Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Siaubo filmai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 spalio 2010 - 11:16

Mėgstat siaubo filmus? Koks labiausiai patiko? NuotraukaAš labai mėgstu siaubo filmus, ir dažnai juos žiūrau, tik vis dažniau sunku rasti kokį įdomų, nematytą... Gal ką parekomenduotumėt? ;)
  • 0

#2 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 spalio 2010 - 11:24

As labai retai ziuriu siaubo filmus. Paskutinis matytas vadinosi "Paranormal Activity" (lietuviskai butu ''Paranormalus aktyvumas'' turbut ;))Tikrai geras filmas, bet tu kaip siaubo filmu megejas busi jau mates :)
  • 0

#3 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 spalio 2010 - 02:25

Nemėgstu siaubo filmų. Žiūrėti visai patiktų,bet paskui baisu būna net pajudėti iš vietos,tai geriau tada nežiūrėti ;).
  • 0

#4 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 03 spalio 2010 - 03:39

Man iš siaubo labiausiai įstrigo veidrodžiai, nes vienintelis, kuris mane išgąsdino :DO šiaip visai nieko: laivas vaiduoklis, akys, kraujas ir šokoladas, košmaras Guobių gatvėje, lemtingas posūkis, Na dar nežiūrėti, bet tikiuosi nenusivilsiu pažiūrėjus: Kruvinoji Valentino naktis, Nekviesti svečiai, lemtingas posūkis3, prakeiksmas, pjūklas 6 dalys (atrodo tiek), Abėcėlinis žudikas, Baubas 3, Trylika vaiduoklių. Na tiek radau :)
  • 0

#5 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 spalio 2010 - 04:02

Woohoo!!!!!!!!! mano megstamiausias siuzetas- man siaubo filmai pasaka pries miega :) nesu macius ne wieno siaubingo fimo uris man butu baisus.... rba kai p kas mnejo kad siurpuliuki eitu per kuna... neiswardinsi visu, nes nepamenu pavadinimu siaip "Gothika", kaip ir vaiduokliu laivas, tiugolnikas, pagieza, 27d po, oj reiks perzet swo kinoteka ir pasakysiu
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#6 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 03 spalio 2010 - 04:09

Šiaip siaubo filmai patinka, bet vakarais nelinkusi žiūrėti, nes miegas nebūna itin saldūs :)
  • 0

#7 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 spalio 2010 - 05:12

weno, taip, Paranormalų aktyvumą jau esu matęs. Patiko. 9/10kaciusaa, veidrodžiai ir mane vietomis priversdavo krūptelėti, bet šiaip daugiau čia mistikos nei siaubo, tai kažkaip... :D'Nekviesti svečiai' patiko, pažiūrėjau per kompą jį, o po kelių dienų pamačiau, kad ir per tv jį rodo, tai žiūrėjau dar kartą. :) Rekomenduoju.Pjūko visos dalys, tai kiek žiaurokos. Bet irgi visas peržiūrėjęs. :DO "Abėcėlinis žudikas", vakar jį įsijungiau, pažiūrėjau keletą minučių ir išjungiau, nes prisiminiau, kad daug darbų dar nepadarytų. :DIš savo neseniai peržiūrėtų filmų rekomenduoju: "Ketvirta rūšis / The 4th Kind" - paremtas tikrais faktais, ir pačiam filme įdėta ištraukų iš realybės, kai viskas vyko."Medžiojant Molę / The Haunting of Molly Hartley" - siaubas, mistika, truputis religijos. Vertinčiau 8/10"Kuždesių sala / Shutter Island" - reikia būti arba labai durnu arba labai protingu, kad šį filmą suprasti. :) Visas filmas atrodo aiškus, bet pabaigoj taip susukta... :D"Finalas / The Final" - kam patiko "Klasė" arba "Pykšt pokšt tu negyvas", patiks ir šitas. :) Tik... čia sadistiškesnis filmas."Klyksmas / Scream" - šitą filmą parodijuoja kažkokia komedija, dabar nepamenu kokia. Bet jeigu matėt tą komediją, bus sunku rimtai šitą filmą žiūrėti. :DTai va. Sėkmės žiūrint. :D
  • 0

#8 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 spalio 2010 - 05:58

Man 'Klase' labai patiko. 'Paranormalus aktyvumas' baisesnis, bet klases ideja labai gera :)
  • 0

#9 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 03 spalio 2010 - 06:04

Reik gal kuria dieną pažiūreti Paranormalus reiškiniais :) Geri vertinimai apie jį :)
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 spalio 2010 - 06:07

Geriau ne "kuria diena" ziurek, o vakare :) Efektas bus geresnis...
  • 0

#11 SL1mas

SL1mas

Parašyta 03 spalio 2010 - 07:36

@ kaciusaa wrong turn 3 tikrai nepatariu ziureti, nes ten ir nebaisus ir is vis nesamone! Pirmas kogero geriausais buvo is 3 daiu, 2 ir trecias visikos nesamones. Siulau pameginti kruvinas skredynes teksase. Dar gali badyti naslaite ar kaip jis ten vadinas. Nors ir nera baisus, taciau tikrai neblogas ir toks kaip ir nestandartinis siaugo filmas...O del siabo filmu baisumo ir panasiai tai tikrai tokiu yra (brolis sake ziurejo nakti vienas "Paranormal activity" tai sake daugiau nebeziures naktimis tokiu :)! Budavo ir man tokiu epizodu, taciau as gal daugiau bijodavau uzumigti prisiziurejes "Ghost Hunters" toks show kokiu 4-5 sezonu. Teko viena menesiuka paziureti nonstop tai po to tikrai nejauku darydavosi :S Dabar jau nebeziuriu paskutiniu sezonu (norisi ramiai miegoti)
  • 0

#12 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 03 spalio 2010 - 08:35

Gal aš vakarais nežiūrėsiu, bijau :) Juokingai skamba, bet tai tiesa :) Simai, dėl to filmo wrong turn, ne tu vienas man taip sakai, jau keli žmones sake, kad nesamone :)Be to tavo brolis teisus manau, aš irgi nežiūrėsiu :D
  • 0

#13 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 spalio 2010 - 09:38

Zmogus nakty vienas paziurejes 'Paranormal activity' vertas pagarbos. :) As ziurejau su seima ir tai triusikai drebejo nakty :)
  • 0

#14 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 03 spalio 2010 - 09:48

weno parašė:

Zmogus nakty vienas paziurejes 'Paranormal activity' vertas pagarbos. :) As ziurejau su seima ir tai triusikai drebejo nakty :)

Aš busiu iš tu, kuri viena žiūrės :) Bet tikrai ne naktį :D Ir tikrai nežn. ar visą :)
  • 0

#15 SL1mas

SL1mas

Parašyta 03 spalio 2010 - 10:11

Sake brolis vietomis buvo susimazines ekrana, kad nuo krupciojimo laptopas nenulektu nuo lovos :laugh:
  • 0

#16 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 spalio 2010 - 10:18

Man patiko šitas trailer'is. :)http://www.trailerad...ature-trailerNe tik, kad filmo ištraukos, bet dar ir vaizdai, kaip žmonės reagavo žiūrėdami šita filmą kino salėje. O jūs, ar išdrįstumėt žiūrėti jį kino salėje? :)
  • 0

#17 kaciusaa

kaciusaa

Parašyta 04 spalio 2010 - 02:48

Karabasas parašė:

Man patiko šitas trailer'is. :)http://www.trailerad...ature-trailerNe tik, kad filmo ištraukos, bet dar ir vaizdai, kaip žmonės reagavo žiūrėdami šita filmą kino salėje. O jūs, ar išdrįstumėt žiūrėti jį kino salėje? :)

Jaučiu pakraupčiau nuo garso, nei nuo vaizdo :)
  • 0

#18 uHell

uHell

Parašyta 07 spalio 2010 - 07:06

Nezinau, gal jau buvo paminetas, bet vistiek paminesiu Descent pirmaja ir antraja dali.:huh: Bent man sis filmas patiko, jis apie nusileidima i sachtas, kuriuose gyvena monstrai-zmogedros.Kazkuo panasus i Wrong Turn, tik cia zymiai rimciau.
  • 0

#19 Karabasas

Karabasas

Parašyta 21 spalio 2010 - 12:53

Rytoj Amerikoje bus "Paranormal Activity 2" premjera, tai greitu laiku galima tikėtis, kad galėsim parsisiųsti iš interneto ir mes. :woohoo: :woohoo: Labai laukiu! :D
  • 0

#20 SL1mas

SL1mas

Parašyta 21 spalio 2010 - 05:24

O gal ir nesieis greit gauti, jei netycia jis bus labai populiarus vel tai DVD rip neatsiras greitai. Gal kaip su betmanu pasikartos istorija...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas