Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ką manote apie Forex


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Jonas11

Jonas11

Parašyta 17 gegužės 2010 - 11:00

jau apie metus domiuosi internetiniu uždarbiu ir priėjau išvadą, kad tinklapio (ne forumo) rekomenduojami uždarbiai patikimiausi. Bet galbūt kas nors iš jūsų išbandėte ir forex. įdomu būtų sužinoti jūsų nuomonę, pastebėjimus ta tema. Mano pamąstymai: jeigu laimi kurį laiką- tai didėja tikimybė pralošti nes rinka pastoviai eina prieš prekiautojus. t.y. jeigu yra daug perkančių ir laukiančių kilimo,kad uždirbtų tai kaina turi kristi ir atvirkščiai, o dar vis atiduodi komisinius brokeriui.
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 19 gegužės 2010 - 02:59

Kaip tik dabar domiuosi šia sritimi, manau greitai įsivažiuosiu ir bus apie ką pakalbėt. Idomu tik man dabar kas darosi Forex rinkoje, kaip JAV dolerio kursas tokiais tempais auga... :D
  • 0

#3 neocermus

neocermus

Parašyta 19 gegužės 2010 - 11:06

Jav doleris auga todėl, kad menksta pasitikėjimas euru, dėl graikijos milžiniškų skolų. Matydami gerą progą pasipelnyti, stambūs vertelgos dar labiau atakuoja eurą. :D
  • 0

#4 lyderis2

lyderis2

Parašyta 20 gegužės 2010 - 10:29

Neocermus, kazkas panasaus ka norejai pasakyt, bet nevisai del to EUR kursas krenta.
  • 0

#5 neocermus

neocermus

Parašyta 21 gegužės 2010 - 12:01

Na na, kolega, ir dėl ko dar euro kursas krenta. Logiškai mąstant dėl to, kad doleris kyla:) O gal kapitalizmo bastiono ekonomika kyla :D
  • 0

#6 Jonas11

Jonas11

Parašyta 21 gegužės 2010 - 02:50

O koks skirtumas ar auga ar krenta- judesys yra vadinasi iš to galima arba išlošti arba pralošti
  • 0

#7 AntanasIsKaimo

AntanasIsKaimo

Parašyta 31 liepos 2012 - 06:18

Forex rinka tai nėra tas pats kas prekyba akcijomis ar lošimas kazino, tačiau panašumų yra. Aš pats prekyba Forex užsiėmu apie 4 metus, esu išbandęs daug įvairiausių strategijų , robotų , brokerių ir supratau ,kad norint joje pelningai prekiauti neužtenka išmokti vieną strategiją ar vadovautis kažkieno kito sprendimais įvairiausiuose forumuose. Tiesiog turi pastoviai tuo domėtis , suprasti ekonomikos , finansu faktorius ir visas kitas Forexo įdomybes. Tad jeigu turite kitas geras alternatyvas pelningai investuoti finansinį turtą ,geriau rinkities jas . Kai aš tik pradėjau prekiauti Forex rinkoje man vienas gabus šios profesijos žmogus ,žinomas tarp spekuliantų, patarė į tai net nekišti rankų , tačiau aš visiškai nesupratau kodėl... Tačiau dabar jau žinau ir tą patį patarčiau savo geriausiam draugui.
  • 0

#8 lif

lif

Parašyta 05 vasario 2013 - 02:09

:D ne vienerius metus prasedėjau su forex dilingais,ne vieną depozita sudeginua ,ir vis todėl kad stengiaus sudaryti ir vadovautis sistema,bandymai naudoti robotus ir...,taip bus ir visiem kas bandys sekti tokiais pavizdžiais,ir kol suvoks kad rinka neprognuozojama ir joje jokios sistemos neveikia :) ,kada suprasit kodėl valiutos kaina kila ar krenta, tada ir pradėsit iš rinkos gauti pelną ,o iki tol nepadės jokie išimoku ,muvingai,ir visi kiti osciliatoriai... ;)
  • 0

#9 Snekutis

Snekutis

Parašyta 09 kovo 2013 - 05:53

Na aš irgi šiuo metu pradedu gilintis į šią sritį. Galiu pasakyti vieną reikia labai domėtis tuo kas vyksta rinkose ir pasaulyje, taip pat reikia nemažai kantrybės. Gaila tik, kad birža nedirba savaitgaliais, nes darbo dienomis lieka mažai laisvo laiko paprekiauti.
  • 0
Norėdamas turėti tai, ko niekada neturėjai - turi pradėti daryti tai, ko niekada nedarei.

#10 Forexmenas

Forexmenas

Parašyta 12 birželio 2014 - 12:24

Sveiki. Kankinu Forex'ą apie 15 metų ! Išbandžiau daugybę strategijų ir įrankių, bei sudeginau nemažas sumas. Kadangi esu užsispyręs, galiausiai radau pelningai ir saugiai dirbantį Forex robotą. Per 3 mėnesius depozito prieaugis sudaro 100%. Šiuo metu prekiauju su 1075 USD. Jei norite įsitikinti:

1.Atsidaryti prekybinę sąskaitą pas InstaForex brokerį (pagal mano referalinę nuorodą, kurią gausite susisieke su manimi).

2.Įneškite į ją Min. 10 USD.

3."Prisiriškite" prie mano prekybinės sąskaitos ir jūsų prekybinėje sąskaitoje mano robotas atliks identiškus veiksmus kaip ir manoje sąskaitoje.

Susidomėjusiems išsiųsiu nuorodą į mano sąskaitos monitoringą, bei padęsiu atlikti visus reikiamus veiksmus.

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#11 Fastmoney

Fastmoney
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 17 birželio 2014 - 12:22

15 metų :D ......


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas