Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

aHappyDeal.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 liepos 2012 - 11:01

Nuotrauka

Taigi parduotuvė per daug nesiskirianti nuo daugelio kitų Kinijoje, esu padaręs šioje parduotuvėje porą užsakymų ir prekes man atsiuntė per 2-3 savaites, ant voko visada rašo netikrą kainą, vokai neišsiskiriantys, be parduotuvės logotipų ir tt.

Dažnai daro gigantiškas akcijas, tokias kaip kai kurios prekės su 90% nuolaida ar prekės už 0,01$, todėl verta apsilankyti joje ir patikrinti ar nėra patrauklių pasiūlymų.

Taigi jei turite patirties su šia parduotuve galit pasidalint, turėtų būti naudinga :)
  • 1

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 liepos 2012 - 11:12

Iš šitos el. parduotuvės po 0,01$ esu pirkusi tikriausiai jau porą kartų.
  • 0

#3 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 12 liepos 2012 - 08:51

Nemažai prekių esu gavęs tikrai patikima.
:)
  • 0

#4 senika

senika

Parašyta 15 lapkričio 2012 - 10:21

Niekam niekada nepatarčiau pirkti iš šitos parduotuvės !!!
Užsakiau telefoną už 150 USD, du mėnesiai jau praėjo - telefono negavau. O jie vis rašo, kad nieko nežino, tipo ne jų reikalas, nes jie išsiuntė. Dabar vienintelė viltis atgauti pinigus per PayPal, ten iškėliau jiems bylą, bet neturiu patirties šiuo klausimu, tai ir nežinau, ar išties yra realu atgauti pinigus iš PayPal, jei negavai prekės.
  • 0

#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 15 lapkričio 2012 - 05:51

Tokios prekės yra siunčiamos registruotu paštu. Pagal Tracking number, kurį tau jie turėjo duoti, gali atsekti kur dabar yra tavo telefonas. Greičiausiai, kad jis bus užkliuvęs Lietuvoje, muitinėje.
  • 0

#6 Aurimasb

Aurimasb

Parašyta 16 lapkričio 2012 - 09:33

čia nevisos prekes free shiping?
  • 0

#7 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 lapkričio 2012 - 10:29

Taip, kai kurių siuntimas mokamas. Siuntimo kaina nustatoma pagal prekės svorį.
  • 0

#8 senika

senika

Parašyta 18 lapkričio 2012 - 06:51

Tokios prekės yra siunčiamos registruotu paštu. Pagal Tracking number, kurį tau jie turėjo duoti, gali atsekti kur dabar yra tavo telefonas. Greičiausiai, kad jis bus užkliuvęs Lietuvoje, muitinėje.


Ačiū už atsakymą Justinai, bet deja pagal numerį kurį man jie davė išvis nieko neranda.
Bet dėkoju PayPal, nes jie man šiandien grąžino pinigus už telefoną !!!!! Jei ne jie, nei pinigų, nei telefono nebūčiau turėjęs.
Spręskite patys ar patikimas aHappyDeal.com
  • 0

#9 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 lapkričio 2012 - 03:27

Nepatikimos visos kiniečiu parduotuvės, bet vistiek rizikuojam ir perkam. Aš esu negavęs savo prekės ir iš tinydeal.com ir iš focalprice.com. Juo labiau, kad pirkai telefoną, o į telefonus, tablet pc ir kitą sudėtingą elektroniką labai griežtai žiūri muitinės ir šiaip dažnai tokias prekes pavogia pašte :D Be to būtų gerai, jei parašytum savo patirtį kaip sekėsi susigražinti pinigus iš paypal. Manau daug kam įdomu.
  • 0

#10 senika

senika

Parašyta 28 lapkričio 2012 - 02:14

To weno,
PayPal man grąžino pinigus už telefoną, kurio negavau iš šios parduotuvės.
Tiesa ne taip greit, po ilgo susirašinėjimo su aHappyDeal ( per PayPal puslapį ).
  • 0

#11 pirtinis

pirtinis

Parašyta 27 kovo 2013 - 10:20

Prekės pasiekė LT gana greitai, bet kadangi pamiršau deklaruot prekes, tai mane pasiekė po trijų savaičių. Pirkau HD vaizdo kamera ir šiaip visokių smulkmenų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas