Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Avatar / Įsikūnijimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 28 birželio 2010 - 07:46

[Bandau atgaivinti forumą :) ]Na tai ar matę šį visų taip išgirtą filmą? :DPatiko? Kuo? Nepatiko? Kodėl? :DAš pats jį vis tingėdavau pažiūrėti ir maniau bus eilinis gerai išreklamintas š***, bet pažiūrėjau ir labai patiko! Vakar netgi antrą kartą žiūrėjau. :) Patariu pažiūrėti netgi tiems kurie nemėgsta fantastinių, mistinių filmų. :D
  • 0

#2 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 birželio 2010 - 08:04

Nemaciau sito filmo, manau kad apsimoketu ji ziureti nebent per 3D akinius, nes girdejau kad ziurint 3D buna daug didesnis efektas..
  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 29 birželio 2010 - 11:09

Žiūrėjau šį filmą nors ir per kompiuterį, bet galiu pasakyti, kad filmas paliko didelį įspūdį. Manau jis tikrai vertas viso pasaulio pripažinimo ir krūvos nuopelnų. Tiesiog puikus filmas, su puikia istorija, efektais ir atmosfera.Kas be ko su 3D akiniais vaizdas būtų dar geresnis :D
  • 0

#4 Lauris1323685134

Lauris1323685134

Parašyta 10 rugpjūčio 2010 - 10:18

ziurejau forum cineme su 3d ziauriai geras filmas
  • 0

#5 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 10 rugpjūčio 2010 - 10:28

Aš irgi šita filmą žiūrėjau du kartus vieną kartą per pc kitą per dvd ir abu kartai vienodai patiko ;] Gal ir net trečią kartą galėčiau pažiūrėti ;]]]] :side:
  • 0

#6 VideoGuru

VideoGuru
  • Lytis:Not Telling
  • VietaVilnius, Lietuva

Parašyta 12 birželio 2011 - 01:03

Nors čia jau ir sena tema, bet pasisakysiu: žiūrėjau "Avatar", bet įspūdžio nepaliko, jau nuo filmo vidurio norėjau išeit iš salės, bet negalėjau kartu buvusio žmogaus palikt :laugh: Išėjus akys raibo nuo spalvų ir 3D akinių...Man tai buvo ne filmas, o kančia kažkokia :laugh:
  • 0

#7 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 12 birželio 2011 - 01:45

nenustebciau jei vakare cia apsilankyciau ir tu jau butum visuose temose pasireiskias,gal galiu paklausti kas jums yra? siaip gyvenime iskalbingas zmogus esi?ar tik cia laikinas toks demesio trukumas? :laugh:
  • 0

#8 commic

commic

Parašyta 12 birželio 2011 - 04:28

Tai gal neturi ką veikt ir pakalbėt nori. Aš taip pat noriu pasireikšt temose. O šiaip mačiau tą avatar, kaip visi jį liaupsina, tai man kaip paprastas filmas prasižiūrėjo, didelio įspudžio nepaliko. Aišku sužavi to žmogaus laki fantazija.
  • 0

#9 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 12 birželio 2011 - 04:57

kiek esu girdejas tai 2 dalis bus statoma,seip filmas puikus
  • 0

#10 commic

commic

Parašyta 12 birželio 2011 - 05:26

2014 metais antra dalis turėtu išeit. Laiko sukurt gerą filmą tikrai turi.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas