Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Filejungle.com-40$ uz 1000 parsisiuntimu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 mantuxas

mantuxas

Parašyta 25 spalio 2011 - 04:11

NuotraukaFilejungle tai nenauja sistema kuri moka uz parsiustus failus tačiau vis dar gana nepopuliari, kainos beveik tokios pacios kaip ir kitose populiariose PTU sistemose bet kaikuriais atvejais geresni.Stai ikainiai(Lietuva priklauso C grupei):NuotraukaА: United States, United Kingdom, CanadaB: France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Finland, Australia, New ZealandC: Russia, Austria, Poland, Romania, Hungary, Czech Republic, Belgium, Latvia, Estonia, Lithuania, Luxembourg, Slovenia, Slovakia, Cyprus, Sierra, Leone, Liechtenstein, Bulgaria, Greece, Turkey, Iran, Japan, Singapore, Malaysia, South Africa, Qatar, Bahrain, Kuwait, Saudi Arabia, United Arab Emirates, Brazil, Oman, Malta, Gibraltar D: All others. Minimali ismoka:20$ Atsiskaito per: PayPal, Alertpay, Webmoney Ismoka kas savaite Faila istrenamas po 30dienu kai jo niekas neparsisiuncia. Refferer sistema: 1lygio 25% (tik už parsisiuntimus gautu pinigu, o ne uz premium pardavimus) Yra ir kitu planu is kuriu gali uzdirbti is premium pardavimu arba 50%/50%. Yra remote upload(gali ketli is web, kitu talpyklu bei pacio filejungle i savo saskaita) Yra FTP upload Gaunata 25% nuo is jusu puslapio nukreiptu lankytoju premium pardavimu sumos. - Free User speed: 500Kb/s- Waiting time for Free Users: 30s then 10 minutes in between downloads. - Free Users can upload up to 2GB and download up to 1GB. - Files are stored for 30 days from the last download. - Premium speed of up to 10MB/s (Maybe even more for some) - Premium users can upload up to 5GB and download up to 5GB Užsiregistravusiems per mane atsiūsiu el.knyga kurioje parašyta viskas nuo instrukcijos kaip įkelti faila iki kaip reikia uždirbti šioje talpykloje. Rašykit AŽ su savo nick ir atsiūsiu knygą, siunčiu tik planuojantiems rimtai dirbti.REGISTRACIJOS NUORODA (AČIŪ kad registruojatės per mane )Paprasta nuoroda(Tipiškiems lietuviams )
  • 0

#2 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 25 spalio 2011 - 04:18

Aš prisiregistravau. Bet po kol kas rimtai neužsiimsiu.P.S nepagal tipišku lietuvių nuorodą :D
  • 0

#3 mantuxas

mantuxas

Parašyta 25 spalio 2011 - 04:21

Aš prisiregistravau. Bet po kol kas rimtai neužsiimsiu.P.S nepagal tipišku lietuvių nuorodą :D

Puiku, kai rimtai nuspresi uzsiimt parasyk man padesiu zenkti pirmus zingsnius :D
  • 0

#4 Noyz

Noyz

Parašyta 25 spalio 2011 - 05:01

Pakviesk mane į skype noyzas :D
  • 0

#5 mantuxas

mantuxas

Parašyta 25 spalio 2011 - 05:47

Pakviesk mane į skype noyzas :D

Pakviečiau
  • 0

#6 mantuxas

mantuxas

Parašyta 29 spalio 2011 - 10:39

El.knyga baigta, kam reikia rašykit AŽ, knyga duodu tik savo referalams kurie planuoja rimtai dirbti.
  • 0

#7 er1kaz

er1kaz

Parašyta 29 spalio 2011 - 10:56

O suteiktum kokį FS premium ar panašiai?
  • 0

#8 mantuxas

mantuxas

Parašyta 29 spalio 2011 - 12:40

Suteikciau bet tik tada kai jau butumet surinke 10$
  • 0

#9 er1kaz

er1kaz

Parašyta 29 spalio 2011 - 12:50

Na man taip netinka, nes mano interneto greitis žiaurus. :dry:
  • 0

#10 mantuxas

mantuxas

Parašyta 29 spalio 2011 - 03:56

jau net 16zmoniu sekmingai dirba :)
  • 0

#11 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 spalio 2011 - 04:19

tas sekmingai tai kaip cia iseina? :) 400-500usd i menesi pasidaro?
  • 0

#12 Noyz

Noyz

Parašyta 29 spalio 2011 - 05:09

vilkaz, manau jeigu turėčiau premiumą tai možna padaryt būtų. :) tik aišku nolaifint reikėtų. :)
  • 0

#13 mantuxas

mantuxas

Parašyta 29 spalio 2011 - 05:30

tas sekmingai tai kaip cia iseina? :) 400-500usd i menesi pasidaro?

Cia reiskia kad jau pradejo rinkti pinigus.
  • 0

#14 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 spalio 2011 - 06:03

noyz tai nolifink juk zmones darbe po 11-12 valandu isdirba realiame darbe ir babkes mazesnes uzkala o cia sedi sau namie laimingas ramei ir pertraukele kada nori sau pasidarai :) seip nesu susidures su failu talpinimu bet gal ir sudomintu...dabar kaip tik laisvo laiko atsirado :)
  • 0

#15 Noyz

Noyz

Parašyta 29 spalio 2011 - 06:19

Labai užpistų mane. :) Bet reikia premium normaliam darbui. :)
  • 0

#16 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 29 spalio 2011 - 06:21

tai bet kokiam darbe norint gerai uzdirbti reikia investuoti nachaliava retai prasisuksi zinok :woohoo:
  • 0

#17 moneym33t

moneym33t
  • Lytis:Vyras
  • VietaVilnius

Parašyta 30 spalio 2011 - 10:48

mantux - dzonis_16 pakviesk.
  • 0

#18 Noyz

Noyz

Parašyta 30 spalio 2011 - 10:57

Šiandien uždarbis pakilo kažkodėl :) Manau vakare apie 1$ per šiandien būsiu uždirbęs :)
  • 0

#19 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 30 spalio 2011 - 11:06

Išmokų yra :? ir taip kiek galima maždaug uždirbti į dieną :?
  • 0

#20 Noyz

Noyz

Parašyta 30 spalio 2011 - 11:08

Po pora dolerių į dieną tikrai įmanoma :) Po to kai remote turėsi tai gali ir žaidimus kelt į forumus, o tada failai didesni tai pinigų irgi daugiau. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas