Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PTC ar tai vergystė?

PTC pinigai darbas internete nuorodos nuorodų peržiurėjimas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 12 liepos 2012 - 10:56

Posted Image



Pastebėjau, jog daugelis žmonių ieškantys darbo internete tiesiogiai prisėda prie PTC (Paid to Click) sponsorių ir šviesiai tiesiai sakant vergauja. šioje temoje norėsiu išsiaškinti, kodėl daugelis renkasi būtent centų rinkimą (PTC sponsorius) vietoj didesnių galimybių suteikiančius uždarbio metodus?

šis uždarbio metodas yra labai painus, jeigu norint gauti didesnius pinigus turite kviesti savo draugus, taip ragindami spaudinėti reklamas už kurias gaunate mažų mažiausius centus, anaiptol kaip savininkai kraunasi tūkstančiais. Kalbant apie kitą pinigų padidinimo šaką, taip investavimą į Rented refferals, tai gaunasi jau tas pats kas HYIP (aukštos rizikos investavimas). Taipogi daugelis susimasto apie PTC milžinus, tai ta pati pinigų plovimo mašina, kurioje be investavimo normalių pinigų neuždirbama.


Pakomentuokime būtent šia tema, kodėl renkatės PTC sponsorius?
  • 0

#2 4n0w

4n0w
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 liepos 2012 - 11:57

O įdomu, ką gali geriau pasiūlyti be investicijos? Yra tarkim įvedinėti captha kodus. Bet ten gi vos ne tas pats gaunasi tik mažiau laiko užema...
  • 0

#3 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 12 liepos 2012 - 12:03

O įdomu, ką gali geriau pasiūlyti be investicijos? Yra tarkim įvedinėti captha kodus. Bet ten gi vos ne tas pats gaunasi tik mažiau laiko užema...


Tai tiesioginis laiko gaišimas.
Yra daug pelningesnių būdų uždirbt, tarkim nuorodų trumpinimai, failų talpyklos.
Galų galiausiai geriausias variantas sukurti savo WP tinklapį ir uždarbiauti iš Adsenso, jeigu mokate pagrindus.
  • 0

#4 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 12 liepos 2012 - 12:28

Jei moki is to pinigus daryti, tai daryk. bet jei, tai geriau net nevark. yra daug zmoniu kurie daro gerus pinigus is ptc, bet labai mazai. viski kiti vergauja visokiems 'guru'
  • 0

#5 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 12 liepos 2012 - 12:32

Jei moki is to pinigus daryti, tai daryk. bet jei, tai geriau net nevark. yra daug zmoniu kurie daro gerus pinigus is ptc, bet labai mazai. viski kiti vergauja visokiems 'guru'


Be mano išvardintų dalykų gerų pinigų iš PTC nepdarysi. :)
  • 0

#6 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 liepos 2012 - 01:08

Atpraskit pamokslauti kitiems ka jiems daryti.
Ir ne , as Su buxais nedirbu, neskaitant ref4bux Su multiclikeriu.
  • 0
Nuotrauka

#7 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 12 liepos 2012 - 01:15

Atpraskit pamokslauti kitiems ka jiems daryti.
Ir ne , as Su buxais nedirbu, neskaitant ref4bux Su multiclikeriu.


O čia pamokslas?
Tiesiog parašiau kuo gryniausia teisybę, kuria sunku pripažinti visiems dirbantiems.
Aš noriu išgirsti jūsų nuomonę, kodėl renkatės pagrinde šią uždarbio metodą.
  • 0

#8 Nieksas

Nieksas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 liepos 2012 - 01:26

O čia pamokslas?
Tiesiog parašiau kuo gryniausia teisybę, kuria sunku pripažinti visiems dirbantiems.
Aš noriu išgirsti jūsų nuomonę, kodėl renkatės pagrinde šią uždarbio metodą.


Man ref4bux nera pagrindinis, cia tik priedas 10-15 $ kas men. O ir gaunu juos uz nk nedarydamas.
  • 0
Nuotrauka

#9 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 12 liepos 2012 - 01:35

Visur norint uždirbti didelius pinigus, reikia įdėti daug pastangų ir darbo. Nuorodų trumpinimas, failų talpinimas, tinklapių kūrimas ir visa kita be pastangų bus taip pat nedaugiau nei centai. Tiek aš pats tiek didžioji dalis visų uždarbiautijų pradėjo savo karjeras būtent nuo PTC, PTR ir panašių dalykėlių. Pagrindinis PTC pliusas yra tas, kad čia norint kažką uždirbt reikia mažiausiai įgūdžių ir toks darbas labiausiai tinkamas pradedantiesiems. Neveltui PTC yra vadinama norinčių žengti į uždarbio internete pasaulį, mokykla, nes čia yra išmokstama pagrindų, kurie bus reikalingi ateityje. Pvz naudotis El bankais, suprasti pinigų uždirbimo internetę principą ir kt... Žinoma nesakau, kad šis darbas skirtas tik naujokams. Perpratus šį uždarbio būdą galimą pasiekti išties gražių rezultatų. Uždarbio internete rūšių yra daug, todėl kiekvienas renkasi tai kas jam geriausiai sekasi ir kas patinka ir smerkti tuos, kurie dirba su PTC nereikėtų. Tai yra viena iš daugelio uždarbiavimo internete sričių turinti savus pliusus ir minusus.
  • 1

#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 12 liepos 2012 - 02:32

Bux'ai yra mano laisvalaikio užsiėmimas. Kaip ir kiti uždarbio būdai, kuriuos esu pabandžiusi. Jeigu bux'as mokantis, stabilus - tai garantuotai gauti centai, dėl kurių gavimo nereikia niekuo rizikuoti, nieko investuoti. Kiti tavo pasiūlyti būdai - nuorodų trumpinimas, failų talpinimas, uždarbis iš "Google Adsense" - irgi reikalauja pastangų, nemažos minimalios išmokos. Tų pačių centų rinkimas užtrunka labai ilgą laiką. Visai kas kita, jeigu yra žmogus, kuris tokiu atveju padeda, pamoko kažkokių gudrybių. Aš jo neturiu, todėl man paprasčiau bux'ai, ir tai nelaikau vergyste. Aš neužsiimu šimtais bux'ų, bet tik keletu bent jau dabar stabilių, mokančių bux'ų.
  • 1

#11 Evaldas321

Evaldas321
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 sausio 2013 - 02:10

Ingrida, o kokiais buxais šiuo metu užsiimate?
  • 0

#12 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 31 sausio 2013 - 02:51

Nors tema ir sena, tačiau jei jau prikelta - tai ir aš įkišiu savo akiratį.

PTC yra nesąmonė. Žinoma, savu laiku visi nuo to pradėjome, ir džiaugėmės gavę pirmuosius 1,2 ar 5 $. Tačiau tai buvo seniai, dabar PTC yra pats prasčiausias uždarbio būdas.

Geriau jau eiti žaisti kokį žaidimą, nei spaudinėti tas nuorodas. O dar geriau - eiti susirasti kokį normalų darbelį, surasti, kam reikia parašyti kokį straipsnį, kam reikia ką nors padaryti ir t.t. - kad ir užtruksite pradžioje ieškodami, kol dar neturėsite reputacijos, tačiau vėliau tikrai ims juokas iš tų, kurie net nemėgino kabintis aukščiau, ir vis dar per mėnesį uždirba "net" 10-30$, ir tuo džiaugiasi.
  • 1
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#13 Evaldas321

Evaldas321
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 sausio 2013 - 03:01

O kaip pats uždarbiauji?
  • 0

#14 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 31 sausio 2013 - 03:26

O kaip pats uždarbiauji?


Dabar pradėjau rašyti straipsnius, gana neblogai sekasi, per pusę mėnesio 200~ lt. Šiaip kol kas mažai klientų turiu, tai mažai ir uždirbu.
Taip pat investuoju, bet čia jau kitas reikalas.
Dar turiu blog'ą, gal kada nors padidės lankomumas, uždirbsiu iš adsense :)
Dar mėgstu šiaip kokį darbelį atlikt - web'ą paprastą sukurt, ar šiaip žmonėm padėt su web'ais. Ne visada pinigus imu, nebent užtrunku ilgiau su žmogum :)
ir šiaip, dar ne vienas būdas kaip uždirbu. :)
  • 2
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#15 Evaldas321

Evaldas321
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 sausio 2013 - 04:03

Oho, 200lt už straipsnių rašymą gavai per pusę mėnesio? O kaip tu taip įsibėgėjai greitai, kur klientų radai?:)
  • 0

#16 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 31 sausio 2013 - 04:18

Oho, 200lt už straipsnių rašymą gavai per pusę mėnesio? O kaip tu taip įsibėgėjai greitai, kur klientų radai? :)

Argi tai daug ? nė velnio. šiaip ką nors nusipirkt įmanoma būtų, tačiau jei išgyvent reiktų, tai net maistui neužtekčiau :) Kol pas tėvus gyvenu, ir dar bent kelis metus gyvensiu - pasitenkinu ir tiek:)
rašiau portalui vienam naujienas, po 1 naujieną per dieną dažniausiai. Dar porą šiaip straipsniukų kartais parašydavau, ir susikaupė tiek:)
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#17 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 sausio 2013 - 07:06

Ingrida, o kokiais buxais šiuo metu užsiimate?


Tais, kurie tikrai moka :). Keletu rusiškų bux'ų.
  • 0

#18 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 sausio 2013 - 10:15

Dabar pradėjau rašyti straipsnius, gana neblogai sekasi, per pusę mėnesio 200~ lt. Šiaip kol kas mažai klientų turiu, tai mažai ir uždirbu.
Taip pat investuoju, bet čia jau kitas reikalas.
Dar turiu blog'ą, gal kada nors padidės lankomumas, uždirbsiu iš adsense :)
Dar mėgstu šiaip kokį darbelį atlikt - web'ą paprastą sukurt, ar šiaip žmonėm padėt su web'ais. Ne visada pinigus imu, nebent užtrunku ilgiau su žmogum :)
ir šiaip, dar ne vienas būdas kaip uždirbu. :)


parašyk až su web kūrimo įkainiais.
  • 0
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#19 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 sausio 2013 - 10:16

Tais, kurie tikrai moka :). Keletu rusiškų bux'ų.


Kokie tie buxai paminėk, galiu įdėt savo forume tavo ref nuorodas ;)
  • 2
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#20 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 01 vasario 2013 - 10:40

Oho, 200lt už straipsnių rašymą gavai per pusę mėnesio? O kaip tu taip įsibėgėjai greitai, kur klientų radai? :)


200 už straipsnių rašymą per puse mėnesio yra LABAI mažai.
  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PTC, pinigai, darbas internete, nuorodos, nuorodų peržiurėjimas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas