Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Vagex - Youtube Autosurfas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

#1 ledux

ledux

Parašyta 16 liepos 2011 - 09:35

NuotraukaVagex naujas puslapis kuriame galite uzdirbti pinigu arba perziuru savo Youtube filmukams. Cia visgi uzdarbio forumas tai apie reklama nelabai kam ir idomu :DTaigi viskas ka jums reikai daryti tai savo kompiuteryje isirasyti autosurf programele. Uz kiekviena perziureta puslapy gaunate 1 credita. Jei ijungiate autolike 2 creditus, auto subscribe dar papildomai vienas creditas. $1 = 10500 creditu.Minimali ismoka $10Taip pat yra kitu budu kaip galima gauti kreditus issiunciant tweeta, papostinant facebooke ir t.t.Taip pat gaunate 10% creditu nuo savo referralu. Taigi registruojames ir pradedame dirbti :)http://vagex.com/?ref=21157
  • 0

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 16 liepos 2011 - 12:43

Vakare reiks išbandyti :) o kiek laiko reikia žiūrėti video, kad būtu užskaitytas creditas ?
  • 0

#3 ledux

ledux

Parašyta 16 liepos 2011 - 01:14

Kaip kada man, atrodo priklauso nuo zmogaus kuris uzsisake reklama, o gal ir ne nesu tikras. Autosurfas refreshina mazdaug kas 30-40 sekundziu.
  • 0

#4 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 16 liepos 2011 - 09:49

dar vienas klausimas, kaip padaryti auto like ir kitus ? as esu parsisiuntes vagex vieweri, bet kai spaudziu settings man tuos auto rodo pilkai neina paspausti. Prisijungiau per youtube tas pats sudas.

Susitvarkiau jau :)


  • 0

#5 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 17 liepos 2011 - 05:30

Man irgi tas pats... Neina nei auto-like, nei auto-subscribe nei auto-favouriteEdit: pavyko viska nustatyt, reikia youtube accounto su nuotrauka (avataru). per settings spaust youtube login ir prisijungt prie youtube accounto. Ir tada pries spaudziant watch leidzia suzymeti tuos tris auto-... .
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#6 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 17 liepos 2011 - 08:10

nu man nuotraukos ar avataro, tai nereikalauja :) o eina padaryti auto viska :)
  • 0

#7 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 17 liepos 2011 - 09:41

gal ir nebutina :) man bent jau rase kad isitikinti jog youtube accountas yra su nuotrauka
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#8 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 17 liepos 2011 - 03:58

Šiame uždarbyje yra tokia nesąmonė. Tu rašei, kad $1 = 10500 creditu. O aš šiandien jau peržiūrėjau daug video ir surinkau apie 1.4k kredito. Ir dabar man rašo, kad $1 = 12925 creditu.Čia tipo ko toliau dirbi arba ko daugiau creditų surenki to daugiau didėja tas santykis 1 usd ir creditų :///
  • 0

#9 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 17 liepos 2011 - 07:01

Šiame uždarbyje yra tokia nesąmonė. Tu rašei' date=' kad $1 = 10500 creditu. O aš šiandien jau peržiūrėjau daug video ir surinkau apie 1.4k kredito. Ir dabar man rašo, kad [b']$1 = 12925 creditu.[/b]Čia tipo ko toliau dirbi arba ko daugiau creditų surenki to daugiau didėja tas santykis 1 usd ir creditų :///

tai nera nesamone. pasiskaityk kartais ka nors ir paciam psl. raso jog ratio yra paskaiciuojamas pagal tiek kiek kreditu turi vartotojai ir kiek kreditu yra reservuota video perziuroms. nuo to ir priklauso tai kiek 1$ yra vertas. arba kazkas panasaus. Ratio apskai2iuojamas kas 5 minutes
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#10 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 18 liepos 2011 - 01:01

O tai kiek $ maždaug per dieną galima surinkti?
  • 0

#11 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 18 liepos 2011 - 01:57

Nu as kazkur per nepilna diena surinkau apie 1,5k credito, tai butu apie 13 usd centu :) priklauso kiek laiko palieki kompa ijungta.
  • 0

#12 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 liepos 2011 - 04:33

vakar 0,15$ snd dar 0,04$
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#13 ledux

ledux

Parašyta 18 liepos 2011 - 05:25

Ech negerai pamate kad nebeisimoka ir uzkele ratio. Na vistiek jie moka daugiau nei bet kuris kitas auto surfas.
  • 0

#14 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 18 liepos 2011 - 06:29

tai as kaip suprantu tas ratio visalaika kis. Vakar buvo pakiles iki 13500 bet matyt kai kurie vartotojai dali kreditu rezervavo video perziuroms ir ratio vel pagerejo uzdarbiaujanciu naudai ir siuo metu jis jau 12055
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#15 ledux

ledux

Parašyta 18 liepos 2011 - 07:48

Na taip kis pagal ju sukurta algoritma reikia tiketis kad daugiau zmoniu registruosis kuriems reikia video perziuru o ne pinigu :)
  • 0

#16 Dingeris

Dingeris
  • Lytis:Vyras

Parašyta 19 liepos 2011 - 06:11

Prisiregistravau šiandien ryte, ir surinkau 1903 kreditų tiek raše programoje bet webe rašo tik 1518. Tai dabar turiu 0,12$. :D
  • 0

#17 sonQ

sonQ

Parašyta 21 liepos 2011 - 02:23

Čia tipo 5 acc galima turėt?
  • 0

#18 ledux

ledux

Parašyta 23 liepos 2011 - 08:25

Gali paleisti 5 skirtingus youtube accountus su 5 skirtingais kompais jeigu ju IP skiriasi, bet ant visu patartina naudoti tik viena vagex accounta.
  • 0

#19 ledux

ledux

Parašyta 25 liepos 2011 - 06:48

Update: Auto Commenting, atsinaujinkit vagex programele ir dbr galesi ijungti auto commenting kas 5minutes automatiskai parasys komentara uz kuri gausit papildomus 5 ccreditus.
  • 0

#20 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 rugpjūčio 2011 - 01:56

gal kam nebedaug iki ismokos liko? :)
  • 0

 
 

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas