Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SMS Credit siūlo 30 lt, abiems po 15 lt ;)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Mr Mantas

Mr Mantas

Parašyta 21 vasario 2012 - 10:41

Sveiki,
Visų pirma esu paprastas mirtingasis kaip ir visi jūs ;D Dalykas toks: SMScredit už kiekvieną naują narį (nuo 19 metų), kuris paima kreditą (tarkim 100 Lt), sumoka man 30 Lt. Pirmasis kreditas yra nemokamas, be palūkanų, jį galima gražinti, kad ir po 15 minučių. Taigi jei Jūs užsiregistruosite ir paimsite kreditą, aš kaip įmonės "reklamuotojas" gausiu 30 Lt, o puse savo uždarbio - 15 Lt iškarto persiūsiu Jums į saskaitą. Jei norėsite, galėsite vėliau ir patys gauti pinigų kviečiant savo draugus ar pažystamus - tikrai niekuo nerizikuojate, užsienyje firmos dažnai save taip reklamuoja.
štai čia yra tinklapis su šios akcijos reklama ir visa info:
https://www.smscredi...AodKEKJlw#bonus
Kvietimą Jums išsiūsiu el. paštu, kai tik Jūs patvirtinsite, kad norite.

P.S. Kai tik gausit pinigus, prašau palikti šioje temoje komentarą, kad tikrai gavote, taip žmonės pamatys, kad esu iš ties patikimas :)
Ačiū :)
  • 0

#2 skrabis

skrabis

Parašyta 21 vasario 2012 - 10:55

Geras biznis, tik ar bus norinčiu :lol:
  • 0

#3 Maestro

Maestro
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 22 vasario 2012 - 12:03

Sitas rimtas variantas :D
  • 0

#4 Mr Mantas

Mr Mantas

Parašyta 22 vasario 2012 - 08:52

Geras biznis, tik ar bus norinčiu :lol:


Ne tik, kad geras, bet ir teisingas, abiems po lygiai :)
  • 0

#5 Mr Mantas

Mr Mantas

Parašyta 04 kovo 2012 - 02:35

Taip pat galiu per jusu pakvietima uzsiregistruoti smspinigai.lt, jeigu dalinates uzdarbiu pusiau :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas