Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

android turetojams


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1 Kulverstuks

Kulverstuks

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 11:16

Sveiki visi, atradau tokį kaip ir būdą užsidirbti žmonėms, kurie turi Android, iPhone, iPad ir iPod Touch. Taigi, noriu su jumis tai pasidalinti.1) Ką jums reikės daryti norint užsidirbti?Ogi atsisiųsti iš telefono vieną programėlę iš mano referral nuorodos : NUORODA2) Atsisiuntę programėlę, jums teks ją atidaryti ir užsiregistruoti.3) Viskas, dabar prasideda pinigų darymas. Jums teks siųstis iš tos programos siūlomas mokamas arba nemokamas programas (daugiausiai visokie linksmi žaidimukai), už kurias jums bus skiriami taškai, 1 taškas = 1 dolerio centas. Paprastai už vieną nemokamą programą siūloma yra iki 40 taškų, taigi atsisiuntę vieną nemokamą programą ir ją atidarą, sau jau uždirbote 40 dolerio centų4) Išmokėjimas vyksta į PayPal. Į savo sąskaitą galite atsiųsti bet kokią pinigų sumą, apmokėjimą gaunate per 60 sekundžių.5) Tai pat, programoje galite įvesti mano nick'ą "dauma" į Bonus Code laukelį, už kurį taip pat gausite pinigų, t.y. 0.25$ .6) Tai tiek, tikiuosi kam nors tai bus naudingaĮrodymas, kad išmoka:http://imageshack.us/photo/my-images/17/screenhunter01nov011357.gif/
  • 0

#2 Noyz

Noyz

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 02:32

Kiek per dieną galima uždirbt ir kiek tų programų duoda?
  • 0

#3 Kulverstuks

Kulverstuks

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 05:19

as tai per 1 diena uzdirbau 48ct i diena ideda po 1 nauja programa uz kuria duoda nuo 18 iki 100 ct vn zodziu kai tik prisijungi 48ct surenki ir iskarto gali persivesti i pp
  • 0

#4 er1kaz

er1kaz

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 06:13

geras manau, tik jei turėčiau android :woohoo: :side:
  • 0

#5 jokubas

jokubas

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 07:29

Cia sita programa app redeem vadinasi? ieskau iphonui, bet tokiu pavadinimu nera..
  • 0

#6 jokubas

jokubas

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 07:34

Ai va radau, tuoj isbandysiu :)
  • 0

#7 jokubas

jokubas

Parašyta 13 lapkričio 2011 - 08:52

Nesuprantu kaip cia gaut tuos taskus. Insistaliuoju, pazaidziu ir jokiu tasku neprideda toj appreedem. Viena karta buvo isokus lentele tipo kad darbas atliktas, pradek rinkti pinigus. Tai kaip cia suprast. Taip r negaunu jokiu tasku
  • 0

#8 jokubas

jokubas

Parašyta 14 lapkričio 2011 - 12:46

Tikrai patariu kas gali, tai rinkti taskus, vien uz registracija Posted Image , ir kad kelias programas atsisiunciau,viskas surinkta per pora minuciu,Posted Image ismokejimus gavau ta pacia minute
  • 0

#9 Noyz

Noyz

Parašyta 14 lapkričio 2011 - 03:05

čia per vieną dieną tiek surinkai?
  • 0

#10 jokubas

jokubas

Parašyta 14 lapkričio 2011 - 04:08

čia per vieną dieną tiek surinkai?

Jo, per 10min, buvo gal 5programos free , kurios dave nuo 0.15$ iki 0.53$, kazin kaip antra diena bus, ir vienos programos neuzskaito arba kitas tai tik po kokiu pora h, bent jau ant iphone man taip
  • 0

#11 jokubas

jokubas

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 03:46

http://dippic.com/magdcfjr26fh dar viena ismoka :)
  • 0

#12 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 04:10

Kiek mazdaug tos programeles uzima? nes man tai aktuola naudojant toki suda kaip ezy....
  • 0

#13 jokubas

jokubas

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 04:27

Na ka zinau, naudoju iphone, tai kokia 10-20mb, kad daugiau butu nlb atsimenu, nu nalabai ziurejau kiek ten jos uzima, tai wi-fi neturi?
  • 0

#14 Noyz

Noyz

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 05:38

turiu aš pvz wifi, bet kas iš to kai slaptažodžiai visur yra. :)
  • 0

#15 jokubas

jokubas

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 07:07

[quote name='"Noyz" post=18956]turiu aš pvz wifi' date=' bet kas iš to kai slaptažodžiai visur yra. :)[/quote']Kaip suprast visur? ivedi viena karta wifi pass, ir viskas, nereik gi 10 kartu vedaliot.
  • 0

#16 Noyz

Noyz

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 08:28

iš kur man tą wifi pass gaut..
  • 0

#17 jokubas

jokubas

Parašyta 16 lapkričio 2011 - 09:00

iš kur man tą wifi pass gaut..

Na pvz pas mane zebra internetas. Yra modemas kuris gaudo wifi rysi, ir ant to modemo apacios yra parasytas pass, arba dokumentuose parasyta, jeigu isvis pas tave wifi yra
  • 0

#18 pauliasas1

pauliasas1

Parašyta 24 lapkričio 2011 - 06:30

Aš jau pasidariau 38 centu išmokėjima ir man nauju jau kelios dienos neatsiranda.. Yra kelios dar bet jų siust neleidžia kažkodėl... 3 ar 4 yra tokios kuriu neleidžia siūst..
  • 0

#19 jokubas

jokubas

Parašyta 27 lapkričio 2011 - 10:11

Aš jau pasidariau 38 centu išmokėjima ir man nauju jau kelios dienos neatsiranda.. Yra kelios dar bet jų siust neleidžia kažkodėl... 3 ar 4 yra tokios kuriu neleidžia siūst..

Neleidzia todel kad per sena versija pas tave, ir kai kurios programos tik amerikieciam.
  • 0

#20 Neriyous

Neriyous

Parašyta 22 sausio 2012 - 08:39

Posted Image
Veikia
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas