Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pokerstrategy gaukite 50$ be jokio depozito


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 16 rugsėjo 2010 - 11:48

Sveiki visi pokerio mėgėjai ir šiaip ieškantys grinųjų. Tai yra išbandytas būdas gauti 50$.Čia pateiksiu smulkų kelią kaip ką daryti. 1. Jums reikia turėti dokumentą patvirtinantį jūsų amžių (geriausiai tinka tapatybės kortele, ID card) bei dokumentą su jūsų adresu.2. Jums turi būti 18m.Taigi kelias prasideda nuo: 1.Registracijos šioje svetainėje Pokerstrategy Nuotrauka2.Registracijos patvirtinimas : Nuotrauka3.Po patvirtinimo jums reikes prisijungti ir pasirinkti jūsų kelią Nuotrauka Paspauskite rodykle pazimeta vieta4.Pasirinkus šį kelią jums reikės pasirinkti strategija kurią norite išmoktiNuotrauka jeigu norėsite mano pagalbos tada patarčiau rinktis No Limit big stack strategy5.Pasirinkus strategija jums reikes perskaityti straipsnius, vienas jų bus apie bendras pokerio taisykles NuotraukaPrieš pradedant „Quiz“ būtinai įsigilinkite į pateiktus straipsnius, Quiz‘as nera lengvas norint jį išlaikyti reikia išmokti pasirinktą strategija. Perskaitę straipsnius spaudziate Start The Quiz6.Quiz‘a sudaro 20 klausimų sudarytų iš prieš tai pateiktų straipsnių, jį laikyti galite 5 kartus.Nuotrauka7.Išlaikius Quiz jums reikės pasirinkti pokerio platformą kurioje norite persivesti 50$.NuotraukaŠiame pavyzdyje parodysiu ką daryti pasirinkus Full tilt platforma8.Pasirinkus Full Tilt Platforma jums reikės ją parsisiūsti.NuotraukaSpaudžiate download software9.Toliau parsisiuntę platforma užsiregistruojame Fulltilt platformoje spausdami create new accountNuotrauka10.Ivesdami informacija FullTilt platformoje pasitikrinkite ar ivedėte referel koda kuris siuo atveju yra PS150, reikiamą kodą galite susižinoti 8 punkte parodytame pavekslėlyje bet patariu pasiziureti ar kodas su tampa su tinklalapyje esamu, nes jie gali kisti.Nuotrauka11.Po registracijos einame i savo email ir patvirtiname registracijaNuotrauka12.Nukopijuokite aktivacijos kodą kuris yra atsiūstas į jūsų el. paštąNuotraukaIklijuokite kodą pokerio platformoje nueje i virsutineje platformos meniu juostoje esancia parinkti account>>>validate email address13. Toliau jums reikes susikurti realių pinigų saskaita platformoje tai galite padaryti nueję čia: Nuotrauka14.paspaudus 13 punkte nurodyta nuoroda atsiras blankas jį užpildykite naudodami realia informacija, ir atsiminkite ką užrašėteNuotrauka15.Toliau grižtame i Pokerstrategy puslapi ir ivedame zemiau parodytoje vietoje savo Username (kitose platformose gali prašyti ivesti screen name kuris gali skirtis nuo username (player ID))Nuotrauka16.Įvedus username jums atsivers dar vienas laukelis su prašoma informacija. Čia turite vėl ivesti teisinga informacija ir ji turi sutapti su platformoje nurodytais duomenimis.Nuotrauka17.Praėjus panašiai parai kartais galbūt ir ilgiau pokerstrategy komanda patikrins jūsų pateikta informacija Platformoje ir Pokerstrategy jeigu ji sutaps tada jusų paprašys patvirtinti jūsų tapatybę.Jums reikės nuscanuoti(nufotugrafuoti) abi puses nuo tapatybės krtelės bei susirasti dokumentą patvirtinantį jūsų adresą. Ir kopijas ikelti čiaNuotraukaPraėjus 48h po jūsų dokumentų pateikimo jūsų pokerio saskaitoje atsiras 50$.Jeigu tingite atlikti visą tai, tai aš galiu jums padėti, Jus atsiunčiate man savo dokumentus ir aš viską padarau ir atiduodu jums pokerio saskaitą su 50$Dabar galite pagalvoti jog aš tą 50$ pasiliksiu sau ir neatiduosiu, bet galite buti ramus viska atliksiu saziningai nes as registruodamasis I referral vieta irasysiu savo accounta ir kai jus gausite 50$ ir zaisite tada i mano saskaita irgi nutrupes truputeli $ tiesa sakant net netruputėlį o gana daug nuo 25$ iki 500$ nuo vieno žmogaus. Tad jeigu susidomėjote kreipkitės mano kontaktaiSkype: MantsvasEmail: Mantsvas@rocketmail.com
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 01 liepos 2011 - 06:26

Viktoriną tikriausiai ir pati išlaikyčiau, tinklapyje yra rusų kalba, nereikės "grybauti". Tik kaip pokerį reikia žaisti :)?
  • 0

#3 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 02 liepos 2011 - 05:43

http://www.pokeris.l...rio-taisyklesAs mokytis pradejau nuo sio straipsnio :) tai gal ir tau pades :) svarbiausia zinoti deriniu/kombinaciju seka :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 liepos 2011 - 08:47

http://www.pokeris.lt/pokerio-taisyklesAs mokytis pradejau nuo sio straipsnio :) tai gal ir tau pades :) svarbiausia zinoti deriniu/kombinaciju seka :)

Su kortom niekada reikalų neturėjau, tai ir tuose kortų deriniuose man atrodo visai kitaip, negu prie jų paaiškinta. Įdomu pabandyti išlaikyti viktoriną vien dėl "sportinio intereso" :).
  • 0

#5 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 02 liepos 2011 - 09:33

Na trumpai tariant tai zaidziant Texas Holdem (populiariausia pokerio rusys) tau yra duodamos kortos ir ant stalo atsivercia dar 5 kortos kurios visiem yra bendros. Tai viso kiekvienas zaidejas turi 7 kortas 5 ant stalo visiem bendras ir po 2 rankose kurios visiem skirtngos. Tai va is tu 7 kortu reikia issirinkti stipriausia 5 kortu derini Pvz jegu tu rankose turi 7 ir 9 o ant stalo iskrenta 7 4 8 9 10 tada tavo stipriausias derinys yra dvi poros septyniukes ir devyniukes 7 7 9 9 10 penkta korta parenkama didziausia is likusiu o 4 ir 8 likea nepanaudotos :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#6 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 liepos 2011 - 11:13

Registracijos formoje nėra referrer laukelio. Gal tu pats turi pakviesti?
  • 0

#7 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 02 liepos 2011 - 12:25

Gaila, kad dar esu nepilnametis :/ Pokeri tikrai megstu pazaisti.
  • 0

#8 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 03 liepos 2011 - 06:11

seip tai nuejus per registracijos nuoroda automatiskai turetu priskirti man prie referalu, bet imanoma ir pakvietima emailu issiust
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 liepos 2011 - 06:17

[quote name='"Mantsvas" post=16087]seip tai nuejus per registracijos nuoroda automatiskai turetu priskirti man prie referalu' date=' bet imanoma ir pakvietima emailu issiust[/quote']Atsiųsk: Nuotrauka
  • 0

#10 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 03 liepos 2011 - 02:54

Isisiunciau :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#11 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 liepos 2011 - 05:30

Isisiunciau :)

Pasirodo, kad aš jau ten užsiregistravusi, kai vykdžiau PTS sponsorių užduotis :).
  • 0

#12 neramus

neramus

Parašyta 11 liepos 2011 - 06:21

isiusk man taipat pakvietima i emaila naudosreik@gmail.comAr bandet kas isvest pinigus jau?Ir ar galima i bwin.com platforma gauti $ ?
  • 0

#13 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 12 liepos 2011 - 12:16

pinigus isvest gali tik padares 50$ rake. i bwin negalima.O uz referalus tai jau esu gaves 335$
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#14 neramus

neramus

Parašyta 13 liepos 2011 - 04:47

Gavau 50$ i PartyPoker acaunta!!! Dokumentu neprase!!! Dekui Mantsvas. Islosiu - nusiimsiu - is manes alus :)
  • 0

#15 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 13 liepos 2011 - 04:49

jei dokumentu nereikia as irgi noriu ;o ka darei kad neprase :| ?
  • 0

#16 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 13 liepos 2011 - 06:13

jei dokumentu nereikia as irgi noriu ;o ka darei kad neprase :| ?

Pirma kart registruojantis daznai nepraso cia nuo kazkurio laiko taip yra seniau visu be isimties prase.

Gavau 50$ i PartyPoker acaunta!!! Dokumentu neprase!!! Dekui Mantsvas. Islosiu - nusiimsiu - is manes alus

Jei losi tai man ir taip saibos augs. Sekmes :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#17 neramus

neramus

Parašyta 13 liepos 2011 - 06:52

Zinoma kad losiu!!!! Jau losiu...del dokumentu, tai paprasciausiai regisnausi ir viskas..
  • 0

#18 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 14 liepos 2011 - 11:39

jei dokumentu nereikia as irgi noriu ;o ka darei kad neprase :| ?

svarbu registruotis is dar nenaudoto IP. Pavyzdziui as registravau drauga per ta pati IP kaip ir save ir paprase dokumentu o jis nenorejo siust tai man uzblokavo Tell A friend sistema ir nebegaliu is ten gaut saibu o ju per pastaraji menesi prisikaupe 175$. Tai gerai kad bent su panos accountu galiu dar dirbt :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#19 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 31 spalio 2011 - 01:40

Pasikeitimai pokerstrategy'jeNuo dabar visi referalai gali atnesti nebe iki 100$ o iki 500$ uz referala!!!!Pagal senaja sistema buvo uzdirbama:Referalas surenka 15 SP tu gauni 10$100 SP - 15$5000 SP 75$Nauja sistema: 100 SP - 25$500 SP - 25$2000 SP - 50$5000 SP - 150$20 000 SP - 250$be to dar vienas atnaujinimas jus uzdirbsite 10% nuo savo referalo uzdarbio!tai yra ivedama 2 lygio referalaitai kad pokerstrategy saibas ismoka manau jau irodziau gaves keleta ismoku viso jau isgryninau 335$ tiesa su Pokerstrategy nebedirbau nes mano saskaita buvo uzblokuota del taisykliu pazeidimo (is to paties ip uzrgistravau zmogu bet nenusiunciau jo dokumentu tai traktavo kaip sukciavima) tai dar liko 195$ neisgryninti todel nebedirbau. Bet vel griztu prie pokerstrategy taigi jeigu kas nori gauti nemokamus 50$ pokeriui registruokiteshttp://www.pokerstrategy.com/#u61EKParba kreipkites skype: mantsvas padesiu islaikyt testa ir pakonsultuosiu iskilusiais klausimais
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#20 helixas

helixas
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipeda

Parašyta 12 vasario 2012 - 12:26

Sitas bonusas dar vis yra? :)
  • 0
Parduodu linkomanijos accounta, Steam cd-key`s, Torrent accounta Skype: darbas-i




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas