Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Re: PokerStrategy ir smulkus planas kaip gauti 50$


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#1 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugsėjo 2010 - 04:43

O apie pokerstrategy nera jau vienos temos?
  • 0

#2 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 09:01

atskiros temos nera buvau tik uzsiminęs apie pokerstrategy bendroje pokerio temoje
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#3 arunasz

arunasz

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 04:15

Mantsvas parašė:

Jeigu tingite atlikti visą tai, tai aš galiu jums padėti, Jus atsiunčiate man savo dokumentus ir aš viską padarau ir atiduodu jums pokerio saskaitą su 50$

o tu pats taip savo acc neprarasi? registracijos IP visur bus tavo. nebent per proxy, ar jei zebra internetas pas tave, modema perkraudinet kas karta.
  • 0

#4 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 07:20

arunasz parašė:

Mantsvas parašė:

Jeigu tingite atlikti visą tai, tai aš galiu jums padėti, Jus atsiunčiate man savo dokumentus ir aš viską padarau ir atiduodu jums pokerio saskaitą su 50$

o tu pats taip savo acc neprarasi? registracijos IP visur bus tavo. nebent per proxy, ar jei zebra internetas pas tave, modema perkraudinet kas karta.

Neprarasiu, nes tenai pinigai mokami karta žmogui o ne kompiuteriui, todel yra prasoma atsiūsti tapatybe irodantį dokumentą tam kad negalėtum tuom pasinaudot dar kartą, iki dabar iš to pačio IP esu registravęs 4 kartus ir greitu metu atliksiu dar vieną registraciją grupioko vardu. Aš viską siūlau padaryti pats nes iki šiol kažkaip tik 3 iš 12 referalų gavo 50$ ir visi tie trys buvo mano registruoti, dauguma viską meta pamatę jog reikia atlikti testą, kuris yra ganėtinai sunkus jeigu neskaitei straipsnių
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#5 evitkus

evitkus

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 07:30

Sudomino.. nes reikia pinigu.. bet visos asmens informacijos mane gasdina ;S
  • 0

#6 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 07:41

evitkus parašė:

Sudomino.. nes reikia pinigu.. bet visos asmens informacijos mane gasdina ;S

mane irgi gasdino pradžioje :) bet surizikavau ir kiek matau nk nepralošiau :)Paskui pagalvojau kad visvien daug kam ją atskleidžiu pvz (darbovietėje, banke, kai nuomojausi butą prašė a.k. daviau, atsimenu mokykloje kartais reikdavo ID korteles kopijos, universete irgi reikėjo) aišku duodavau patikimiem bet pvz ir Pokerstrategy mano nuomone yra patikimas nes kartais ši "Pokerio mokykla" organizuoja turnyrus ivairiose pokerio platformose su piniginiu prizu, kartais išsiunčia savo narius i Gyvus Pokerio turnyrus ir visa tai man suteikė pasitikėjimo :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#7 arunasz

arunasz

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 08:17

zaisciau pokeri jei mokeciau, nes kiek suprantu cia nera taip paprasta susigaudyti visose taisyklese,strategijose, pokerio rusyse (ar kaip tai vadinasi nzn). kiek girdejau, geras zaidejas nebloga piniga uzkala. bet cia nebus taip , kad atejau zalias pokst uzsireginau, ir plaukia man pinigai i saskaita :) mokintis daug reik, laiko daug tam skirt..nors mane gundo smarkiai, gal but uzbaiges savo visus pradetus darbus rysiuos pabandyt.
  • 0

#8 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 08:25

arunasz parašė:

zaisciau pokeri jei mokeciau, nes kiek suprantu cia nera taip paprasta susigaudyti visose taisyklese,strategijose, pokerio rusyse (ar kaip tai vadinasi nzn). kiek girdejau, geras zaidejas nebloga piniga uzkala. bet cia nebus taip , kad atejau zalias pokst uzsireginau, ir plaukia man pinigai i saskaita :) mokintis daug reik, laiko daug tam skirt..nors mane gundo smarkiai, gal but uzbaiges savo visus pradetus darbus rysiuos pabandyt.

Uztenka išmokt 1 pokerio rūšį Texas Holdem, tai yra pati populiariausia rūšis o kitos beveik visos remiasi tais pačiais kortų deriniais ir skiriasi keliom kitom smulkmenom. Norint pradėti žaisti patarčiau persiskaityt Texas Holdem taisykles ir išmokt derinius ir paskui žaisti iš Žaidybinių pinigų arba dalyvautų Freerol (nemokamo iejimo) turnyruose tam kad uztvirtint savo zinias apie pokeri ir daugmaz suprast kaip kas vyksta. Nors žaidimas iš realių pinigų ir žaidybinių skiriasi kaip diena ir naktis :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#9 neocermus

neocermus

Parašyta 24 rugsėjo 2010 - 01:00

O kaip greitai tie 50usd patenka į PP ar kitą sistemą?
  • 0

#10 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 24 rugsėjo 2010 - 08:13

Tai jau priklauso nuo taves :D Pagal pokerstrategy reikalavimus tu turetum žaisti 3 menesius ir surinkti 1000 PokerStrategy tasku kad galetum juos pasilikti sau.BET gali juos ir išgryninti. Tam kad aktyvintum savo saskaita Pokerio platformoje reikia pirma įdėti savo deposita kuris skiriasi vienur būna 5$ kitur 25$. Galiu pasakyt kad is tokiu banku kaip PP ar AP reta pokerio platforma ppriima pinigus. Geriausia tai padaryti banko pervedimu kuris užtruktų 2-3 dienas, po tavo depozito jeigu neklystu turi praeiti 24h ir tada jau gali išsigryninti saibas, ir išsiimti gali į savo LT banko saskaita.Visa tai turetum padaryt per 90 dienų nes po jų tavo 50$ gali nebeliktiP.S. Šiuo metu Pokerstrategy sugriežtino sauguma ir labai akylai tikrina besiregistruojančius, mane su grupiokų neseniai prigavo. Aš viską dariau laikiau testus suvedžiau jo duomenis bet jam jų nesakiau nes nebuvau baigęs o šie sugalvojo jam paskambint. Ir kadangi jo pateikta informacija nesutapo su mano informacija pateikta interneto puslapyje jie 50$ nei6davė. Tai va jeigu registruositės įveskite viską teisingai ir kur nors užsirašykite nes to jums gali prireikti :D
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#11 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 08 lapkričio 2010 - 09:30

Kaip uždirbti iš Pokerstrategy.com nežaidžiant pokerio???kaip ir buksuose taip ir čia veikia referalų sistema, taigi galite platinti savo ref nuoroda ir rinkti $ kurie gali būti pervesti į pokerio saskaita arba į moneybooker saskaita. Bet viena bėda rasti referalų nėra lengva 1) visus gąsdina ID tikrinimas 2) užskaitomi tik Pilnamečiai 3) užskaitomi tik tie kurie surenka bent 15 pokerstrategy taškųTaigi štai kokias sumas moka už referalus"jeigu jūsų pakviestas žmogus iveikia testą praeina ID cheka, ir žaisdamas surenka 15 pokerstrategy taškų tada jūs gaunate 10$ į saskaitą, jeigu tas pats referalas žaidžia toliau ir pasiekia 100 pokerstrategy taškų ribą jūs gaunate dar 15$ viso jau 25$ nuo 6io referalo ir galų gale jei referalas surenka 5000 pokerstrategyu taškų (ką padaro labai retas) jūs gaunate dar 75$ išviso 100$ nuo referalo.Surinkę 50$ jūs galite juos persivesti į moneybooker arba į pokerio kambarįJeigu netikite tuo tai ką aš žn kaip jus itikinti kadangi aš žinau jog tai veikia tai ir parašiau šitą visą ilgą tekstą ir su pokerstrategy vargstu jau pus antrų metų gavau ne vieną 50$ už išlaikytus testus (laikiau už save, savo brolį, už savo mamą, už savo draugę ir referal sistemoje jau 35$) Taigi referalų rasti nelengva bet bent tuos 50$ tikrai galite gauti. P.S. Galimas atvejis kad po ID cheko jums gali ir paskambinti iš Pokerstrategy ir paklausti jūsų duomenų, todėl įveskite savo telefono numerį. Mane kartą taip prigavo pildžiau viską grupiokui suvedžiau jo duomenis bet negalvojayu kad gali skambint ir jam nesakiau kokius emailus ir vartotojo varda surašiau o jam paskambino ir vsio nepraėjom ID cheko nes jis padiktavo visai kitokius. ta va jeigu jau ruošiatės gaut tuos 50$ tad rašykit visą teisybę
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#12 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 04 gruodžio 2010 - 05:03

Nu ką surinkau pirmają išmoką :) laukiu 65$ tiesiai i moneybooker saskaita, rašo kad pervedimas gali užtrukti iki 8 darbo dienų tai iki kalėdų tikiuosi sulaukti :)Beje pastaruoju metu labai lengva gauti 50$ nes tapatybę prašo patvirtinti dokumentais tik tada kai registruojamasi iš to paties IP nebepirmą kartą, bent jau 3 draugams pavyko prasmukt be dokumentų vienas 50$ gavo per 3h nuo testo išlaikymo kitas per 7h o kitas rado kitos dienos rytą, ir nė vieno iš jų dokumentų nereikalavo. Aišku tai negarantuoja kad iš kitų irgi neprašys :) Kai gausiu išmoka butinai parodysiu :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#13 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 04 gruodžio 2010 - 06:55

sveikas, aš ir norėčiau gaut 50$ gal skype gali duot?
  • 0

#14 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 10 gruodžio 2010 - 05:05

NuotraukaUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usŠtai ir lauktoji 65$ išmoka iš pokerstrategy.com :) greitu metu tikiuosi ir antrosios šiek tiek mažesnės 50$ Jeigu reikia pagalbos su Pokerstrategy rasom i skype Mantsvas
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#15 aluus

aluus

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 06:05

ivykdzhiu ta testa bet sunkus ten, is 4 karto islaikiau tik. krc ten reikes man patvirtint kad man 18 o kaip as patvirtinsiu jeigu as paso neturiu, eina kaip nors kitaip?
  • 0

#16 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 08:58

Jeigu tau istikro 18m tada rasi budu :) nebutinai pasa siust, gali vairuotojo pazymejima, gali tapatybed kortele. Beto reik4s ir dokumento su adreso pvz telefono saskaitos. Bet pastaruoju metu dokumentu nebeprasydavo nors nzn kaip dabar yra, jau pora savaiciu nelaikiau testo niekam
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#17 aluus

aluus

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 10:38

tai joa man 20, bet tai as neturiu jokio dukomento aplamai turiu tik paso kopija, jeigu pwz paso kopija nufotkint ir banko kortele kur mano vardas ir pavarde tiktu gal, kaip manai?
  • 0

#18 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 10:59

Jeigu kils itarimu jiems tada paprasys kad atsiustum papildoma nuotrauka kurioje laikai savo dokumenta prie savo veido. o taves jau paprase atsiust dokumentus? Nes jau virs menesio kaip nebepraso daugumos
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#19 aluus

aluus

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 11:05

ne dar neprashe bet tam ju laiske sako kad turbut prasysim veliau, tai neiasku, gal ir nereikes o jeigu ka persikursiu ant mamos padarysiu ta testa ir viskas;)jeigu pagal pc nefiksuoja...
  • 0

#20 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 16 gruodžio 2010 - 11:15

Kiek su draugu nagrinėjom tai priėjom išvados kad fiksuojamas yra kompiuteris, Pvz tu gali registruotis is to paties IP dviem kompiuteriais ir tikėtina kad tau duos tuos 50$ bent mum pavyko bet iš to paties kompiuterio registruojantis 2 kartą jau prašo dokumentų. Tai jeigu tai pirmas avo bandymas registruojantis turėtum praeit viską be patikrinimo
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas