Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Kaip pakeisti paypal varda/pavarde


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Kakaka

Kakaka

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 05:14

Sveiki norejau paklausti kaip pakeisti ant paypal varda pavarde nes as ten uzsirases kkkaaau adsdas belenka ir noriu pakeist ;)
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 05:25

Vardo ir pavardės pakeisti neįmanoma. Belieka laukti kol PP pamatys tavo nesąmoningą anketą ir užblokuos, arba pačiam ją trinti lauk, o tada naują kurtis.
  • 0

#3 Kakaka

Kakaka

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 05:36

o kaip istrint ta acc?
  • 0

#4 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 05:53

Kakaka parašė:

o kaip istrint ta acc?

buwo jau tema kaip istrinti paeiskok ir rasi
  • 0

#5 evitkus

evitkus

Parašyta 01 rugsėjo 2010 - 04:59

aiwis, nenusišnekėk, gerai? Viskas įmanoma :D Kodėl aš iš savo vardo pakeičiau į Tėvo, kad galėčiau kreditke surišti? Aš tiesiog pamenu, kad kai reikėjo surišti, netiko kreditkes vardas su PayPal accounto vardu, tai iš supporto man parašė, ką daryti, kad pakeiščiau vardą. Tiesiog bandyk surišt kreditkę, jeigu tai darai, o tada jie pamatys kad vardas ne toks ir galėsi pakeisti. ;)
  • 0

#6 arunasz

arunasz

Parašyta 02 rugsėjo 2010 - 05:11

berods taip galimahttps://www.paypal.com/lt/wf/f=ap_namechg
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas