Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Uždarbis Iphone / Ipad / Ipod / Android turėtojams


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 liepos 2012 - 03:38

Sveiki, naršydamas internete, radau tokią visai patrauklią programėlę savo ipad'ui kuri vadinasi Apptrailers. Jos tikslas yra pritraukti lankytojų, kurie siųstųsi programėles(app'sus) iš nurodyto sąrašo, taip gaudami atitinkamus taškus. Taigi parsisiunčiau ir išbandžiau ją, ir ką? O gi viskas tiesiog nuostabu. ši programa jums siūlo iki 120 taškų už vaizdo medžiagos peržiūrėjimą ( ji dažniausiai būna apie kažkokį žaidimėlį) bei atsisiųstą programėlę.

- Už 150 taškų jūs iš karto galite prašyti išmokos į paypal - 0,15$ (t.y užsiregistravus jūs gaunate 50taškų + jei registruojatės kaip referalas 250 lygtais, tuomet jau turite 0,30$)
- Už 1000 taškų galima įsigyti Amazon.com Dovanų kuponą, kurio vertė 1$
- Už 10000 taškų galima įsigyti Zynga, PlayStation, Wii atsiskaitymo kodus, už kuriuos kažką galėsite pirkti iš tų firmų.
- Už 25000 taškų galima įsigyti eBay ir dar daugelio kitų internetinių parduotuvių nuolaidų kuponą, kurio vertė 25$

Išmoką gaunate minutės bėgyje nuo paprašymo. Beje išmokai gauti reikalingas verified paypal account'as. Verified nėra reikalingas tuo atveju jei renkatės išmokėjimą dovanų čekiu

Atsisiųsti ją galima čia: http://itunes.apple....d469489347?mt=8
Arba jei turite Android telefoną ar planšetę: https://play.google....ptrailers&hl=lt

Mano ref. kodas: dn5ltu (jį reikia įvesti registruojantis programėlėje)

Pradėjau tik šiandieną ir jau gavau išmoką:


Spoiler





Jei randate netikslumų ar kyla klausimų, kreipkitės temoje arba AŽ.
  • 0

#2 mindaugas1017

mindaugas1017

Parašyta 10 liepos 2012 - 03:40

Gaila.. Neturiu nei vieno iš išvardintų telefonų :D..
  • 0

#3 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 liepos 2012 - 03:44

Gal kažkada įsigysi :)
  • 0

#4 Edviuxas1

Edviuxas1

Parašyta 10 liepos 2012 - 03:50

Kaip supratau android'ams tinka? Kažkodėl kai bandau įdiegti man rašo kad šio elemento negalima įdiegti šioje šalyje, kurioje yra įrenginys... :?
  • 0

#5 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 liepos 2012 - 04:04

Sveikas, kaip rašo kūrėjo puslapyje, jog tinka ir android'ams ir ios'ams. Bet turbūt čia vėl tos regioninės nesąmonės prasideda, vienur leidžia kažką daryti kitur ne... Arba tiesiog pats kūrėjas yra nustatęs kokioms šalims galima siųstis bei įdiegti.
  • 0

#6 Edviuxas1

Edviuxas1

Parašyta 10 liepos 2012 - 05:29

Tai taip išeina, kad neišeis man šito pabandyt? Gaila... :(
  • 0

#7 altenis

altenis

Parašyta 10 liepos 2012 - 06:41

O daug per dieną galima uždirbti? Per kiek laiko - kiek uždirbi, pats?
  • 0

#8 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 liepos 2012 - 06:51

Apptrailers ar appradeem cia?
Btw, kad gauti ismoka butinas verified paypal.
  • 0
Nuotrauka

#9 fralfakt

fralfakt

Parašyta 10 liepos 2012 - 09:11

Daug yra tu programu, as naudoju free money factory, vakar paprasiau savo antro dolerio.
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#10 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 liepos 2012 - 09:21

Tas man jau 2 savaites kaip neismoka, turbut jau pradejau per daug gaut su 107 refais 174 2lvl refais ir t.t. ... :D
  • 0
Nuotrauka

#11 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 liepos 2012 - 11:24

Apptrailers ar appradeem cia?
Btw, kad gauti ismoka butinas verified paypal.

Apptrailers. Ačiū, jog priminei, kad reikalingas verified pp acc. Papildysiu temą
  • 0

#12 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 liepos 2012 - 11:26

O daug per dieną galima uždirbti? Per kiek laiko - kiek uždirbi, pats?

Per dieną gali uždirbti manau iki 5-10$ jei turi referalų ir dirbi daug. O šiaip pats daug neuždirbu, tiesą pasakius dar tik pirma diena kaip bandau šį metodą. Gana sėkmingai per 2-3 valandas ramiai padirbdamas gavau 2,7$
  • 0

#13 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 liepos 2012 - 11:34

As tai ju nesuprantu.Viena diena po kiek laiko tie video tasku nebeduoda, kita diena gali varyt kol akys isvarves ir vistiek duoda tasku :D
As per siandien beveik 5$ uzsidirbau i amazon, mat paypal neverified o ir siaip , amazon saskaitos is lempos man nks neuzlimituos.
EDIT : jau 6$ :D
  • 0
Nuotrauka

#14 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 liepos 2012 - 08:32

As tai ju nesuprantu.Viena diena po kiek laiko tie video tasku nebeduoda, kita diena gali varyt kol akys isvarves ir vistiek duoda tasku :D
As per siandien beveik 5$ uzsidirbau i amazon, mat paypal neverified o ir siaip , amazon saskaitos is lempos man nks neuzlimituos.
EDIT : jau 6$ :D

Aha, aš šiandien ta patį pastebėjau. O po kiek tašku tau duoda vienas video? Nes as visus kur po 10 perziūrėjęs ir atsisiuntęs, tad reikia laukt kol atsinaujins.
  • 0

#15 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 liepos 2012 - 10:00

5, man paciu video ziuret neleidzia, tik reklama parodo.
  • 0
Nuotrauka

#16 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 liepos 2012 - 12:47

5, man paciu video ziuret neleidzia, tik reklama parodo.


Android'as ar ios'as? Idomiai cia, man vakar leido ir paziuret traileri apie programa ar zaidima ir papsisiuti ja pacia, uz perziura - 10 o uz atsisiuntima ir minute isbanymo duodavo nuo 90 iki 110~
  • 0

#17 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 liepos 2012 - 12:58

per viena diena surinkai ta ismoka? tai visai neblogai sakyciau :o
  • 0

#18 Dn5

Dn5
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 liepos 2012 - 01:18

Taip, per kokias nepilnas 2-3 valandas. Bet problema ta, kad atsinaujina ilgokai tie sarasai zaidimu. Jei viska suziuri ir atsisiunti turi laukt refresho, kuris buna kas diena ar kelias ( kaip kurejai raso, jog tikslaus nustatyto atsinaujinimo laiko nera)
  • 0

#19 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 liepos 2012 - 01:29

Androidas pas mane.As dirbu tik tada kai jie turi amazon GC kaip reward.Ir siaip savo metoda naudoju.
  • 0
Nuotrauka

#20 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 liepos 2012 - 01:51

gal reiks pabandyti, bet siaip retai naudojuos savo androidu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas