Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

paypal withdraw


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:31

paypal atsalde pinigus ir dabar galiu tiktais juos persivesti i usa banka arba i kortele, bet kadangi as korteles neturiu ir banko usa taipogi neturiu, tai ka man dabar daryti? gal kas turit kokiu kokiu korteliu ir galetumet suristi su accountu ir pervesti
account balansas:
$64.56 USD
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:34

Išsiimk kortelęs iš SEB, kokios problemos ? Kieno nors kito kortos tu nepririši prie savo pp acc. Nesutaps tapatybė.
  • 0

#3 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:39

Bet tai kai tas PayPal grybauja pastoviai. Aš tai jau senai jo vengiu, juk galima viską daryt su Payza, kam vargt be reikalo. Na čia offtopic, bet šiaip nelabai žinau, kaip tau padėti.
  • 0

#4 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:44

reikia man tos kortos, bet neapsimoka ant savo ( tarkim issimciau dabar ) ir ja pririsu ir ragai, jau jos nepanaudosi kitam paypal accountui.
reikia kokios nezinau, nenaudojamos ar dar kokios. Kaip tos vcc ar ka nors panasaus.

Edit:

Išsiimk kortelęs iš SEB, kokios problemos ? Kieno nors kito kortos tu nepririši prie savo pp acc. Nesutaps tapatybė.


O tai kaip tos VCC pririsamos? man ant jos eina pervesti, bet nezinia kieno ir kur ta kortele :)
  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:47

Man dar nebuvo su PayPal problemų, duomenys tikri, jei bus būtina, pririšiu kortelę.
Juraska, ar tu savo šalį nurodei JAV? Kodėl tau reikia Į JAV banką pervest pinigus?
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:48

Vcc yra virtuoli kortelė skirta tik tam kad Paypale tau degtu užrašas verified, o daugiau iš jos naudos nėra jokios. Pinigus gali išsigryninti tik į savo kreditinę kortelę. Visi bankai turi po tokią kortą :). Jeigu čia tavo šis paypal acc net ne su tavo vardu užregintas, tada abejoju ar yra išansas išsigrynint kitaip.
  • 0

#7 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 gegužės 2012 - 07:53

Man dar nebuvo su PayPal problemų, duomenys tikri, jei bus būtina, pririšiu kortelę.
Juraska, ar tu savo šalį nurodei JAV? Kodėl tau reikia Į JAV banką pervest pinigus?

Ne, visus domenis vedziau tikrus - viskas tikra. Dar kaip rasiau laiska kad as negyvenu amerikoje ir amerikietiskos banko saskaitos neturiu atrase

I have reviewed your account and can see that it is registered in Lithuania. Kindly note that due to your country regulations, you can withdraw funds to your Debit, Credit, Pre-paid card or US bank account.


Vcc yra virtuoli kortelė skirta tik tam kad Paypale tau degtu užrašas verified, o daugiau iš jos naudos nėra jokios. Pinigus gali išsigryninti tik į savo kreditinę kortelę. Visi bankai turi po tokią kortą :). Jeigu čia tavo šis paypal acc net ne su tavo vardu užregintas, tada abejoju ar yra išansas išsigrynint kitaip.

Saskaita su mano vardu ir visi domenys tikri. Tai tikriausia reiks laukti kol turesiu ne viena kortele, bent pora, tada atsijimsiu tuos litus is paypal. bet cia greiciausia bus tik po poros metu ^_^
  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 gegužės 2012 - 08:11

Na jei nepilnametis esi, tada taip, teks luktelt, nors ką gali žinot, galbūt atsiras kokia kortelė tinkanti paypalui, kurią bankai išduos ir nuo 16m. Reikia domėtis tik :)
  • 0

#9 Ernestass

Ernestass
  • Lytis:Vyras
  • VietaVilnius

Parašyta 24 gegužės 2012 - 10:09

Yra nebloga VISA WEB tinka tik kiek girdejau reikia tureti 18 .
  • 1

#10 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 21 liepos 2012 - 07:51

Sveiki, mano kortelė yra DNB ERA, esu prisirišęs prie PP, ar į ją galima pervesti pinigus iš PP? :)
  • 0

#11 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 liepos 2012 - 08:07

tai iseina, kad taip
  • 0

#12 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 21 liepos 2012 - 09:39

Ar teisingai supratau, kad PP pinigu išmokėjimas į kortelę trunka 1-2d? :)
  • 0

#13 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 22 liepos 2012 - 12:43

taip
  • 0

#14 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 22 liepos 2012 - 09:52

Norėjau nuimti savo 2500Eur limitus, ir man liepia pildyti tokią anketą Nuotrauka

ar aš čia kaip registravausi ką nors ne tą paspaudžiau, ar taip turi būt? :mellow:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas