Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

DinoDirect.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 26 spalio 2010 - 08:20

DinoDirect.com - internetinė parduotuvė, kažkas panašaus kaip Dealextreme ar Focalprice. Prekės nėra labai brangios, siuntimas visam pasaulyje nemokamas. Nėra čia ką daugiau ir pasakoti... :) Blogų atsiliepimų neteko matyti, tad manau pasitikėti galima. :)Jei registruositės, ir ruošitės ką nors pirkti, galėtumėt naudoti šia nuoroda [gal ką netyčia ir aš gausiu. :D ].
  • 0

#2 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2010 - 08:47

Nera cia ir pigiai:) Nu, kad jau apie parduotuves, tai dar viena juokinga parduotuve vakar uztikau. http://www.papachina.com . Cia tai pigu, bet nesuprantu negi cia reikia pirkti kelis tukstancius vienetu ar kaip. Dar nebandziau pirkti.
  • 0

#3 Karabasas

Karabasas

Parašyta 26 spalio 2010 - 08:53

nesveikaz parašė:

Nu, kad jau apie parduotuves, tai dar viena juokinga parduotuve vakar uztikau. http://www.papachina.com . Cia tai pigu, bet nesuprantu negi cia reikia pirkti kelis tukstancius vienetu ar kaip. Dar nebandziau pirkti.

Jau pats užrašas svetainėje sako "Quality China PROMOTIONAL Product<...>", tai reiškia, kad parduotuvė prekiauja reklaminia atributika, pvz kai kokiam banke duoda nemokamai tušinuką su to banko ženklu, ir pan. :) Todėl ir minimalūs kiekiai tokie dideli, negi pirksi vieną tušinuką su savo firmos ženklu... :D
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 26 spalio 2010 - 09:38

Karabasas parašė:

DinoDirect.com - internetinė parduotuvė, kažkas panašaus kaip Dealextreme ar Focalprice. Prekės nėra labai brangios, siuntimas visam pasaulyje nemokamas. Nėra čia ką daugiau ir pasakoti... :)

Kai nusipirksi prekę ir tau atsiųs,įdėk čia to daikto nuotrauką,tada ir aš ką nors iš ten išsirinksiu :D.
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2010 - 09:59

Nu kiek paziurejau toj parduotuvej taj prekes brangesnes nei D-Xtreme ar F-Price
  • 0

#6 Karabasas

Karabasas

Parašyta 31 spalio 2010 - 05:05

Na dabar palyginau prekių kainas su Dealextreme, tai... :DPvz. šita eglutė Dinodirect kainuoja 13.59$, o Dealextreme - 2,65$... :DBet galbūt prekės kokybiškesnės, kalbant apie elektroniką, ir pan...
  • 0

#7 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 04 lapkričio 2010 - 11:18

Ar pirkai ką nors iš DinoDirect?
  • 0

#8 Karabasas

Karabasas

Parašyta 08 lapkričio 2010 - 06:02

INGRIDA1023 parašė:

Ar pirkai ką nors iš DinoDirect?

Ne, bet jų grupėj Facebook'e laimėjau keletą prizų, tai laukiu... Jei norėsit ką nors pirkti iš jų, bet galvosit, kad kaina per didelė (o taip galvoja visi ir visada), galit Facebook'e ant jų 'sienos' paprašyti nuolaidos tam daiktui, ir ją tikrai gausit. :D Mačiau nemažai žmonių kuriems suteikė gan dideles nuolaidas. Kažkaip keistai atrodo, kai tiek dovanų duoda ir tokias nuolaidas daro, bet žmonių atsiliepimai teigiami, reiškiasi daiktus gauna... :D
  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 lapkričio 2010 - 07:12

Reikės ir man nuolaidos pasiprašyti,kai ką nors pirkti išsirinksiu :D.
  • 0

#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 18 lapkričio 2010 - 11:29

Nusipirkau keletą prekių iš DinoDirect parduotuvės. Žiūrėsiu,kada atsiųs :D.
  • 0

#11 Karabasas

Karabasas

Parašyta 18 lapkričio 2010 - 11:36

Nagi rodyk, kam nepagailėjai pinigų. :D
  • 0

#12 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 18 lapkričio 2010 - 11:38

Karabasas parašė:

Nagi rodyk, kam nepagailėjai pinigų. :D

Tau nepatiks :(. Auskarus ir gauruotą megztinuką. Gal gavai kokį procentą nuo manęs?
  • 0

#13 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 12:34

INGRIDA1023 parašė:

Karabasas parašė:

Nagi rodyk, kam nepagailėjai pinigų. B)

Tau nepatiks ;). Auskarus ir gauruotą megztinuką. Gal gavai kokį procentą nuo manęs?

Tik dabar pastebėjau, kad atsakei į mano klausimą... :DNa rodos nieko negavau... Kažkaip per daugiausiai nesigilinau į tą sistemą, bet jei neklystu, taip vadinamas refas, turi išleisti kažkokią minimalią sumą , kad aš gaučiau kažkiek procentų...
  • 0

#14 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 09:17

Man siūlo imti Dino taškus arba dovanų kortelę. Patark,ką geriau imti,kad paskui būtų galima panaudoti. O kaip su ta nuolaida,gal žinai,kokiu būdu ją duoda? Aš irgi paprašiau,parašė,kad duos B).
  • 0

#15 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 11:10

INGRIDA1023 parašė:

Man siūlo imti Dino taškus arba dovanų kortelę. Patark,ką geriau imti,kad paskui būtų galima panaudoti. O kaip su ta nuolaida,gal žinai,kokiu būdu ją duoda? Aš irgi paprašiau,parašė,kad duos :).

Dino taškai yra tas pats kaip Dovanų kortelė. Tik kai naudosi 'kortelę', reikės vesti kodą, o kai naudosi taškus, reikės tik pažymėti, kad nori juos naudoti. O jų vertės vienodos. O dėl nuolaidos tai kiek žinau, padaro tam daiktui nuolaidą kažkuriam laiko tarpui, kad spėtai nusipirkti. Kaip pvz čia http://www.dinodirec...12mp-w800z.html parašyta "(Saving 25%)"... :)
  • 0

#16 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 lapkričio 2010 - 11:48

Ačiū už atsakymą. Reikės parašyti,kad taškus duotų :).
  • 0

#17 Karabasas

Karabasas

Parašyta 22 lapkričio 2010 - 12:53

Nuo lapkričio 25dienos iki gruodžio 1dienos, visiškai visoms prekėms bus 50% nuolaida. Aš galbūt susilaikysiu nuo kokių nors pirkinių čia, kol negausiu to ko dabar laukiu... :)--------------------------Savo daiktų laukiu vos ne mėnesį, bet tik šiandien gavau emeilą, kad daiktai išsiųsti, ir siunčia ne per paštą, o per DHL pasiuntinius, tad gausiu per 3-7darbo dienas. Jau įsivaizduoju kiek mokėsiu už muitus... Nes daiktų vertė beveik 80$...---------------------------Po kelių valandų gavau kitą emeilą, kad netyčia susimaišė, ir iš tikro siuntinį išsiuntė paprastu paštu...
  • 0

#18 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 22 lapkričio 2010 - 04:54

Ką esi laimėjęs? Kokie ten tokie brangūs daiktai?
  • 0

#19 Karabasas

Karabasas

Parašyta 22 lapkričio 2010 - 05:01

INGRIDA1023 parašė:

Ką esi laimėjęs? Kokie ten tokie brangūs daiktai?

Kai gausiu juos, įdėsiu foto ir parašysiu.
  • 0

#20 Karabasas

Karabasas

Parašyta 22 lapkričio 2010 - 10:11

Užėję čia, ir paskaitę galit suprasti, kad turit šansą gauti 10$ dovanų 'kortelę' apsipirkti jų parduotuvėje (o kadangi nuo 25dienos iki gruodžio pirmosios bus visoms prekėms 50% nuolaida, tai reiškia, kad galit pirkti už 20$). Viskas labai trumpai ir aiškiai ten paaiškinta, bet jei vis tiek nesuprasit, rašykit. Bandysiu padėti...P.s. Jums ką nors pirkti už tikrus, savus pinigus NEPATARIU. Nes bent jau man asmeniškai, labai įtartinai atrodo tokios nuolaidos... Na bet jei nebijot, ir jais pasitikit, prašom, pirkit, kad ir viską. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas