Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Varolo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Bliksem

Bliksem

Parašyta 10 spalio 2011 - 04:45

Sveiki,Ieškau aktyvių ir netingių žmonių partnerystei dirbant su Varolo reklamos kampanija.Pinigai gaunami peržiūrint ~30sec trukmės reklamas ir įvertinant jas penkiabalėje sistemoje.Šis metodas daug darbo nereikalauja, kadangi aš suteikčiau jums botą, kuris automatiškai viską padarytų, tereikėtų suvesti savo sukurtų accountų duomenis, proxy (jei norite reklamų iš kitų šalių. Daugiau - nepakenks) ir programa padarytų viską už jus.Mano reikalavimai: Užsiregistruoti per mano ref nuorodą REGISTRUOTIS vieną (pagrindinį) accountą, ir 4 accountus per savo ref. Užtruksite apie 30min. Dauguma laiko užima pristatomasis video, kurio išjungti negalima.Atlikus šią procedūrą reikėtų parašyti savo pagrindinio accounto slapyvardį ir kai patvirtinčiau jog prisiregistravote, duočiau botą, kuriame viską automatizuotumėte.Potencialas: Iš šių pirmų 5 accountų, potencialas yra uždirbti tik iki 20 dolerių per savaitę. BET pagalvokite, jei sukurtumėte 100 accountų per savo ref? (kurti galite be galo daug), tai būtų iki 400 dol per savaitę, ką jau kalbėti, jog yra šansas laimėti 500-750 dol savaitinius prizus, ir visokiausi bonusai.Jei susidomėjote, prašau rašyti į Skype: (rašot tik jau susikūre 5 accountus.)Perspėju, jog tai yra savų rankų darbo botas, kurio niekur daugiau nerasite internete, todėl siūlau sąžiningai užsiregistravus per mane turėti šansą viską automatizuoti. Tai verta.Turiu išmokos įrodymą, bet jis ne mano, tačiau pažystamo, jei reikės - prašykit.
  • 0

#2 er1kaz

er1kaz

Parašyta 10 spalio 2011 - 05:30

20 dolerių tikrai per savaitę neuždirbsi su 5 acc. Nes turiu 10 ir uždirbu tik ~20 ct per dieną.
  • 0

#3 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 spalio 2011 - 05:35

Aš jau turiu 180~ acc nežinau tikslaus skaičiaus, nes neveikia websitas ir 7$ per diena darausi ir tikrai nereikalauja daug laiko, nebent kuriantis accountus
  • 0

#4 er1kaz

er1kaz

Parašyta 10 spalio 2011 - 06:10

O jau esi gavęs išmoką? :)
  • 0

#5 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 spalio 2011 - 06:22

ne, kaip suprantu cia po savaites pasipildo pinigai i accounta, tai teks paluket ismokos jai moka, bet ziurejau google tai neradau neigiamu atsiliepimu
  • 0

#6 er1kaz

er1kaz

Parašyta 10 spalio 2011 - 06:24

Aš jau į balansą 1 dolerį gavau, čia ne po savaitės gaunami pinigai rodos, o kai suspaudai 140 reklamų.
  • 0

#7 Bliksem

Bliksem

Parašyta 10 spalio 2011 - 06:31

Pinigai į saskaitą pervedami sekmadieniais, tada gali pasiimti išmoką (reikia turėti 20 $ ) minimum. Beje, dabar botas leidžia 10 kart daugiau užsidirbti.. :) Bet tai apkrauna varolo serverius.. Dėl to tikriausiai ir užlūžęs web'as ;D
  • 0

#8 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 spalio 2011 - 07:37

[quote name='"Bliksem" post=17645]Pinigai į saskaitą pervedami sekmadieniais' date=' tada gali pasiimti išmoką (reikia turėti 20 $ ) minimum. Beje, dabar botas leidžia 10 kart daugiau užsidirbti.. :) Bet tai apkrauna varolo serverius.. Dėl to tikriausiai ir užlūžęs web'as ;D[/quote']Man pats botas uzluzta kai uzuptadinu tad nenaudoju naujausio uptado ir as ten nelabai suprantu del to uptado tipo jai ten turi 500 accountu tai ir visus ziures?EDIT: pasikeiciau IP prisijungiau prie web varolo rasau emaila ir pass raso neteisingas ... tikriausiai uzbanino accountus kurie naudojosi botais
  • 0

#9 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 spalio 2011 - 06:22

Sveiki' date='Ieškau [b']aktyvių ir netingių[/b] žmonių partnerystei dirbant su Varolo reklamos kampanija.Pinigai gaunami peržiūrint ~30sec trukmės reklamas ir įvertinant jas penkiabalėje sistemoje.Šis metodas daug darbo nereikalauja, kadangi aš suteikčiau jums botą, kuris automatiškai viską padarytų, tereikėtų suvesti savo sukurtų accountų duomenis, proxy (jei norite reklamų iš kitų šalių. Daugiau - nepakenks) ir programa padarytų viską už jus.Mano reikalavimai: Užsiregistruoti per mano ref nuorodą REGISTRUOTIS vieną (pagrindinį) accountą, ir 4 accountus per savo ref. Užtruksite apie 30min. Dauguma laiko užima pristatomasis video, kurio išjungti negalima.Atlikus šią procedūrą reikėtų parašyti savo pagrindinio accounto slapyvardį ir kai patvirtinčiau jog prisiregistravote, duočiau botą, kuriame viską automatizuotumėte.Potencialas: Iš šių pirmų 5 accountų, potencialas yra uždirbti tik iki 20 dolerių per savaitę. BET pagalvokite, jei sukurtumėte 100 accountų per savo ref? (kurti galite be galo daug), tai būtų iki 400 dol per savaitę, ką jau kalbėti, jog yra šansas laimėti 500-750 dol savaitinius prizus, ir visokiausi bonusai.Jei susidomėjote, prašau rašyti į Skype: nylazzz. (rašot tik jau susikūre 5 accountus.)Perspėju, jog tai yra savų rankų darbo botas, kurio niekur daugiau nerasite internete, todėl siūlau sąžiningai užsiregistravus per mane turėti šansą viską automatizuoti. Tai verta.Turiu išmokos įrodymą, bet jis ne mano, tačiau pažystamo, jei reikės - prašykit.

Aš viską padariau, kaip rašei, bet man boto neatsiuntei :)
  • 0

#10 er1kaz

er1kaz

Parašyta 11 spalio 2011 - 10:37

Man ir jaučiu ištrynė, nes neina prisijungt. Nu ką ir po viso uždarbio..
  • 0

#11 lawuris

lawuris
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 spalio 2011 - 10:51

Man net neuzkrauna to puslapio :)
  • 0

#12 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 spalio 2011 - 11:28

Jei kas gausit išmoka įdėkit, nes dabar kažkaip nelabai noriu dirbti, nes niekas nėra išsėmęs išmokos.
  • 0

#13 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 spalio 2011 - 03:38

Manau nelabai čia Lietuvai skirtas šitas reikalas. USA gyventum kas kita būtų.
  • 0

#14 Bliksem

Bliksem

Parašyta 11 spalio 2011 - 04:00

Lietuviškus IP užblokavo, nes daugelis per settings ant 50 buvo nusistatę ir labai užlūžinėjo webas
  • 0

#15 lawuris

lawuris
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 spalio 2011 - 05:04

tai viskas nebeina apeiti ten ju ?
  • 0

#16 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 18 spalio 2011 - 10:57

Man atrodo galima butu apeiti su proxy. Ar dar dirbat kas?
  • 0

#17 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 spalio 2011 - 11:55

Aš nebe, nors neilgai ten ir teužsibuvau. Jei kas dar kaipnors apgaudinėjat - idomu būtų sužinot.
  • 0

#18 Noyz

Noyz

Parašyta 18 spalio 2011 - 12:38

Man irgi įdomu ar dar galima čia dirbti?
  • 0

#19 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 15 vasario 2012 - 07:59

Atrodo, vel veikia saitas, reik vel pameginti gal, bet dabar nezinau is kur bota gaut nes jau senai istrynes D;
  • 0

#20 lawuris

lawuris
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 vasario 2012 - 12:59

ferass123 aš turiu bota :) šeip tikrinau ta pati acc ne prilogina . nauja registravau neleido . Na gal tau pavyks duok žinoti jei kas. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas