Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Neatidaro kai kuriu puslapiu.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 09:37

Sveiki, turiu problema. Man neatidaro internetiniu puslapiu kuriuos kitiems be problemu rodo. (pvz. www.moneyearningforum.com , www.facebux.net , kolkas tik tiek issiaiskinau, bet galbut yra ir daugiau tokiu puslapiu tiktai as nezinau, kad kitiems jie veikia...)Gal kas nors gali paaiskinti kas gali sukelti tokia problema?
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 23 spalio 2010 - 09:55

O ką tau rašo kai bandai atidaryti?...
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:01

pakankamai ilgai krauna ir ismeta toki puslapi:http://img684.imageshack.us/img684/6740/newpicture4t.png
  • 0

#4 SL1mas

SL1mas

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:01

Man irgi to facebux nekrauna (nors kraudavo seniau). Kiek as supratau tai cia tipo DNS problema, ji pakeitus turetu leisti prisijungti, taciau man taip ir nesigavo... O ta kita saituka tai man krauna be problemu.
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:06

nu jo facebux siuo metu turbut visiems neveikia bet praeita savaite vienas zmogelis edarbas forume sake kad jam veikia...
  • 0

#6 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:25

Nu facebux man ir dabar veikia. Nedirbu jame, bet atidaro kuo puikiausiai.
  • 0

#7 dns

dns

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:55

Katik pas save žiūrėjau facebux'ą tai neveike, dabar su firefox veikia o su opera tik jeigu įjungęs Turbo Opera tai veikia ant slow serverių,pabandžiau pridėti DNS'us google ir pradėjo veikti su firefox'ų facebux'as.GOOGLE DNS:8.8.8.88.8.4.4
  • 0

#8 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 23 spalio 2010 - 10:59

dns parašė:

Katik pas save žiūrėjau facebux'ą tai neveike, dabar su firefox veikia o su opera tik jeigu įjungęs Turbo Opera tai veikia ant slow serverių,pabandžiau pridėti DNS'us google ir pradėjo veikti su firefox'ų facebux'as.GOOGLE DNS:8.8.8.88.8.4.4

Srr as cia nesuprantu kur tuos DNS det :)
  • 0

#9 dns

dns

Parašyta 23 spalio 2010 - 11:09

KinasS parašė:

dns parašė:

Katik pas save žiūrėjau facebux'ą tai neveike, dabar su firefox veikia o su opera tik jeigu įjungęs Turbo Opera tai veikia ant slow serverių,pabandžiau pridėti DNS'us google ir pradėjo veikti su firefox'ų facebux'as.GOOGLE DNS:8.8.8.88.8.4.4

Srr as cia nesuprantu kur tuos DNS det :)

Kokie windows pas tave?
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 11:11

dns, tu čia ne į informatikos būrelio forumą pakliuvai, būtų malonu, jei šnekėtum žmonių, o ne paukščių kalba..Beje, tirkiausiai man reikėtų pasakyti, kad pas mane per routerį prie to paties IP pajungti keli kompai ir neatidaro moneyearningforum.com ant visų... Čia gali būti kažkokia IP problema?
  • 0

#11 dns

dns

Parašyta 23 spalio 2010 - 11:17

Okey tada paaiškinu kur DNS'us įrašyti.Windows XP: https://store.opendn...ndows-xpWindows Vista:https://store.opendns.com/setup/operatingsystem/windows-vistaGalit naudoti ir tuos dns kurie screene arba google:8.8.8.88.8.4.4Dabar apie Opera turbo. Kas turit opera naršyklė spaudžiat F12 ir pasirenkat Enable Opera turbo štai ir viskas. Su tais dns'ais ne kiekvienam gali veikti esu jau apie tai skaitęs kažkur :)

Beje, tirkiausiai man reikėtų pasakyti, kad pas mane per routerį prie to paties IP pajungti keli kompai ir neatidaro moneyearningforum.com ant visų... Čia gali būti kažkokia IP problema?

Čia taip pat gali būti kalti tie patis DNS'ai nors pas mane irgi routeris su keliais kompiuteriais bet veikia.
  • 0

#12 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2010 - 11:32

Per 'Opera turbo' atidare ta foruma :) Ryt paziuresiu ar viskas veikia, bet vistiek aciu uz pagalba.
  • 0

#13 l1nas

l1nas

Parašyta 31 gruodžio 2010 - 08:33

manau kad tavo problema susijus su interneto tiekeju.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas