet didziausia beda, tai to ,,Failo" atsiuntimas (bandziau atsisiusti savo faila, tai net pavadinimo neraso, tiesiog nukreipineja i kazkokius puslapius...

 

Taigi Cinstaller sakau bye bye smile.png ir iskeliauju i CPINAP ...

 

Kuo ipatingas sis ppi?

Talpinate SAVO FAILUS.

- Neblokuoja Chrome ar kitos narsykles.

- Nereikia, kaitaliot nuorodos kas savaite.

- Ismoka per diena min 5$ (Paypal, Webmoney, Qiwi) min 50$ (Payeer 5 dienos) min 200$ (tiesiai i banka 7dienos) .

- Va kaip atrodo jusu failo download puslapis ir jokiu chrome bloku!!! fghfhfh.png

 

Kaip veikia CPINAP ?

Ikeliat jusu turima faila, pinapfile sugeneruoja jusu failo downloaderi. Zinoma tas downloaderis atsiuncia ir pinapfile sponsoriu programas ir pns, bet taipat atsiuncia ir JUSU FAILA!!!! smile.png

 

Failo nuoroda talpinat kur tik norit, pats reklamuoju youtube kanale (NENAUDOKIT SAVO PAGRINDINIO KANALO, REKOMENDUOJU I VIENA KANALA, KELTI IKI 3 VIDEO SU SAVO NUORODA) smile.png Kas dirba su Cinstaller tikrai zinos smile.png Tad nedvejojam!!!!!

KOMPANIJA VIS DAR MOKI 2022.

 

REGISTRACIJA


  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 22 vasario 2019 - 11:27

Buvau jau irgi pradėjęs žvalgytis alternatyvų Cinstaleriui dėl to pačios priežasties. Ačiū, kad pasidalinai, pabandysiu šitą. Jeigu viskas gerai su juo, turėčiau būt neblogas refas tau :)


  • 0

#3 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 08 birželio 2019 - 09:10

Projektas mokus: https://prnt.sc/nz5i9s

Deja ,neturiu kada uzsiimti, tad ir ismoka kukli :)


  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 09 birželio 2019 - 07:37

Aš taip pat esu jau gavęs porą nedidelių išmokėlių iš šios PP kompanijos, nors su ja praktiškai kol kas nedirbu. Esu užleidęs minimalų srautą,  pinigai renkasi palyginus neblogai :)

488ab79f000bc82de1b14e58c96505ec.png


  • 1

#5 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 29 birželio 2019 - 08:27

Na atsirado laiko, truputeli uzsimti siuo reikalu, gaila youtubej seni video beveik mire... Surenka ~60 perziuru per diena :D... Tad bandysiu keist nisa ir ziuresiu kaip seksis (jei gerai, pasidalinsiu)

Dirbsiu su siuo, kartu ir cinstaller 2x pelnas gi? :D Del cinstaller, tai as pats atsisiunciu savo faila ir talpinu ji i zippyshare (veikia,testavau)... Taipat pasidalinsiu geru irankiu, kuris tikrai pakels jusu video pozicijas, tai YTUBEY :) Niekur kitur neradau, kad kas siulytu YT komentaru like nusipirkt, arba net savo parasytu komentaru atsakymu!! Taigi tiek ziniu, gero savaitgalio :)


  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 13 sausio 2022 - 09:35

Informuoju, kad ši kompanija vis dar moki, tik pavadinimas ir adresas pasikeitė. Dabar kompanija vadinasi Cpinap ir pasiekiama adresu  www.Cpinap.com Visi kurie esate užairegistrave senojoje kompanijoe (Pinapfiles) galite prisijungti su senaisiai prisijungimo duomenimis.

 

Katik gauta mano asmeninė išmoka patvirtinanti, kad kompanija vis dar moki ir su ja galima kuo puikiausiai dirbti ir uždirbti pinigų internetu :)

 

8adf81df52a353da8f4c8581bcbf8bca.png


  • 0

#7 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 17 sausio 2022 - 12:12

Moki tai moki, bet is kur srauta gaut? Youtube metodas, jau nelabai veikia (uzblokuoja kanala greitai).


  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 17 sausio 2022 - 01:20

Taip, Youtube stipriai blokuoja, bet išgauti srauto vis tiek įmanoma, bent jau aš iš youtube praktiškai viską ir išagaunu. Patarimas būtų, nekurti didelių kanalų, o geriau keletą mažų. Taip net ir kažkuriuos užblokavus, kažkiek liks neblokuotų iš kurių ir eis srautas. 


  • 1

#9 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 21 sausio 2022 - 11:57

Na reikes pabandyt :) 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas