Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

OLBG Lažinkis ir gauk pinigų!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 05 rugsėjo 2011 - 05:27

Tai puslapis kuriame galite lažintis ir laimėti pinigų!Labai panašus variantas į beterz ar beticiuos sistemą,tačiau vienas minusas kad čia nėra krepšinio...Kiekvieną dieną į jūsu sąskaita pridedama po 100 taškų,maksimalus statymas gali būti 500 (bent jau kol esate pirmo lygio) Viskas priklausys nuo jūsu statymo aktyvumo,gale mėnesio yra susimuojami jūsu statymo rezultai ir acount balance atsiranda pinigai :unsure: Pats katik paprašiau 10 svarų išmokos.Taip pat galima susiburti į tam tikras komandas ir jei jūsu komanda,užims tam tikrą vietą tope,galėsite pasidalinti prizinį fondą.Tai tiek informacijos,jei kas neaišku galite klausti :)Išmokama į paypal,moneybrookersMinimali išmoka 5 svaraiPasibaigus mėnesiui taškai renkami iš naujo.Reg: http://www.olbg.com/?tx200167PS. Tikrinkite savo @mail,kas kiek laiko,nes ten atsiunčia tavo galimybės į prizą išmoką
  • 0

#2 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 05 rugsėjo 2011 - 11:18

O štai ir išmoka :unsure: NuotraukaUploaded with ImageShack.us
  • 0

#3 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 05 rugsėjo 2011 - 07:20

Tiktai nesuprantu aš ten kas ką kaip ten... :/
  • 0

#4 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 06 rugsėjo 2011 - 11:10

O ko nesupratai?
  • 0

#5 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 06 rugsėjo 2011 - 12:02

o tai sio lazybu esme ir pavyzdy pateik kaip kas ir su kuo ten valgoma?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#6 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 06 rugsėjo 2011 - 02:27

Šių lažybų esmė yra ta kad turi būti tavo aktyvumas,kuo tu daugiau statysi tuo tavo bus didesnė tikimybė pakliūti į topą...Piniginis fondas yra 4000 svarų...Aš tai pvz visą mėnesį stačiau...Statymą galima atlikti Membears area->make a tip,taip pat siūlyčiau atkreipti dėmesį į populiarius statymus,juos galima rasti Free tips>Today hot tips.Tikiuosi kažkiek paaiškinau,jei kas neaišku vėl klauskit
  • 0

#7 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 06 rugsėjo 2011 - 05:48

ir kaip susirandi epr hot tips uz kuria nori statyti tai kaip ten padaryti ? as kai spaudziu bet man meta kita langa su lazybu puslapiais.
  • 0

#8 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 06 rugsėjo 2011 - 06:39

ir kaip susirandi epr hot tips uz kuria nori statyti tai kaip ten padaryti ? as kai spaudziu bet man meta kita langa su lazybu puslapiais.

Ten tik šiaip pasižiūri kokie populiariausi statymai tą dieną,o statai paprastai kaip ir visada Members area>Make a tip.Tiesiog pasižiūri kokioj skiltį yra,paskui susirandi ir pastatai :unsure:
  • 0

#9 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 07:33

o statymui kokia kaina? cia mokama ar ne? ta prasme statymui tu leidi $ ar nereikia?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#10 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 11:10

o statymui kokia kaina? cia mokama ar ne? ta prasme statymui tu leidi $ ar nereikia?

Nereikia čia tau duodami taškai...Labai kvailai atrodo tų žmonių klausimai,kurie dar neužsiregistravę o jau klausinėja...
  • 0

#11 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 01:18

tai pirma reikia suprasti kaip cia vyksta weiksmas o paski regintis :unsure: kas is to jei prisireginsiu ir karpysiu ausim :blush:PS galiu prisireginti, man negaila tau + duoti,
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#12 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 01:58

kad ten nieko sudetingo nera svarbiausei susirast kur reikia statyti ir viskas :laugh:
  • 0

 
 

 


#13 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 02:00

[quote name='"mirtisee" post=17018]tai pirma reikia suprasti kaip cia vyksta weiksmas o paski regintis :unsure: kas is to jei prisireginsiu ir karpysiu ausim :blush:PS galiu prisireginti' date=' man negaila tau + duoti,[/quote']Na tavo pasirinkimas :) Ačiū vistiek
  • 0

#14 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 02:02

kad ten nieko sudetingo nera svarbiausei susirast kur reikia statyti ir viskas :laugh:

Ta ir turėjau galvoj :DD
  • 0

#15 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 02:09

Kas jau užsiregistravo siūlau prisijungti prie mano komandos,jei visi komandos nariai dirbs,didelė tikimybė link prizo :unsure:) http://www.olbg.com/...thuania players
  • 0

#16 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 02:22

turbut y ta grupe prisijungiau :unsure: o koks laiko skirtumas ira nuo musu laiko, man atrodo kad su musu laiku nesiderina:)
  • 0

 
 

 


#17 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 02:36

turbut ir as i ta grupe prisijungiau,nes bent jau ''tuksla'' tai matau
  • 0

#18 kuzhdesyz

kuzhdesyz

Parašyta 07 rugsėjo 2011 - 07:02

[quote name='"tukslas" post=17024]turbut y ta grupe prisijungiau :) o koks laiko skirtumas ira nuo musu laiko' date=' man atrodo kad su musu laiku nesiderina:)[/quote']Na kadangis puslapis UK,tai pas juos 2 valandom atgal :unsure: Pvz pas mus 9h pas juos bus 7 :)
  • 0

#19 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 rugsėjo 2011 - 10:42

kuzhdesys nu va prisijungiau snmalsumas nugalejo ;)
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#20 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 rugsėjo 2011 - 10:50

;) tik gerai kad as sporto nemegstu ir deja mano megstamos sporto sakos nera ;) kuzdesy tai patark uz ka statyti?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas