Jump to content

  •  


Photo

Portalo loterija ( Uždaryta )


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 20 March 2009 - 07:39 PM

[img size=150]http://www.uzdarbis....es/loterija.jpg[/img]Sveiki, štai čia matysite naujausių mini ir maxi loterijų rezultatus. Atnaujinama kiekvieno penktadienio vakarą.Mini loterija 2009.06.19 pasibaigė dar viena mini loterija, sistema, automatiškai išrinko tris nugalėtojus 1 vieta (20 taškų)- certimafiedd2 vieta (15 taškų)- lya3 vieta (10 taškų)- hortex69Sveikinu nugalėtojus. Maxi loterija1 vieta (60 taškų)- 2 vieta (40 taškų)- 3 vieta (30 taškų)- Visų įvykusių loterijų rezultatus galite pamatyti http://www.edarbas.n...=131&Itemid=116nenusiminkit tie kurie neišlošėte, kitą savaitę vėl laukia naujos loterijos.wink.png


  • 0

#2 NexT

NexT
  • Lytis:Vyras

Posted 20 March 2009 - 07:48 PM

Echh...Nepasiseke :laugh: Bet nk,laimesiu kita kart =D
  • 0

#3 herkus121

herkus121

Posted 20 March 2009 - 07:53 PM

Jeee :laugh: 3rd place!!!
  • 0

#4 NexT

NexT
  • Lytis:Vyras

Posted 20 March 2009 - 07:54 PM

Sveikinu!!! :woohoo:
  • 0

#5 modestas

modestas

Posted 20 March 2009 - 07:58 PM

Sveikinu nugalėtojus :) :)
  • 0

#6 zygis217

zygis217

Posted 20 March 2009 - 07:58 PM

NexT wrote:

Echh...Nepasiseke :laugh: Bet nk,laimesiu kita kart =D

Ne tau vienam nepasisekė, dar ir man nepasisekė ir dar kažkam penkiem :laugh: :laugh: , bet nieko, juk čia žaidimas, kitą kartą tikiuosi išlošt :)
  • 0

#7 Abonentas007

Abonentas007

Posted 20 March 2009 - 08:02 PM

as kaip ir wakar minejau newerta man jokiu wilciu det i loterija nes man ji niekada nesiseke todel rezultatai nenustebino,sweikinu laimetojus
  • 0

#8 modestas

modestas

Posted 20 March 2009 - 08:08 PM

Abonentas007 wrote:

as kaip ir wakar minejau newerta man jokiu wilciu det i loterija nes man ji niekada nesiseke todel rezultatai nenustebino,sweikinu laimetojus

Na nekalbek visai taip ka ce gali zinot,na nesakau kad ir man viskas sekasi :) .bet as beveik nuspejau kas laimes :laugh:
  • 0

#9 Abonentas007

Abonentas007

Posted 20 March 2009 - 08:20 PM

cia man panasiau ne i loterija o i 3 aktyviausiu pastarosiomis dienomis zmoniu trejetuka :)
  • 0

#10 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 20 March 2009 - 08:33 PM

Abonentas007 wrote:

cia man panasiau ne i loterija o i 3 aktyviausiu pastarosiomis dienomis zmoniu trejetuka :)

KARTOJU, ne aš išrenku nugalėtoja, o pati systema. mano darbas yra paspausti mygtuką šio portalo valdymo panelėje make rafle beto aktyviausias kolkas yra modestas, bet dėja jam nepasisekė :)
  • 0

#11 herkus121

herkus121

Posted 20 March 2009 - 08:36 PM

admin wrote:

Abonentas007 wrote:

cia man panasiau ne i loterija o i 3 aktyviausiu pastarosiomis dienomis zmoniu trejetuka :)

KARTOJU, ne aš išrenku nugalėtoja, o pati systema. mano darbas yra paspausti mygtuką šio portalo valdymo panelėje make rafle beto aktyviausias kolkas yra modestas, bet dėja jam nepasisekė :)

Abonentas nekritikuok admino! Kita kart pasiseks tau...
  • 0

#12 modestas

modestas

Posted 20 March 2009 - 08:39 PM

Pries dalyvaudami loterijoje pasiskaitykit horoskopa :laugh: gal kada imesiu, o adminu pilnai tikiu aiskei pasakyta kad ne jis isrenka.Taigi ta aparata reikia kaipnors padevet :)
  • 0

#13 Abonentas007

Abonentas007

Posted 20 March 2009 - 08:46 PM

as adminui nieko nesakau,cia man taip sowe i galwa nes esu nusiwyles loterija.jei kada uz ka pastatau tai draugas gali statyt priesingai ir jis laimes nes as 99% prakisiu neswarbu kad mano tikimybe laimeti atrodo zenkliai didesne :) nu nieko,nesakau kad man pasiseks.admin gali mane istrint is dalyviu saraso,taip padides tikimybe laimet kitiems.perprogramuok sistema:(
  • 0

#14 herkus121

herkus121

Posted 20 March 2009 - 08:52 PM

Nesvarbu, kad esi nusivyles ir, kad nesiseka tau loterijose, taciau zodziais perdaug nesisvaistyk.. Nes tavo zodziai nuskambejo kaip kritika...
  • 0

#15 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 20 March 2009 - 08:58 PM

Abonentas007 wrote:

as adminui nieko nesakau,cia man taip sowe i galwa nes esu nusiwyles loterija.jei kada uz ka pastatau tai draugas gali statyt priesingai ir jis laimes nes as 99% prakisiu neswarbu kad mano tikimybe laimeti atrodo zenkliai didesne :) nu nieko,nesakau kad man pasiseks.admin gali mane istrint is dalyviu saraso,taip padides tikimybe laimet kitiems.perprogramuok sistema:(

ką čia kalbi dabar :) niekas taves iš sarašo netrins, turi lygiai tas pačias teises kaip ir kiti. :) beje galiu pasakyt, kad aš pats lošiu TELELOTO jau kokius 7 metus ir tik vieną kartą buvau laimėjes įstrižaines :) daugiau dažniausiai būna tik kampai, nors ir tie gan retai pasitaiko. :) bet tikrai nesiraunu plaukų dėl to :) nors per 7 metus nieko neišlošiau, vistiek lošiu toliau dar daug metų :) kaip sakoma viltis miršta paskutinė:cheer:
  • 0

#16 santeXFz

santeXFz

Posted 20 March 2009 - 08:58 PM

Zinot laimes soki ? :woohoo:
  • 0

#17 herkus121

herkus121

Posted 20 March 2009 - 09:04 PM

santeXFz wrote:

Zinot laimes soki ? :woohoo:

SantexFz, susirandam ingawitch ir einam pasokt trise laimes soki :) :laugh: :)
  • 0

#18 santeXFz

santeXFz

Posted 20 March 2009 - 09:07 PM

Tai teks. :)
  • 0

#19 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 20 March 2009 - 11:00 PM

Loterijos atnaujintos, vėl galite pirkti bilietus :)
  • 0

#20 dowylyte

dowylyte

Posted 20 March 2009 - 11:18 PM

butinai perku, gal antra karta pasiseks:) sveikinu laimetojus:side:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas