Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PayPal Verified - patikimiau nei PayPal Unverified !


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 liepos 2012 - 10:02

Nesuprantu jusu !!!!

80% cia esanciu nariu kurie noretu pirkti pas mane PayPal yra UnVerified.
As nesiunciu PayPal i ne verifikuota acc.

Tai nejaugi sunku ir gaila tu 10$ arba 25 LT nusipirkt VCC ( Virtual Credit Card ) kad pasidaryt tikrai patikima PayPal acc ? Taigi vieni tik pliusai. Kai ne Verified acc jus bet kada gali PP uzlimituoti ! Suprantu kad jums net ir 1$ yra brangus - tai nesuprantu kodel nesuripinat savo $ saugumu ?

Visi skundziasi kad PayPal yra "sudas" - Susitvarkykite PP acc ir naudokites i sveikata.

As su PP jau 4 metus dirbu - jokiu neturiu problemu - nes esu susitvarkes acc ant tokio lygio kad net neturiu metiniu limitu.
  • 1

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 liepos 2012 - 10:08

Kodėl nesiunti pinigų į neverifikuotą sąskaitą? Juk užblokuos ne tau :).
  • 0

#3 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 liepos 2012 - 10:18

Cia visi manau zino del ko. Kad isvengtu problemu, nesakytu plauti pinigai ir tt
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 liepos 2012 - 10:22

Aš jau tris metus (praeito mėn. 29d. kaip tik atnaujino metinį pinigų siuntimo limitą) naudoju neverifikuotą PayPal sąskaitą, siunčia ir iš verifikuotų, ir iš neverifikuotų. Jokių problemų. Gal dėl to, kad nedideli pinigai, bet buvo šitame forume temų sukurta, kad ir su nedaug pinigų užblokavo.
  • 0

#5 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 liepos 2012 - 10:49

Tiesiog nesiunciu del to, kad buvo atveju kad nusiunciu i ne verifikuota acc $ ir tam zmoguj po 5 valandu uzlimituoja ir sulaukdavau kaltinimu kad atsiunciau vogtu pinigu. Del to nusprendziau nepardavineti tiems pas ka Unverified acc, nes man reputacija svarbiau nej parduoti ko daugiau PayPal $.
  • 0

#6 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 liepos 2012 - 11:35

Aš manau, kad tu ryškiai nusišneki, limituoja tiek verified tiek unverified sąskaitas ir tai daro be logiškos sistemos. Gali užblokuot naują verified sąskaitą, į kurią gauti vos keli pavedimai, nurodyti kaip "gift", o kam pasiseka daug metų gali naudotis unverified sąskaita ir paypalui neužkliūti.
  • 0

#7 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 06:55

Naują verified ir unverified sąskaitą visada limituoja jei gauni iplaukas.
  • 0

#8 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 liepos 2012 - 08:00

naujas saskaitas limituoja jei gauni arba siunti $ daug kartu per trupa laika uztenka kokia 10 kartu po 1 centa isiusti skirtingiems zmonems ir uzblokuos
  • 0

#9 KolTas

KolTas
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelšiai

Parašyta 03 liepos 2012 - 10:48

Sako tikra tiesa bičiukas.
  • 0

#10 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 10:54

ne 10 kartu - bet uztenka 5 pavedimus padaryt per 24h ir iskart limituoja ir jei gauni daugiau nej 200$ per 24h iskart limituoja
  • 0

#11 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 liepos 2012 - 01:11

reikia pamazu daryti financine istorija paypale tada neuzkliusi niekam ir galesi normalei naudotis
  • 0

#12 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 02:33

Pamirsai pasakyti, kad bandant verified pasidaryti naudojant Vcc visada yra sansas , kad vien uz tai uzlimituos.
  • 0
Nuotrauka

#13 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 03:03

Nesamone, esu pardaves apie 500 VCC - nej vieno acc neuzlimitavo. Na nebent nusipirkai netinkama VCC.
  • 0

#14 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 03:10

Ne apie save kalbu.As dauguma pinigu imu amazon GC tai man tas paypal maziausiai rupi.
  • 0
Nuotrauka

#15 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 03 liepos 2012 - 03:38

Nesuprantu jusu !!!!

80% cia esanciu nariu kurie noretu pirkti pas mane PayPal yra UnVerified.
As nesiunciu PayPal i ne verifikuota acc.

Tai nejaugi sunku ir gaila tu 10$ arba 25 LT nusipirkt VCC ( Virtual Credit Card ) kad pasidaryt tikrai patikima PayPal acc ? Taigi vieni tik pliusai. Kai ne Verified acc jus bet kada gali PP uzlimituoti ! Suprantu kad jums net ir 1$ yra brangus - tai nesuprantu kodel nesuripinat savo $ saugumu ?

Visi skundziasi kad PayPal yra "sudas" - Susitvarkykite PP acc ir naudokites i sveikata.

As su PP jau 4 metus dirbu - jokiu neturiu problemu - nes esu susitvarkes acc ant tokio lygio kad net neturiu metiniu limitu.

na skaitau ka rasai ir galvoju kaip toks subrendes zmogus tokias nesamones gali rasyti,nu apsoliutus briedas,sr bet tu gal temos pavadinima pakeisk,turetu buti kazkas panasaus:Pirkit is manes vcc :D is dalies tave suprantu aisku biznis,galvoji kaip piniga pasidaryti,bet nereikia zmoniems plauti smegenu tokiais gan sakyciau kvailais budais,pats is taves asmeniskai esu pirkes 3 vcc,visas saskaitas man uzlimitavo,o kai paklausiau ka daryti tu tik pasakei lauk puse metu poto bandyk vel atsilimituoti :D ir yplaukas stengiausi mazinti,netgi kaip ir sakei ju nebuvo 15 dienu,vistiek uzlimitavo,dabar bendroj sumoj paypale guli gal apie 1.200 usd,ir viskas as jau susitaikiau kad ju neatgausiu,nes net nera punktu ka ten ivykditi,kas liecia pacio limitavimois pilnai pritariu weno,tai laimes dalykas gali praslysti kaip ingrida ir laimingai naudotis saskaita kokius 3 metus arba gali buti atvirksciai ;)
  • 1

#16 ebay

ebay
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 04:31

Na, nieks nezino is kur tuos 1.200 gavai .... na, savo VCC as cia nepersu - tiesiog sitos temos pagalba noriu zmonem paaiskint kad Verified acc geriau negu Unverified.

Na nesvarbu - galite uzdaryt sia tema - niekam cia neidomu - elkites kaip norit.
  • 0

#17 Dingeris

Dingeris
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 liepos 2012 - 05:05

Keistai šnekat, PP unverified jau naudoju apie 2 metus, ir nėra užlimitavę nė kart. Sakot kad jei padarot 5-10 pravedimu per 24h užlimituoja, čia gryna nesamone, seniau dariau bux refback, ir siųsdavau po 0.10~ po 10 pervedimu vienu metu ta prasme per kokia puse h ir nėra užlimitave....
  • 0

#18 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 03 liepos 2012 - 06:00

Įdomi diskusija užvirė. Papasakosiu kaip man buvo. Naudoju PayPal maždaug 4 metus ( verified ) Gaudavau daug įplaukų ir darydavau nemažai pavedimų, ir niekad neturėjau jokių rimtų problemų su PayPal. Pirmą kartą mane užlimitavo tik po trijų metų naudojimosi ( paprašė patvirtinti savo tapatybę ir gyvenamą vietą ). Tai padarius sąskaitą atlimitavo ir toliau sėkmingai naudojuosi ja. Su savo PP acc naudojausi tiek metų ir tebesinaudoju labai atsargiai. Priemu pinigus tik iš patikimų šaltinių ( tik iš verified sąskaitų ), manau tai ir lėmė mano sėkmingą naudojimasi PayPal sistema.
Pritariu Ebay, kad Verified yra geriau nei ne Verified, nes neverified sąskaitos turi limitus ir pats paypalas labiau stebi tokias sąskaitas ir tikimybė, kad užblokuos manau yra didesnė, tačiau niekad nepritariau ir nepritarsiu tiems visiems VCC. Jeigu tik yra galimybė patarčiau verfikuoti sąskaitą tik tikromis bankų išduotomis kortelėmis, o VCC naudoti tik neturint tam galimybės ( t,y kai esi nepilnametis ). Turint tikrą kortelę, kils tikrai mažiau rūpesčių ir problemas bus lengviau išspręsti nei su VCC, tačiau viską lemia manau įplaukos. Jeigu pinigai plauks į sąskaitą iš itartinų šaltinių, tai anskčiau ar vėliau užblokuos sąskaitą ir nesvarbu kaip ji bus verifikuota :)
  • 4

#19 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 22 rugpjūčio 2013 - 05:32

Prieš kelias dienas limitavo mano PayPal sąskaitą. Nemažai metų praėjo, kai turėjau ne "verified" sąskaitą. Man tai tam tikras įvykis, kai nuolat tenka skaityti jūsų temas apie sąskaitos limitavimą :). Nereikalaudavo pridėti kortelės, tai ir neskubėjau. Pridėjau SEB banko kortelę "mylimiausia", ir naudojuosi PayPal'u toliau.
  • 0

#20 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 22 rugpjūčio 2013 - 06:51

nzn visas veryfit bluokoja ir bluokos ce nepriciom ar prirista ar ne ce jau laimes dalykas jai sitemai neuzkliusi tai naudosies ilgai o jai kritai tai ir wsio iruzbluokos ir kuj kiek siunciau ko praso bet wistiek neatbluokodawo
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas