Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Kolekcionavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:07

Nutariau sukurti tokia tema. cia renkas nemazai zmoniu, ir manau tikrai atsiras ka nors kolekcionuojanciu. Tad cia galit pasigirti savo kolekcijomis, arba galbut sios temos pagalba ir pasikeisti dublikatais. As pavyzdziui renku TSRS pasto zenklus.
  • 0

#2 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:22

Kaip suprasti tsrs? :)
  • 0

#3 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:31

Aš, kai buvau mažesnis rinkau Dragon Ball lipdukus, nežinau ar tai galima pavadinti kolekcionavimu, bet vis tiek aš jų buvau daug surinkęs ;D ir turėjau atrodo visus ten palei numerius nuo 1 iki 50 kažkelių ;D Dar atsimenu, kai iš po mokyklos eidavau į parduotuvę ir pirkdavau DBZ gumas į dieną po 10 nusipirkdavau ir po to eidavau kramtydamas ;D
  • 0

#4 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:35

TSRS reiskia tarybu sajungos :)
  • 0

#5 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:37

dragon ball geras multikas buvo, visas serijas esu perziurejes :laugh:
  • 0

#6 Karabasas

Karabasas

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:37

Buvau pradėjęs kolekcionuoti pašto ženklus įvairius, bet greitai pabodo, tad atidaviau tikram kolekcininkui. :) O šiaip... kadangi neturiu didelės kantrybės kam nors kolekcionuoti, tai ir neužsiimi tuo... :)
  • 0

#7 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:39

Rimtai, nepagalvojau apie tai :) Toeasy pas mus irgi tokie būdavo, o mes tikriausiai lipdukus įvairius rinkdavome, nors ir dabar turiu dar kelis :)
  • 0

#8 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:39

karabasai geriau pasirinkti kokia nors sali arba sriti, tarkim fauna ar flora. tada daug idomiau rinkti,negu rinkt viska is eiles :)
  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:45

Buvo laikas,kai rinkau saldainių popieriukus,dainų tekstus :).
  • 0

#10 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 25 rugsėjo 2010 - 09:48

O dainų tekstus ir aš rinkau, beto dar išsaugojau :)
  • 0

#11 SL1mas

SL1mas

Parašyta 26 rugsėjo 2010 - 12:12

As kai mazas buvau rinkdavau autobuso nuolatinius bilietus! Taciau dauguma paciu seniausiu egzemplioriu pasimete(ar buvo ismesti) per persikraustymus. Kolekcija teko rinkti isnaujo Vilniuje (dar ir dabar turiu 2-3-ju metu prakitskai visus blietus). Kolkecijos pletimas dabar kaip ir beprasmis, nes ivede elektroninius nuolatinius bilietus.Dar rinkdavau kazkada cepsus :) (tokie apskirtimai is kardono). Nemazai turejau isloses as ju, taciau praejo mada ir teko ismetyti per balkona! Metem del to, kad smagu buvo stebeti, kaip ten musasi ir pesasi kazkas del ju ^^NBA krepsininku lipdukus rinkau vienu metu, pasiknesis rasciau kokius 20-30 tikrai dar...
  • 0

#12 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 rugsėjo 2010 - 06:37

lipdukus su nba krepsininkais ir as rinkau,jie klijuodavos i specialu albuma. da ir dabar pas tevus pora albuny yra :) , tik aisku ne iki galo tie lipdukai surinkti.
  • 0

#13 merfy

merfy

Parašyta 26 rugsėjo 2010 - 10:49

Vaikystėj pamenu rinkau Simpsonų lipdukus, dar su broliu rinkom Drakonų kovos lipdukus, kuriuos ten į kažkokį lapą reikėdavo klijuot, tai buvom surinkę 4 kolekcijas :laugh: O Dabar tai kolekcionuoju įvairias monetas ir maximos kosminius rutuliukus.. :woohoo:
  • 0

#14 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 27 rugsėjo 2010 - 09:46

Įdomi tema. Na pasisakysiu ką aš kolekcionavau, kai dar jaunas buvau :laugh: , o kai jaunas buvau, tai kolekcionavau labai daug ką:1. Viskas prasidėjo nuo akmenų kolekcionavimo :laugh:. Dar gal net į mokykla neėjau, o gal jau ir ėjau, tai labai intensyviai kolekcionavau įvairius gražius akmenukus.2.Tuomet buvo "kepsai" Pokemonu, digimonu ir visokie kiti. Turėjau jų ištisus kalnus, nes su draugais lošdavom iš jų.3. Vėliau rinkau lipdukus nuo kramtomų gumų. Buvau surinkęs apie 5000, gal dar net ir dabar kažkur yra ta dėžė su tais lipdukais.4. Tada dar rinkau Alaus butelių kamštelius. Suprantama tuos metalinius, o ne kur nuo puslių :laugh: Viskas tuo ir užsibaigė, maždaug kai suėjo 15 metų :D. Tikrai įdomus užsiėmimas kolekcionavimas, tačiau jau kelinti metai nebesugalvoju ką būtų galima kolekcionuoti, o galbūt ir noro nebetiek yra :D
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 04:52

Tikiuosi kamstelius rinkai nuo tu buteliu kuriuos pats isgerei, o ne nuo zemes rinkdavai :D
  • 0

#16 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 07:07

na raso kad baige kolekcionuot 15 metu, tai kazin ar pats alaus daug isgerdavo tokiu metu :D
  • 0

#17 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 08:08

Daug isgerdavo justinas. ne tik daug bet ir ivairiu rusiu, kad kolekcija idomesne butu :D
  • 0

#18 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 08:20

weno parašė:

Daug isgerdavo justinas. ne tik daug bet ir ivairiu rusiu, kad kolekcija idomesne butu :D

Butų nekorektiškas klausimas, kuris čia Justinas? :blush:
  • 0

#19 vaicius26

vaicius26
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 09:13

adminas jei neklystu :D
  • 0

#20 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 28 rugsėjo 2010 - 09:35

weno parašė:

Tikiuosi kamstelius rinkai nuo tu buteliu kuriuos pats isgerei, o ne nuo zemes rinkdavai :D

Dėja rinkdavau nuo žemės. Toks jaunas dar nevartojau alkoholio :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas