Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paplepėkim :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#1 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 02:39

Toks jausmas, kad Jūs daugiau nieko neveikiat tik dirbat ir dirbat :) ... Pasipasakokim kaip gyvenam, ką dar veikiam gyvenime?P.S. Visus su Valentino diena :)
  • 0

#2 Dona

Dona

Parašyta 14 vasario 2009 - 02:56

Na, aš tai daugką veikiu gyvenime: šokam, dainuojam ir t,t. Uždarbiauju internete netodėl, kad neturiu pinigų, bet todėl, kad man patinka. :) beje būtų įdomu sužinoti kiek metų čia esantiems žmonėms :), man jei ką 19 ;):(
  • 0

#3 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:01

Ir tavia su valentino diena:) ,nzn as cia tik del smalsumo dirbu ir netiek daug kaip manau kiti gerokai isitvirtina i situos dalykus,o besito ptc spaudinejimo megstu i diskotekas nuvaryt ar su draugais pabendraut na taip pat ir i mokykla tenka eit :( ,ka apie save papasakot gali.
  • 0

#4 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:20

aš.. neseniai susidomėjau uždarbiais internete, bet "kablį pagavau":) . laiko šiai veiklai trūksta - paskutinieji metai mokykloj, tad reikia ir prie knygų pasėdėt... dar mėgstu piešt. o linksmybės, manau, visiem patinka:) . man 18.
  • 0

#5 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:44

Visus ir visas su Valentino diena! :laugh: Internete dirbu todel, kad uzsidirbciau, bet dar noriu irdodyti savo tevams, kad is interneto galima isspausti pinigu! Jie labai skeptiskai ziuri aplamai i visas naujoves. Ateis diena kai jiems parodysiu savo banko saskaita :laugh:
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:46

Ką gi. Papasakosiu ir apie save šiektiek. :) Man 19 metų, kaip ir dowilytei paskutinei metai mokykloj. Užsivertes darbais esu,todėl labai lėtai plėtoju šį portalą, juk reikia ir pasimokint šiektiek :) , pas draugus nueit , PTC ir kitas programikes perzvelgt, na žodžiu, užimtas žmogus esu :), o šiaip jei grynai apie save, tai esu, gan užsispyres ir tikslo siekintis žmogus, todėl prasidėjau su šiuo internetiniu verslu. Čia reikia daug valios ir kantrybės, kad prasimuštum šitame reikale, dauguma pabėga net negavę savo pirmų pinigų :). Taippat dalį laiko atiduodu remontuodamas motociklus,bei tobulindamas savo automobilį. Geiriausia mano savybė, tai, jog esu tikrai sąžiningas ir niekada neapgaudinėju žmonių, todėl galite nebijoti, kad aš kažkur pradingsiu ir paliksiu jus vienus šiame portale :)Neveltui ruošiuosi būti policininku :(. Jei kas dar domina apie mane klauskite :). Beje, visus su valentino diena taippat ;)
  • 0

#7 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:53

Tikrai norin internete uzsidirbti reikia tureti kantribes kitiem tokie dalikai net neidomus,na o jei tevam parodit kad kazka sugebame ispaust is interneto tai turbut 50$ pamacius tada dar ivertintu :DD
  • 0

#8 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 03:55

na žinai herkus 121 daug skeptiškų žmonių yra ir jų nuomonę pakeist labai sunku:S nors mano mama mielai sėdėtų prie kompiuterio, tik laiko jai vis trūksta (kaip ir visiems).pavydžiu admin, žinančiam, kuo nori užsiimt ateityje, aš asmeniškai niekaip nesugalvoju nei kur mokytis toliau reiks, nei ką dirbt norėčiau:(
  • 0

#9 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:09

Admin dar ir apie motociklus ir automobilius nusimanai?:(
  • 0

#10 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:16

herkus121 wrote:

Admin dar ir apie motociklus ir automobilius nusimanai?:(

aš daug visko nusimanau ;) zvejoju, sportuoju, šiektiek programuoju ir t,t. Taip, apie motociklus nusimanau, sakyčiau netgi daugiau nei apie mašinas :), dabar pavasaris ateina, tai kaip ir planuoju kokia britva pasiimti :), aišku jei kišenė leis :)
  • 0

#11 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:21

Kietas musu adminas :(.o gal kasnors is jusu esat uzsiregine one.lt ar skype
  • 0

#12 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:22

Visaveris gyvenimas!:laugh: Kitu metu vasara ketinu pirkti automobili. sakau gal ir patarimo is tamstos sulaukciau. Nes atvirai pasakius labai daug apie automobilius nenusimanau :dry:
  • 0

#13 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:25

modestas. esam. iš kokių Lietuvos kampelių Jūs esat?
  • 0

#14 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:30

As tai esu is silales na is taurages apskriteis.:(
  • 0

#15 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:32

Kelme. Siauliu apskritis.
  • 0

#16 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 vasario 2009 - 04:34

matau populerus offtopic skyriu yra, herkus, kad nesimaišytu su šia tema pakurk naują temą apie mašinas, galėsim padiskutuot. Beje aš esu iš Kupiškio :(
  • 0

#17 dowylyte

dowylyte

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:06

bet tikrai populiarus, forumas pagyvėjo:woohoo:
  • 0

#18 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:11

tai gerai vistiek laikui einant ir daugeu tokiu temu atsiras:)
  • 0

#19 herkus121

herkus121

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:13

Dar apie save galiu pasakyti, kad turiu viena priklausomybe :( Alkoholis? Cigaretes?Ne, neatspejote:laugh: Pries kokius 6 menesius kompiuterinius zaidimus zaisdavau kokias 10h per diena. Zinau skamba ziauriai. Taciau kai man i galva atejo, kad per ilgai praleidziu laiko zaisdamas video zaidimus nebuvo labai lengva ju atsikratyti. Tapau tikrai priklausomas nuo ju! Bet aciu dievui, kad susidomejau apie uzdarbi internetu :laugh: Dabar video zaidimu beveik nebelosiu ir net nebera noro.
  • 0

#20 modestas

modestas

Parašyta 14 vasario 2009 - 05:17

Nelabai as isvis zaidimus tezaidziu.dabar reik sukurt tema apie zaidimus :laugh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas