Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PTP4Ever


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 48

#1 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 birželio 2011 - 06:38

Sponsorius PTP4Ever:reklamuok visur, kur tik sugalvoji - forumuose, bux'uose ir netgi leidžiama reklamuoti autosurfuose (jei tik priima nuorodą);reikia reklamuoti šio sponsoriaus nuorodas:

Click here to get your 2$ cpm earning link : Breaks framesClick here to get your 1.2$ cpm earning link : You can use it everywhereClick here to get your 0.6$ cpm earning link : Light version

ir banerius:

banner : ( you get 0.40$ cpm to display it on your website ! )button : ( 0.35$ cpm )

;minimali išmoka - 1$ (geriau užsisakyti 2$, nes, užsisakius 1$, išmokės tik 0,8$);moka į PayPal ir MoneyBookers.REGISTRACIJAGavau penkias išmokas po 2$, pinigus dažniausiai išmokėdavo jau sekančią dieną. Penktoji mano išmoka:NuotraukaAnkstesnes išmokas galėsite pasižiūrėti PTP4Ever forume, jeigu sugalvotumėt užsiregistruoti ;).
  • 1

#2 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 birželio 2011 - 06:58

katik prisireginau ir ziuriu kad galima surfint ir su manual surfu http://surfvo.com/af...p?r=tukslasaciu ingrida uz si PTP :)
  • 0

 
 

 


#3 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 08 birželio 2011 - 07:06

Tai mano nuoroda turi tik pamatyti,nebūtina registruotis per ją?
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 birželio 2011 - 07:11

Pagrindinis PTP4Ever trūkumas, kad tik mažą dalį peržiūrų užskaito. Pvz.: jeigu aš šiandien peržiūrėjau kieno nors nuorodą, galiu tavo nuorodą spausti kiek nori kartų - vistiek neužskaitys.Atsimenu, aiwis buvo susiradęs šitą sponsorių, rinko pinigėlius, o aš dabar jį pritaikiau GagaBux akauntui su 500$, pirktam iš Karasok (įsiūlijo už 1,50$) :).
  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 birželio 2011 - 07:15

[quote name='"kuzhdesyz" post=15703]Tai mano nuoroda turi tik pamatyti' date='nebūtina registruotis per ją?[/quote']Taip, užtenka pamatyti ir palaukti, kol praeis 6 sekundės.
  • 0

#6 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 birželio 2011 - 03:13

bl nebeina su surfvo.com reportina kiti.gal kas zino su kuokiu surfu galetu ji pareklamuot?
  • 0

 
 

 


#7 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 09 birželio 2011 - 03:22

Sudominai :) Gal gali parekomenduoti kur galėčiau promotinti koki autosurfa :)Ir beto per kiek laiko priskaito žmogaus clicką ?
  • 0

#8 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 09 birželio 2011 - 08:41

Sudominai :) Gal gali parekomenduoti kur galėčiau promotinti koki autosurfa :)Ir beto per kiek laiko priskaito žmogaus clicką ?

Net nežinau, kokį autosurfą tau parekomenduoti. Dabar tas reklamuojamas puslapis dar ir virusą man rodo, tai nenorės, kad jis būtų autosurfe. Turi pats bandyti. Žmogaus paspaudimą, kaip jau rašiau, užskaito po 6 sekundžių. Kaip tas tinklapis atrodo gali pasižiūrėti, paspaudęs mano paraše "Nespausk!".
  • 0

#9 mbk

mbk

Parašyta 10 birželio 2011 - 09:46

galiu jums doti viena buxa jis skirtas reklamai ten suklikini daug nurodu ir gali det savo nuroda eina unikalus lankytojei .http://www.downlinerefs.com/?ref=malossinuroda idedi automatiskai patvirtina viska.
  • 0

#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 10 birželio 2011 - 02:47

Galima šitą bux'ą naudoti ir specialiai tam peržiūrėti nuorodas. Galima šitam PTP sponsoriui panaudoti bux'us scam'us. Jeigu, dirbant kokiame nors bux'e, prieš pat išmokos užsisakymą sužinote, kad galite ir nesulaukti, tiesiog keiskite surinktus pinigus į reklamą ir įdėkit PTP4Ever nuorodą. Nors kažkiek pinigų sugrįš :).
  • 0

#11 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 10 birželio 2011 - 06:22

o rašo ten kur nors webe kiek išviso žmonių paspaudė ant nuorodos ? nerandu aš
  • 0

#12 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 10 birželio 2011 - 06:35

o rašo ten kur nors webe kiek išviso žmonių paspaudė ant nuorodos ? nerandu aš

Origin of your hits.
  • 0

#13 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 11 birželio 2011 - 06:25

Nzn, bet man neuzskaito clicku. raso No hit found for your account last days ! :/
  • 0

#14 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2011 - 06:32

[quote name='"tooeasy" post=15754]Nzn' date=' bet man neuzskaito clicku. raso No hit found for your account last days ! :/[/quote']Mano tinklapį autosurfas sustabdė dėl viruso, tai pas mane šiandien irgi nėra peržiūrų, bet šiaip tai užskaito. Paspausk ant savo nuorodos ir pamatysi :).
  • 0

#15 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 11 birželio 2011 - 07:47

As pats paspaudziau ir keliems is skp draugams dawiau paspausti bet nieko, tuscia.. :|gal as bloga lionka duodu :/
  • 0

#16 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2011 - 07:58

Šaukykla neveikia, parašyk čia savo nuorodą, aš paspausiu, pažiūrėsiu.
  • 0

#17 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 11 birželio 2011 - 08:00

va cia
  • 0

#18 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2011 - 08:06

[quote name='"tooeasy" post=15759]va cia[/quote]Mano peržiūros irgi neužskaitė:[quote]Sorry' date=' euras did not earn money because you already visited this page today,but come back tomorrow ![/quote']Supratau, aš jau šiandien savo nuorodą buvau peržiūrėjusi, tai tau neužskaitė. Čia turi spausti,kas šiandien dar nežiūrėjo PTP4Ever nuorodos.
  • 0

#19 commic

commic

Parašyta 11 birželio 2011 - 09:28

Neblogas būdas užsidirbti :)
  • 0

#20 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 12 birželio 2011 - 02:16

O kaip čia pažiūrėti savo direct refferalų sąrašą?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas