Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

FileVelocity - Pay per Download,Pay per Sale,50/50


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 07:10

Nesenai atsiradusi failų talpinimo sistema,išmokų dar nėra,bet reikia pabandyti :)

Planai yra tokie:
Nuotrauka

Už Lietuvos parsisiuntimus irgi moka,Lietuva yra C grupėje.
Nuotrauka
Prisiregistravusiam duoda 1$.Minimali išmoka 20$

Būtu labai ačiū jeigu registruotumetes per Refferal nuoroda :)

Refferal nuoroda
originali nuoroda

Kai gausiu payment proof imesiu iškart į tema :)
  • 0

#2 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 sausio 2012 - 07:16

na komisiniai tikrai nemaži
  • 0

#3 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 09:23

Ną taip,ko nedarašiau tai ,kad duoda bonusa 1$ ( prisiregisravusiam ) . Minimali išmoka 20$
  • 0

#4 er1kaz

er1kaz

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:19

Ar duosi kokį e-book ar bent su kuom failus kelt, kokį acc talpyklos? Beto jokio bonuso negavau.
  • 0

#5 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:31

Ar duosi kokį e-book ar bent su kuom failus kelt, kokį acc talpyklos? Beto jokio bonuso negavau.

Čia į balansa FileVelocity tas bonusas ( 1$ )

Galiu tau į AŽ atsiųsti nuoroda,kur ten surašyta virš 1000 forumų.( jeigu labai reikia )
  • 0

#6 er1kaz

er1kaz

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:34

Čia į balansa FileVelocity tas bonusas ( 1$ )

Galiu tau į AŽ atsiųsti nuoroda,kur ten surašyta virš 1000 forumų.( jeigu labai reikia )


Account balance


$0

O tai ar gali apmokymą duot ir premium kitos talpyklos?

  • 0

#7 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:39

Account balance


$0

O tai ar gali apmokymą duot ir premium kitos talpyklos?


Keista ,pas mane iškart 1$ bonusas...hmm.Ką čia tau pasiulius.Kai surinksi išmoka galėčiau duoti RefBeck 50%(pusę sumos gautos iš tavęs) .Bet labiausiai apsimoka kelti failus užimančius 500MB-400MB.Iš tavęs nupirktu premium ir tu gautum pusę sumos siūlyčiau tada tau plana užsidėt 50/50 ( pay per sale 50% - pay per download 50 %)
  • 0

#8 er1kaz

er1kaz

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:41

Keista ,pas mane iškart 1$ bonusas...hmm.Ką čia tau pasiulius.Kai surinksi išmoka galėčiau duoti RefBeck 50%(pusę sumos gautos iš tavęs) .Bet labiausiai apsimoka kelti failus užimančius 500MB-400MB.Iš tavęs nupirktu premium ir tu gautum pusę sumos siūlyčiau tada tau plana užsidėt 50/50 ( pay per sale 50% - pay per download 50 %)


Supranti mano intiko greitis žiaurus, man reikia kokio fileserve ar kitos talpyklos premium kad galėčiau kelti su jais..
  • 0

#9 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:47

Supranti mano intiko greitis žiaurus, man reikia kokio fileserve ar kitos talpyklos premium kad galėčiau kelti su jais..

Nepyk,bet premium neturiu, kažkur mačiau,kad pardavinėja juos po 2$-5$.
  • 0

#10 er1kaz

er1kaz

Parašyta 21 sausio 2012 - 10:52

Nepyk,bet premium neturiu, kažkur mačiau,kad pardavinėja juos po 2$-5$.


Pabandysiu pats kaipnors gauti. Tik nelabai apie tas talpyklas nusimanau man reikia kokio gido, kaip tuos failus platint..
  • 0

#11 Golor

Golor

Parašyta 21 sausio 2012 - 11:57

Tas bonusas buvo pirmiem tukstantiesiem nariams prisiregistravusiams į šį Filevelocity.,
  • 0

#12 er1kaz

er1kaz

Parašyta 22 sausio 2012 - 09:09

Gavau jau šiandien bonusą.
  • 0

#13 ssamirua

ssamirua
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 vasario 2012 - 01:01

Gavot kas nors is cia ismoka ?
  • 0

#14 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 vasario 2012 - 01:27

Gavot kas nors is cia ismoka ?

taigi sake kai gaus iskart imes, kiek supratau dar isvis niekas nera gaves ismokos.
  • 0

 
 

 


#15 Golor

Golor

Parašyta 14 vasario 2012 - 04:47

Aš pats išmokos negavau,bet kiti yra gavę.Čia visai nesenai palyginus iš kito forumo ištraukiau tą išmoka:
Nuotrauka

Pats hostingas veikia normaliai.Bet kelis mėnėsis tai tikrai ištemps :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas