Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Domofono stotele


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 trudeckis

trudeckis

Posted 31 July 2019 - 10:11 AM

Sveiki, ar kas nors turit įsirengę telefonspynę savo sodyboj? Gal kas neseniai įsirenginėjote ir patartumėte, kokius gamintojus rinktis?


  • 0

#2 metalove

metalove

Posted 02 August 2019 - 05:16 PM

Pas mano tevus sodyboj yra domofonas, bet toks paprastas, kur tera tik du mygtukai - atsiliepimo ir ileidimo. Su tevais buvau paziuret domofonu, tai maciau ten pilna yra ir kainos tukstanciai, tai nelabai suprantu kam tokie reikia, kai yra tiesiog telefonas, kuriuo gali paskambinti zmogui


  • 0

#3 trudeckis

trudeckis

Posted 02 August 2019 - 05:19 PM

Pas mano tevus sodyboj yra domofonas, bet toks paprastas, kur tera tik du mygtukai - atsiliepimo ir ileidimo. Su tevais buvau paziuret domofonu, tai maciau ten pilna yra ir kainos tukstanciai, tai nelabai suprantu kam tokie reikia, kai yra tiesiog telefonas, kuriuo gali paskambinti zmogui

Matai, domofono stotele yra gerai, jeigu sulauki daug sveciu, taip pat koks pastininkas siuntas atnesa daznai, ar siaip ateina zmones kitais reikalais - dėl to ir gerai, kai prie duru paskambini. Beto, ne visi juk turi to zmogaus, pas kuri eina, numeri. Beto, dar ir dėl saugumo manau telefonspynes yra labai pravartu, ypac jeigu sodyba yra nutolusi nuo kitų, arba kaip tik yra kurnors pavojingam rajone.


  • 0

#4 vandergrafas

vandergrafas

Posted 08 August 2019 - 04:44 PM

Telefonspynes žmonės ne tam įsirenginėja, kad galėtų mygtuko paspaudimu įleisti žmogų. Ji pirmiausia atlieka saugumo funkciją - išsiaiškinti, kas čia toks atėjo, ir nuspręsti, ar jį įleisti ar ne. Tai tokiom situacijom siūlyčiau rinktis ne paprastą balsinę stotelę, o tokią, kuri turi video skambutį. Čia vienas iš pavyzdžių https://www.jung.de/.../telefonspynes/. Labai pravarti funkcija, kai net nereikia, kad kas nors skambintų, kad pamatytum, kas dedasi lauke - užtenka paspausti mygtuką, ir viską matai. Dabar jau yra ir kitokių alternatyvų telefonspynėms, pvz. prie namų sistemos galima prijungti video doorbell, t.y. kai kas nors paspaudžia durų skambutį, namų šeimininkas gauna pranešimą į savo telefoną, kad kažkas atėjo, ir taip pat gali viską matyti. Tai jeigu domina, čia neblogas straipsnis, kur palyginti nemažai skirtingų skambučių https://www.pcmag.co...ideo-doorbells.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas